“Ми ж на смітник її не викинули!..”

41 8707

Коли друзі вмовляли татуся забрати малечу, у палаті стояла перед образами навколішки його родичка – з цією крилатою малечею на руках… 

 

Фейсбук здивував – якусь мою публікацію поширюють у спільноті “Українська поезія”. Але ж віршів не пишу, чого б це раптом?

 

Ого. То там справді вірш – за мотивами моєї статті про Марійку.

І написала його Любов Занічковська.

А користувач Богдан Голова додав приголомшливі коментарі…

 

 

А тепер сумна проза. 

Кілька днів поспіль одна з абсолютно сторонніх жінок, які взялися доглядати малу в міській лікарні, надсилала біомамі фото й відео з дитячого відділення. Одна світлина просто краяла душу – дитя  саменьке лежить на ліжечку, у палаті нікого…

 – ОК, я поняла, – надійшла відповідь.

 

 

Ціла делегація друзів ходила до молодого подружжя на розмову. Мовляв, схаменіться, заберіть малечу додому, ми всі підтримаємо – словом і ділом.

До мами не доступились, а тато про свою дитину вичерпно сказав:

 – Ми ж її на смітник не викинули.

Справді, не викинули. Хоча не дуже уявляю, як із пологового будинку – після всіх записів у медичних журналах – можна занести дитину на смітник.

Але подякували.

 

 

Оптимальним варіантом на зараз було б узяти дитину у прийомну сім’ю або під опіку. Усиновлення – вкрай забюрократизована процедура. “Пройти всі інстанції – справжнє пекло”, – зізналися РАДАРУ дві жінки, які це пекло свого часу здолали.

Та й держава уважніше ставиться до опікунів чи прийомних батьків – гарантує їм певні виплати. А всиновив – дбай далі сам, твої діти – твої проблеми. Ну, ви в курсі щодо гуманної держави.

Є слабенька надія, що Марійку візьмуть під опіку. Та не забігатиму наперед. Тримайте кулаки, щоб у неї все склалося.

 

 

Коли молодь ходила до біобатьків на розмову, в лікарняній палаті стояла перед образами навколішки, з Марійкою на руках,  їхня родичка. Молила-благала Бога, аби забрали дитину.

Не почув. Або розсудив по-іншому – й викреслив цей варіант із Книги Доль.

А далі напише життя. З вашою допомогою. Поширюйте.

 

Наталя Камишникова

Передрук, використання – лише з дозволу авторки

  • Розкажу iншим:

Також читають

41
Коментуймо!

3000
25 Коментарі теми
16 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
25 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Всепремудрий Бог ніколи не допустить негативу, щодо Свого творіння. Вочевидь, є у Нього якась геніальна задумка. Він вже ніколи не віддасть її біологічним батькам. Не пройшли випробування. Зрадили. Перечепились через найпершу перешкоду у своєму житті. Скрисятничали. Все у нашої маленької Марії буде добре. Слава Богу!

володимир

в попередньому своєму дописі я просив , трохи лякав біобатьків – ЗАБЕРІТЬ … а зараз не підберу слів , як таких батьків назвати . звірячим іменем ? ет ні … звірі так не роблять !

володимир

а ви, не шановні бабусі з дідусями , вже замовляйте собі місця в будинках престарілих , десь далеко звідси . щоб ніхто не знав вас – хто ви і що. ви на собі відчуєте плоди свого виховання . колись давним – давно по місту їздив хлопчик на трьохколісному велосипеді . він був не дієсправний . що вмів робити , то тільки їздити на цьому велосипеді . ЧОМУ , СКАЖІТЬ МЕНІ НЕ ШАНОВНА РОДИНА , ЙОГО НІХТО НЕ ПОКИНУВ ?

знайома

Ну як так можна? Це ж якими треба бути, щоб так залишити свою кровинку..мама,тато,бабусі, дідусі,невже ні в кого з вас немає розуму і серця? Як не стидно? Як ви далі жити тут збираєтеся? Дуже прикро і страшно жити поруч з такими людьми,бо вони здатні на все.₴А дитині -здоров’я,щасливої долі і люблячих батьків.

