О третій годині ночі жінка з околиці Нововолинська викликає поліцію: біля закинутої цегельні знову ошиваються збувачі наркотиків.

Вони регулярно приїздять сюди, роблять закладки, підтягується специфічна публіка, ніхто не криється.

А чого їм боятись на околиці криміналізованого міста, та ще й уночі?

Отже, жінка викликає поліцію, прибуває патруль. Поки він їде (а їде хвилин 15), підозрілі особи забираються. Як по команді. 

 – Нікого немає, навіщо ви нас турбували? – бурчить поліцейський. – Наступного разу, як ото будете видзвонювати, притягнемо вас до відповідальності за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

А там штраф – мамо, не журись!

Після від’їзду поліції наркозбувачі знову виринають із пітьми.

У разі чого жінку ніхто не захистить. Це вона вже зрозуміла, тому мовчки лягає спати. Але не стуляє очей аж до ранку.

Це було кілька тижнів тому.

 

 

12 червня вранці до мене на подвір’я, теж на околиці Нововолинська, вкотре лізе такий собі Зоткін Артур. Починає незаконно знімати мене й моє обійстя. О 9.24 він повідомляє на 102, що я напала на нього з кухонним ножем.

Інший оператор 102, і теж о 9.24, приймає дзвінок від мене: місцевий неадекват, який уже півтора року переслідує мене і вчиняє щодо мене хуліганські дії, а 7 червня розтрощив мій телефон і побив мою знайому, знову до мене вдерся. 

Приїздить наряд, вимагає від мене пояснень, працівник поліції Шпачук чомусь прицільно знімає мене й мою приватну територію на камеру. Обурююсь, за яким таким правом.

Нарешті з’ясовую, нібито я, зі слів Зоткіна, накидалась на нього з кухонним ножем. Зачитують мені його повідомлення на 102. Сміюсь.

Оформляю заяву про завідомо неправдивий виклик Зоткіним спеціальної служби, вимагаю притягнути його до відповідальності.   

Моя заява нерухомо лежить у відділенні поліції №1 ВолодимирВолинського райвідділу ГУ НП у Волинській області вже 2 тижні. Жодного реагування. Хоча я нагадувала про неї начальниці відділу ювенальної превенції О.Цицорі, начальнику відділення поліції О.Ципку.

 А неадекват надалі безкарно бреше у соцмережах, ніби я напала на нього з кухонним ножем. При цьому поширює мої персональні дані. 

Звісно, я зареєструвала у поліції заяву і про це. Збирання і поширення персональних даних, конфіденційної інформації про особу без її відома та згоди є кримінальним проступком, це стаття 182 ККУ.

Однак і ця заява припадає порохом десь на столі у дільничного, хоча її мали внести до ЄРДР і розпочати кримінальне провадження. 

 

Мій кухонний ніж Зоткін чомусь не сфотографував. Лише машину поліції 

 

Нововолинець Андрій Рязанов ішов 25 травня вулицею Шептицького на “Нову пошту”. Назустріч йому – той самий Зоткін. Андрій його звбачливо обминув.

Той став докучливо чіплятись до Рязанова, вигукувати якусь дурню, тоді загорлав, що викличе поліцію (увесь цей час Андрій ішов собі мовчки). І викликав-таки.

Поліції Зоткін набрехав, ніби Рязанов його переслідував і погрожував убивством.

Цей свій наклеп Зоткін теж поширив у соцмережах, задля переконливості додавши фоточки: ось машина поліції, а ось бандит із команди Камишникової!

 

Це Зоткін сам поширив у мережі

 

Як і я, Андрій Рязанов подав у поліцію заяви з вимогою притягнути Зоткіна до відповідальності за завідомо неправдивий виклик поліції і за докучливе чіпляння у громадському місці (хуліганські дії).

Заяви Рязанова теж припадають порохом у відділку. Там на Зоткіна вже півтори сотні заяв за півтора року!

Громадяни вимагають вжити заходів до нахабного неадеквата – а він і  надалі безкарно чіпляється до людей.

Наступного разу неадекват заявить у поліцію (яка його так береже), що Камишникова та її бандити напали на нього з бензопилою “Дружба”, згвалтували!!! 🙂

Слідчо-оперативна група примчить відбирати у мене пояснення й вилучати бензопилу. 

У мене її нема, але то таке.

Тепер іще раз перечитайте початок статті. Поліцейський погрожує штрафом жінці, яка повідомила про наркоторговців.

І це все, що вам треба знати про нашу доблесну в Нововолинську.

 

Наталя Камишникова 

Прочитав сам? Поділись з іншими: