Страшна жіноча помста

19 3989

Це трапилось у Нововолинську 27 років тому.

Дівчинка, що мимоволі стала свідком тієї помсти, уже сама – мама.

Розповіла вона цю історію в коментарях до публікації РАДАРА про дикий інцидент у школі (учень жбурнув книжку вчительці в голову).

Власне, історій дві. Одна – про указку.

А друга – про металеву огорожу.

Читайте.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
19 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Уууу
6 місяців тому

З вчителькою розібралися я бачу. Більше вона ламати пальці не буде. Спрацювало краще за міліцію. Не схвалюю, але це дієво. Око за око і зуб за зуб

Вікторія
6 місяців тому

Ніхто і ніколи не знатиме скільки скалічених душ та доль завдяки ” вчителям”.
Мене вчителька принижувала перед усім класом, била в обличчя нізащо, обзивала безпризорною,бо за мене нікому було заступитись. Мої батьки працювали на півночі Росії, а я жила з бабусею.
Ця “вчителька” і досі працює.
У мене давно дорослі свої діти, та я й досі не можу змусити себе сказати ” Доброго дня” цій “вчительці”, у душі наче ніж встромлений обертається, коли бачу її на вулиці.
П.С. Антоніно Миколаївно, дитячі сльози дуже гіркі.

Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців тому
Відповісти  Вікторія

Дура вона була, натоптана по самісінькі вінця. Хоча й вчителька математики. Навіть у ранні СССРівські часи, 50-60 років минулого сторіччя не було такої дикості – ходити по хатах до батьків. Та й бандерівці у деяких лісах ще були збереглися… Радянська інтелігенція боялась їх, як вогню. Могли прийти вночі і спитати: Чому ти дітей вчиш про Сталіна-Лєніна так багато, а читати, писати і арифметики рідною мовою, так мало?

Ірина
6 місяців тому
Відповісти  Вікторія

Щодо ходіння додому педагогів, в мене своя історія. Мій класний керівник взяв собі за правило після роботи, по дорозі додому, заходити до мене і розповідати батькам, яка я погана. Ну мама моя дуже вихована, кожен раз все слухала, потім мені все виговорювала. Але якось класний керівник застав вдома батька, який спав після важкоі зміни в шахті, де стався нещасний випадок. Батько відчинив, послухав ті тиради хвилини дві, потім послав його туди, куди без компасу не ходять! Все як рукою зняло! Він забув до нас дорогу!

Коля
6 місяців тому

Шкода тих людей хто не вміє прощати! і тримає злобу на людей стільки років а то всей життя.. шкода мені вас… Ви навіть уявити собі не можете – наскільки круто, пробачити вашого кривдника, посміхнутись йому, привітатись побажати всього найкращого.. Потрібно бути духовно вище таких людей. А вони з часом теж все усвідомлять і вправляться

Уууу
6 місяців тому
Відповісти  Коля

То ви загнули, що хтось там щось усвідомить. То все байки для не дуже розумних, чи не дуже далеких. Так, мені доводилось посміхатися своїм кривдникам. Просто так вийшло. Але у підсумку було мені сказано приблизно таке:”А добре я тоді зробив, що зробив так…” Хотілося не посміхатися, а в очі плюнути. Ніхто не змінюється навіть із часом.

qwerty
6 місяців тому
Відповісти  Коля

нажаль, але вони нічого не усвідомлять бо це вони думають коли ображали правильно робили. і зараз бачу деяких вчителів 7 школа посміхаються мені в лице а мені деяким хочеться в очі плюнути.

Мама учениці
6 місяців тому
Відповісти  qwerty

Щодо 7 школи, є там вчителька молодших класів, яку моя дитина згадує з жахом і категорично відмовляється вітатися з тією пані. Адже вона перед усім класом принижувала і доньку і мене (заочно) і просто оббріхувала. Дочка, знаючи правду дуже хворобливо редагувала на усі ті плітки, не розуміла чому літня жінка яка нас і не знає, взагалі, зводить ці наклепи.
Дуже багато батьків ображалися на неї, як виявилося, хорошими діткам були ті, чиї батьки задарювали вчительку подарунками і солодощами. Дізналася я про те вже вкінці 4 класу, тому не стала щось кардинально робити, але висновки зроблено і мною і дочкою. За рукоприкладство дочка теж розповідала.
До речі, в тої вчительки в класі завжди недобір учнів, а в інших переповнені класи, тепер зрозуміло чому.

