Марійку забрали… мама і тато!!!

45 15939

У нас чудова новина для всіх, хто переймався долею особливої крихітки з Нововолинська

Сьогодні вранці Марійку забрали з Волинського обласного будинку дитини рідні батьки.

Вони відвідували її віднедавна – і от нарешті зробили те, у що вже майже ніхто не вірив. 

Сьогодні РАДАР запитав у директора будинку дитини Володимира Алєйнікова, як там наша красунька. І почув:

 – Забрали дівчинку, тому більше сюди щодо Марійки не телефонуйте. 🙂 

Хай малеча росте в любові й добрі. Респект мамі й татові за рішучий намір виправити помилку. Віримо: тепер усе в них буде гаразд.

Марійко, сьогодні найщасливіший день у твоєму 4-місячному житті. 

 

 

Подяка всім, хто піклувався про цю дівчинку, хто ростив її, доглядав, годував, міняв памперси, привозив подарунки… усім, хто молився за її здоров’я та щасливу долю. 

 

Двоюрідна бабуся Оля, берегиня 

 

Батьки Марійки, знайте: якщо вам знадобиться допомога – люди її нададуть! Тисячі волинян (і не тільки) впустили цю малечу у своє серце. 

 

 

Ну, а ці малята з будинку дитини ще чекають, коли їм посміхнеться доля…

 

 

Передрук, використання – лише з дозволу РАДАРА

  • Розкажу iншим:

Також читають

45
Коментуймо!

3000
27 Коментарі теми
18 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
30 Автор коментаря
ВОЛОДИМИР

МОЛОДЦІ

Аня

Слава Богу! Батьки молодці,щастя їм та маленькій

Ірина

Слава Богу!!! Молодці батьки я так і думала ,що одумаються ,оговтаються і заберуть крихітку додому!!! Щастя вам,а люди дійсно допоможуть

Таня

Дай Боже вам здоров’я !!! Ви молодці!!! У вас все буде супер!!!!

Тетяна

Я кожного дня молилася за Марійку, для мене це найважливіша новина. Радію більше ніж за своїх дітей)

Oksana

Дорогі батьки,а тепер ловіть позитивні коментарі,забудьте весь негатив і починайте нове життя,життя з своєю чудовою крихіткою,любіть її,бережіть і більше ніколи не залишайте!!!Респект вам,повірте це найкращий вибір у вашому житті!!!!

Олена

Молодці. Нехай Господь їм помагає!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну і новина! Не хвалитиму маму і тата – нема за що. Вони перед нею у боргу. Вони – зрадники. Не охрестили, навіть… Вони її зробили такою, як вона є, відмовилися, і хто тепер знає чому це чарівне і розумне дівчатко народилося таким – чи не провина у цьому її батьків? Любіть її! Моліться на неї. Опікуйтеся – ви це можете. Ви не вічні. Молодість пройде – настане стареча неміч, і можливо, вона – Марійка допоможе вам у відійти, щасливо, у любові та душевному спокої, до Вічності.

Біля базару

Збоку коментувати легко.Не лізьте людям в душу

Yulia

Молодці!!!Я вірила та знала,що саме так і буде)))Дай,Боже,їм щастя…

Юрій

Розбагатію- всиновлю пару діток.серце розривається коли бачу сиріток.

Таня

Зараз на дітей-сиріт добре платять, достатньо, щоб їх забезпечити всім необхідним. Проблема в тому, що батьківських прав на цих дітей часто не позбавлені біобатьки, які ними не займаються.

НЕЗНАЙОМКА

Ви дуже помиляєтесь, що платять дуже добре, мені мамі всиновлювачу платять 860 грн. і 200 грн. як мамі одиночці. Робіть висновки.

РАДАР

Юро, багатійте швидше. Тримаємо за вас кулаки.