Гість

В мене язик не повертається назвати їх батьками.

Просто мама

До цієї історії не підібрати слів….
Бог все бачить і він поставить все по своїх місцях…
І незнає ніхто чи ті біобатьки почуть слова “мама” чи “тато”.
А Марійочкі бажаю знайти хорошу сім’ю, яка дісно буде її любити.
І нехай її Бог оберігає від таких людей як вони. Їх навіть важко назвати людьми…. це просто істоти, що немають серця і душі….

РАДАР

Додали фоток.

Таня

Яка ж молодець ця родичка дівчинки,як би вона вдочерила дівчинку всі її помагали б,але напевно не може,дуже шкода.Також є багато сімей,які не мають дітей ,можуть взяти цю крихітку.Думаю,Бог її не залишить!
А тебе **** твій ***** залишить,побачиш ,він немае серця і тобою керує ,в тебе немае материнських відчуттів ,він не Бог ,що ти його слухаєш ,почуй людей і ми разом тобі допоможем ,, обіцяю тобі!!

Олена

Що треба маленькій,може родичка буде їхати до неї ,як з нею зв’язатись ?

Таня

І я приєдналася б з допомогою

Аля

Нічого не треба. Дякую.А те що потрібно родичка купляє.

Таня

Нехай Бог дасть їй здоров’я

Ольга

Дивлюсь на свого сплячого синочка, читаю і плачу….. Як? Ну як так можна?????? “Ок, я поняла”… Це ****… просто. Нелюди і крапка!

Юля

Так боляче, просто сил не має. Дівчинка красуня,з такими розумними оченятами. Ще боляче, що в нас насправді дуже важко всиновити дитя і якщо навіть хороший дохід маєш, але недостатньо квадратів, якби не хотів забрати дитя не зможеш, якби ти не хотів і не любив. А на рахунок батьків і рідних, то їх в малечі поки не має, та молюсь, щоб були справжні і люблячі

Ворожка

Слова нерідних, але люблячих і добрих людей та Богу у вуха. Тому і думаю, що у крихітки Маріі родина велика, хоча і не кровна – я і так багато людей їй співчувають і її люблять. Дівчинка повинна відчувати нашу любов навіть на відстані. Великого добра і щастя для дитинки

Гість

Вже цілий місяць люди вмовляють батьків полюбити свою донечку ((( і все ніяк😥

Галина

Вони батьки!!! Це не забрати від них… Правда біологічні. Дитина, дівчинка-красуня, буде в надійних люблячих обіймах. Не потрібні вони їй, такий Божий намір, у її життя прийде родина, в якій вона буде особливою, не обмеженою, а особливою!
А батькам, дай Бог дитину… Щоб вони відчули і змогли зрозуміти… Що вони втратили….

Ilona

Це просто жах…неможу стримати сліз…але я надіюсь цієї красуні Марії найдуться хороші і надійні батьки…треба просто вірити і жити.

А батькам можу лише одне сказати..що не народжуйте більше діток ,бо вони вам не потрібні😞…
А ще краще хай вам Бог просто їх не дає…і тваринок вам теж тримати не треба…живіть собі самі і тіштеся!!!

Бо коли людина сприймає позитивно що їй Бог дає..то віддячується ще більше…дітки і здоровенькі ще народяться і родина буде щаслива…
Не просто так це таке випробування для батьків…це щось більше.
Може я якось і жорстоко виразила свою думку…але що маємо ,то маємо!!!!

Ilona

А на рахунок смітника…то це немає слів…😭
А ви батьки самі не думали ,що можите і самі туди потрапити..
БУМЕРАНГ-штука крута…діє.

Наталія

Дівчинка дуже гарна! Нехай життя Марії складеться чудово. Кожен може сказати які погані батьки але осуджувати ніхто не має права, я більш як впевнена що за всі наші поступки все завжди повертається як ми того заслуговуємо, тому те що зробили вони їм просто безслідно не пройде. Все завжди повертається бумерангом. Нехай маленький ангелик знає лише хороше в цьому світі, вона просто цього заслуговує!