мама ученицi
6 місяців тому
Відповісти  Мама учениці

Прошу додати, початковий клас ш.2

Мама
6 місяців тому
Відповісти  Мама учениці

Такі є ,на жаль ,практично в кожній школі ,моя дочка коли бачить свою першу вчительку переходить на іншу сторону дороги ,вона працювала в гімназії товкла дітей тим шо під руки попаде ,правда на всіх тих де батьки впливові боронь Боже,пилинки здувала ,а невгодних тих хто подачки не носив ,товкла і принижувала,доки на свого не попала ,на другий день виперли,і всі думали шо вона на пенсії але не тут було ,очутилась в 1 школі ,і так само продовжувала принижувати і бити дітей там ,батьки жалілись ,і в відділ освіти і директору ,в кінцевому результаті переводили дітей ,бо ж в неї родичі в освіті області ,але музика недовго грала,вже в цьому році їй недали набрати клас,надіюсь і покарання отримає заслужене ,виплакане дитячими слізьми.

Вікторія
6 місяців тому
Відповісти  Коля

Колю, значить не так вас і образили, якщо вам посміхатись їм хочеться. Особисто мені плакати хочеться, коли бачу кривдників, бо навіть зараз не розумію за що так доросла людина могла ненавидіти дитину.
І лицемірити не вмію. Дякувати життю не навчилась від горе-вчителів фарисейським посмішкам.

катя
6 місяців тому
Відповісти  Коля

коля. цьому світу це закрито вони не можуть простити бо ними керує зло. а повинні молитися за ворогів своїх

Вікторія
6 місяців тому
Відповісти  катя

Прощайте й надалі, і моліться.
Але не нав’язуйте своїх осудливих думок іншим.
У мене, як і у кожної людини на Землі є право, якого ніхто не може відібрати- це право вибору.
Я- вибираю пам’ятати кривдника і його дії.

катя
6 місяців тому
Відповісти  Вікторія

Ніхто нікого не осуджує. Цитуються слова з Святого Писання. Цей світ це похіть плоті похіть очей і гордість життєва. Людина що має такі немочі добро робити не може. Таким людям може помогти тільки Ісус Христос.

Анатоль_ БІДЗЮРА
6 місяців тому

У часи моєї шкільної юності, основними інструментами побиття радянських учнів вчителями, були: указка, книжка і масивна лінійка. А ще руками. Або й ногами – був один такий випадок. А одного разу, вчителька геометрії (хай їй там гикнеться, якщо ще жива), так вдарила Бідзюру Петра (однофамілець) важезною книжкою, що зламала йому носа. Звісно, що за це їй нічого не було, хоча вона й сама добряче перелякалася. Це були тоталітарні часи. І тілесні покарання подекуди, ставали нормою. Хоча, це й заборонялося. На папері. :))) Нині ж, через дике небажання окремих батьків виховувати своїх нащадків у совісті та правді, і стаються такі неприємні інциденти.

Андрій Дмитрович Сапожнік
6 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А мені якщо і згадується погане- то тільки з посмішкою…тим більше,що діти дуже часто були провокаторами таких дій…школа і вчила і виховувала,підміняла частенько сім’ю. Така була держава і сім’я тоді… І діти не могли бути іншими…і ” чорнило” пили в 7-8 класі,і курили на перервах за школою і дівчат по місту міліція до пізна ловила… Але була велика різниця між “тими” дітьми і теперішніми…нам і в голову не приходило жалітись мамі,що вчителька по шиї з’їздила за те,що ми витворяли …дивлюсь на молоде покоління “батьків” і частенько страшно стає за “те” суспільство і що їх чекає …звичайно,зробити дитину набагато легше,ніж її виховати…

катя
6 місяців тому

мудрість світу цього є безумством у бога. тобто наука є дурістю і приносить тільки страждання і забирає час який даний нам щоб пізнати бога.

Юлія
6 місяців тому

Є така вчителька початкових класів і у 3 школі.Обзиває і проклинає на чому світ стоїть і батьків і дітей.Давно пора на пенсію раз «нєрвішки шалят».

Вадим
6 місяців тому

А нас вчитель праці за проступки “прав” шлангом гумовим😁 за що йому вдячні, бо наказував по справедливості. А ті що кричали вчителі,то тільки розвпжали нас цим пустунів😊