НЕЗНАЙОМКА

Для того , щоб всиновити дитину необов’язково бути багатим, я всиновила дитину і виховую її сама. ГОЛОВНЕ БАЖАННЯ! Говорити вміємо всі, а робіть ДОБРІ ВЧИНКИ…

РАДАР

Усі ці 4 місяці ми з вами шукали дитині щасливу долю. Лише недолугі моралізаторки вбачають у наших публікаціях та ваших коментарях “бруд”. Лише лицемірки закликають нас і вас “помовчати”… але самі помовчати не хочуть і слідом за нами публікують новини про цю малечу. 🙂
Знаю точно: якби ми з вами, шановні читачі, мовчали про цю історію, щасливого завершення в неї не було б.
Ірино, ви стали не просто хрещеною – берегинею для Марійки.
Тетяно Бездольна з Києва – ваші активність, наполегливість і відповідальність прискорили хепі-енд.
Усі, хто переживав, намагався допомогти, просто репостив, бо боліла душа, – ви найкращі.
Добра вам усім.

Гість

Дякую, Вам, пані Наталія! Та всім добрим людям, які були небайдужими… Батькам та дівчинці вього найкращого!

Іра

Скільки б.Оля пролила сліз,виїздила,виносила на ручках ,молила в Бога щоб була в родині дівчинка,ВЕЛИЧЕЗНЕ ЇЙ СПАСИБІ ,ЩО СТУКАЛА ,ТАМ ДЕ НЕ ВІДЧИНЯЛИ,АЛЕ ПРОЙШОВ ЧАС І ВСІ СТАРАННЯ НЕ БУЛИ МАРНІ!!!!!!

Альона

Ура!!!Клас!!!

Оксана

Рада що крихітка має дім. І нарешті має маму, ту справжню маму!
Ввесь час, відтоді як дізналася про цю історію думала «як її мама може спокійно жити, спати в ночі?». Чесно, я мала надію, що хороші чужі люди проте надійні!заберуть малечу додому…
Я теж не буду хвалити батьків, тому що не знаю як можна залишити дитину яка була в тебе під серцем 9 місяців! І якою вона б не народилася, це твоя дитина! Це твоє продовження, твоя вічність…
Бажаю крихітці багато любові від світу, світлої долі яка її не скривдила, а просто зробила її «особливою»!
Нехай щастить тобі крихітко♥️

Настя

Це неймовірна новина!!!! Молодці батьки що одумалися,вона ж така,красунечка!!!! Дай Боже Марусі багато щастя!
Шановні батьки! Коли я прочитала перші новини про те що ви покинули дитинча,готова була вас прибити,чесно(як ібільшість у нашому місті)але зараз жму вам руку! Молодці! впевнена що ви це прочитаєте! Ви молодці,що зробили такий крок,адже вона ваша частинка,ваше серце! У вас все обов’язково буде добре! Ви щасливі
Батьки сонячної дівчинки! Цінуйте її,бережіть,любіть кожною клітинкою свого тіла!!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Добре, якщо забрали дитину не з примусу, не в результаті тиску громадськості міста, а з усвідомлення власного гріха та з’яви почуття батьківської любові до безпомічної, маленької істоти. Тоді все в тебе, наше сонечко, буде добре.

Людмила

Нехай Бог поможе батькам не тримати зла на тих людей, які були близькими до дитини: носили, гляділи, їздили провідувати, стукали до їхніх сердець щоб забрали дитину, а навпаки бути ВДЯЧНИМИ! Вони дитині бажали добра, а добро завжди перемагає зло.

Альона

Батьки всі мають право на помилку ,Ви молодці !Терпіння Вам і мудрості все з Божою допомогою.Ваша дівчинка справжня красуня !!!

anomaliya

Круто!!! Дякувати Богу, що батьки, нарешті, наважились!!! Одне побажання: не відрікайтесь від хрещеної,яка увесь цей час була поряд з Марійкою, вона стала рідною для малечі!!!

РАДАР

Ну, і я вам скажу по секрету. Окрім Ірини, хрещеної, ще одна нововолинська родина почала готувати документи на опіку. У того подружжя були належні умови і серйозні наміри. Тому хепі-енд був би неодмінно.
Але цей нас усіх влаштовує найбільше. 🙂

Альона

Тільки я бачу на фото дитину в ходульках прив’язаного,як собака до манежа? чи це мені здається?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Не тільки вам. І я бачу.