Крик душі

Як можна було залишити цю крихітку?! Погляду не можу відірвати від цих оченяток. Сім’ї десятками років чекають дитятко, а тут так поступити … це жах😭 Як?? Як народити і піти додому без дитя?! Як ти спиш? Як їсиш? Як живеш?! Як можеш так, коли вона тебе чекає.

7777

Дайте інформацію про так званих батьків, хто це такі , щоб люди знали!!!!!

ВОЛИНЯНКА

ВЖЕ Й ТАК ЇХ ВСІ ЗНАЮТЬ, СКІЛЬКИ НАШОГО МІСТА.

Ольга

Це точно

Таня

Не на смітник він викинув, а куди??? Дитячий будинок не смітник??? Ще й який….смітник маленьких діток, смітник людських доль. Ніби старе взуття біля сміттєвого бака поставив, не викинув, раптом хтось підбере….

Elena

Ви тільки послухайте як це звучить,вмовляти батьків забрати свою ж дититину?????Думаю не варто…А Бог пані Наталя все чує,просто в нього на цю дівчинку інший план,який нашим людським розумом незрозумілий,а Бог бачить наперед її долю і можливо ця доля не найкраща саме з рідними татом і мамою….А що до її удочеріння,знаю людей які хотіли прийняти в свою сім’ю цього ангелика,але наша держава сама сприяє тому щоб діти мучилтсь в притулках…А ми друзі все що можем зробити,це молитись по домівках за цю крихітну принцесу, якій не знайшлося місця в маминому серці ,щоб Бог дав їй гарну долю,бо на її шляху буде ще… Читати далі »

Ворожка

Знаю родину, до якої після народження дитини прийшла молода медпрацівниця і заявила що – ВДУМАТЕСЬ! – у їхній власній хаті з багатьма кімнатами і власним розкішним і доглянутим двором недостатньо місця для дитини… У молодих батьків і усієї родини був шок і у мене теж. А чи вистачає місця для дитини у гутрожитку, у сім’ї де багато дітей де по черзі вчать уроки, по черзі миються і навіть відпочивають? Державі немає ніякого діла до таких родин. Тоді чого зараз тут вимоги такі високі? Невже державі вигідно щоб були сироти у сиротинцях? Закони потрібно міняти і в першу чергу потрібно міняти… Читати далі »

Олександра

Маю багато впливових знайомих і ГО. Можливо зможу допомогти удочерити дитя, бо мій чоловік не хоче.
Напишіть телефон, хто хотів дійсно вдочерити – наберу і допоможу чим зможу.

Таня

Або допомогти родичці стати опікуном. А ще якби можна було створити якийсь фонд для Марійки, щоб можна було допомагати, в майбутньому їй це не завадить.

Олександра

Напишіть номер, з ким контактувати.

Таня

Я не знаю ні родичів ні хрещених, якби мала їх координати, то зв’язалася б.

Ворожка

Можливо варто відкрити накопичувальний рахунок у банку. Це теж було б не зайве, я думаю

Колега

Яка ж вона гарна ,красуня…

Колега
Таня

В котрий раз перечитую і серце обливається кров’ю. Зрадники. 9 місяців носити під серцем, чекати, розмовляти, обіцяти, що будеш любити і….зрадити, обманути, кинути. Чоловік може нічого не відчувати, але як жінка може так поступити? Може її якимсь опіумом поять, щось воно не так….

Таня

Він напевно деспот

Ворожка

Мою близьку знайому чолвік постійно лупцює. Але попри побої кидати його вона не збирається, бо каже, що дітям потрібен батько а їй чоловік. Напевно що і в цієї біомами з головою якісь пооблеми, якщо вона своєї дитини зреклася

Вікторія

Та хто її там поїть?
Просто проміняла рідну дитинку на мужика…і цим все сказано.

Таня

Живуть собі і далі,ніби нічого не сталось,як так можна,бідненька пташечка залишилась саменька,в чому вона вина?????

Таня

Так хочеться почути хороші новини про Марійку. .

РАДАР