Ножі в дарунок. Приключка на вулиці Східній

7 3620

15 травня опівдні в Нововолинську на тихій вулиці Східній чоловік у чорному авто пропонував молодій симпатичній жінці, яка йшла повз, набір ножів. Безкоштовно!

Обіцяв подарувати і посуд із “нержавійки”. 

Настійливо припрошував у машину – роздивитись презенти. Ну, й, мабуть, подякувати…

 

Позолочені ножі не дарував, а продавав. За 500 євро. 🙂

Щедрий дядечко віком 45-50 років запевняв, що він поляк, але українською розмовляв без акценту.

Марія, яка розповіла РАДАРУ про цього бізнесмена, каже: він дуже квапився і явно не хотів привертати до себе увагу інших перехожих.

Може, й справді хотів збути свій товар. Та їй чогось пригадалась новина про зникнення дівчини в одному з районів Волині.

І вона накивала п’ятами.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

7
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
1222

Бачив таку машину на 15..румини в авто займаються мошенніством.. Чорний Мерседес очкарик

Жителька

Приблизно рік тому біля нашого дому теж був дядечко такого ж віку, здається на темному польському мерседесі, який теж пропонував ножі і різний дорогий посуд перехожим. Дивно.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Декілька років тому, чоловік років 40-42-х, на темного кольору БМВ пропонував кухонне приладдя – ножі, виделки, ложки… Безкоштовно. Проте, позолочені таці, миски, цукерниці тощо, – вже за еуро. Із ним був хлопчик років чотирьох.
Чіплявся, як гім***о до сорочки. Розмовляв на ламаній польській мові, збиваючись на російську. Був готовий їхати до мене додому. Одягнутий з голочки, в синій костюм із краваткою, невисокого зросту, чорнявий. В окулярах. Схожий на молдавана чи румуна.

1222

Це той самий

7777

На моїй вулиці їздили пропонували такий посуд ще років п’ять тому

Ульріх

Стара схема, десь в 2012 році так само сплавляли китайський хлам. Сусідка повелась, нагребла непотребу

Лєна

І на світло голубому перламутровому авто також високий лисувато – чорнявий очкарик городить польською і пропонує дорогий посуд зі знижкою та ще й під”їхати з ним ,бо він не зовсім орієнтується, а через рік під сусіднім будинком виходить зі своєї перламути і по телефону чисто російською несе.