янка

там чітко видно що це оборочка на кофті, навколо шиї і там де гудзики, яке прив”язаний, ви що, це ж дитина.

Людмила Зіменко

Самі ходунці прив’язані до манежа якоюсь довгою коричневою шматою “янка”!!!

янка

у мене очі протерті, як я зрозуміла, дівчина говорила про прив”язку до самих ходульок. щодо тогощо не дитина,а самі ходульки прив”язані, то це вимушенйи захід безпеки, бо вихователів мало, а діток багато, за всіма не встежиш, то щоб дитинка не зайшла куди не треба, не перевернулася, запнувшись об поріг, вони прив”язали ходульки. а не дитину.це я так розумію.
чого ви такі агресивні? кому я мізки пудрю?

Людмила Зіменко

А до чого тут оборка на кофті довкола шиї? Я розумію, що діток багато а вихователів мало, але про оборку писали ви, “янка”

янка

я написала про оборку, бо подумала, що це про неї пишуть, що дівчині Альоні здалося, що то не оборка, а мотузка, якою прив”язана дитинка до самих ходульок. на те, що ходульки прив”яз-ані до манежу, я навіть уваги не звернула. то кому я пудрю мізки і як?

Людмила Зіменко

Ми писали про різні речі – я про те, що ходунці прив’язані, бо таке звірство, як прив’язувати саму дитину мені і в голову не прийшло

янка

а я подумала про ту оборкубо було написано “прив”язана як собака”. ну,логічно – собак прив”язують за нашийник, я туди і дивилася….

РАДАР

Додала у текст іще чотири фото. Три світлих із Марійкою, одне сумне – з дітками, яких ніхто не забирає.

Irina Rizhuk

У мене захворіла дитина, але коли я прочитала цю новину, то настрій зашкалив на цілий день!
Я щаслива❤️ Марійка з мамою і татом.

Олена

Що заставило їх забрати назад малечу? Людський осуд, чи справжні, хоч і запізнілі батьківські почуття? Чи буде комфортно дівчинці в цій родині, яка її вже зрадила? Чи будуть її там любити? Чи буде вона там щаслива?

Лана

Я теж про це подумала)))

Ольга

Тепер батьки можуть повертатись у рідне місто! Можливо тому, що суспільство витіснило їх з міста, не прийняло цієї батьківської зради і постійно всюди поширювалася інформація про дівчинку, батьки зрозуміли, що не буде їм життя на цій землі з таким вчинком і просто так з рук не зійде усе це і тому й задумались мабуть і забрали дитину. Окрема вдячність Ірині, яка турбувалась нею як рідною, не дивлячись на власні життєві труднощі!!! І турбувалась не словесно, а реально, практично!!! Відвідувала, забезпечувала її потреби, дарувала тепло і ласку поки більшість з нас лише словесно проявляли жалість. Бабуся Ольга теж молодець! Також доклала… Читати далі »

Людмила

Батьки завжди були в місті, вони нікуди не дівались… Саме ті люди, які найбільше піклувалися про цю дівчинку протягом чотирьох місяців, стали найбільшими ворогами і вислухали кучу матюків по телефону від «люблячого» дідуся. Хоть би зателефонували і вибачилися..

Валентина

Сльози на очах серце розривається… Як можна залишити діточок своїх.. Дивлюся на фото які малесенькі беззахисні ці дітки.. Які чекають ще на свою маму і тата……

Людмила Зіменко

У цій усій ситуації я бачу ще один позитивний момент – наші люди, наше суспільтво надзвичайно чудове, адже так багато людей любить цю особливу дівчинку і з усіх сил бажали дитинці добра і щастя і старались хто як міг. Незнайомі, сторонні люди хвилювались, молились. Я думаю, що Марійці ніколи не бракуватиме людськоі теплоти, уваги і любові. Благополучність суспільства вимірюється відношенням до тварин, людей похилого віку, дітей і до людей з особливими потребами. Довгого і прекрасного життя для цієї крихітки

Ульріх

На батьків дуже схожа, ото певно і не витримали.
Чим далі тим більше схожа.

Мешканка

Доброго дня!Хто знає як поживає Марійка?Дуже цікаво як росте малеча