Обережно, містом розгулює псих чи збоченець!

6 7013

До РАДАРА звернулась вихователька дитсадка Тетяна Галінська з Нововолинська:

– Хочу розповісти вам, аби застерегти батьків.

Гуляла у 5-му мікрорайоні з малям у візочку, вже йшла додому, аж раптом біля магазину “Гурман” до мене підбігає дівчина років 14, починає плакати і каже:

 – Постійте зі мною трохи, бо я чекаю бус із Хмельницького, маю передати конверт із грішми, а той дядько (і показує мені чоловіка, який стоїть за кілька метрів) іде за мною від самого дому, чіпляється, вигукує щось незрозуміле, шарпає за кофту. Може, хотів забрати гроші.

Я почекала з нею бус, хотіла викликати поліцію, але телефон сів, і сфотографувати того маніяка не могла. Провела дівчину додому.

Чоловік був охайно одягнений, але якийсь явно не в собі і з шаленими очима.

Прошу, напишіть про це й закличте нововолинців пильнувати за своїми дітьми!

РАДАР з’ясував:

це чоловік років за 40, із сивуватими скронями, невисокий. Був у вишневій футболці з жовтими вставками.

  • Розкажу iншим:

Також читають

6
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
4 Автор коментаря
editor

От якраз учора о 18-й довелось викликати поліцію на ще одного неадеквата з шаленими очима. Мешкає десь на Шахтарському, вчащає на городи й робить людям збитки. Матюкається. погрожує, бабцю років 85 налякав колись своїми “достоїнством” так, що бігла додому з тих городів, як комсомолка. 🙂 Поліція приїхала відносно швидко, діяла акуратно, неадеквата упакувала й забрала. У нього є батьки, опікуни – отримують, мабуть, за нього пенсію з інвалідності (ну явно хворий на голову). Однак розгулює містом до ночі без жодного контролю. Кілька днів тому спровокував на бійку підпилого атовця. Верз таке, що той вирішив: знущається. Поліз на цього психа з… Читати далі »

мешканка

Чому неадекватні люди можуть собі спокійно отак ходити серед інших людей? Адже вони небезпечні! Однозначно, що стоять на обліку. Це ніхто не контролює? Правда, в нас тільки податки можуть контролювати, це все, що цікавить владу..

editor

Доповнили наприкінці. Опис того “дядька”.

Іванка

Кудрявий? Років 7 тому схожий за описом на м-ні Шахтарському такий вчепився.

editor

Не знаю. чи кучерявий, але мешкає на 5-му, орієнтовно в будинку №25.

VIP

Хватає в нас придурків!За дітей дуже страшно!Хто цим має займатись?