Вирок убивцям Каті Литкіної. Повний текст

10 3840

Читати це буде важко, моторошно, але дочитайте до кінця. 

Ми з вами намагалися розгадати цю страшну таємницю понад два з половиною роки. 

Тепер усе названо своїми іменами.

І таємниць не лишилось. Пробач, Катю.

 

\

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Валя
2 років тому

Важко чужому читати ті експертизи—удари. . . ,уламки. . . . А як це рідним було читати – ковтати . . . вимучитись-витримати. . . немає слів. . . А вбивці подорослішали мабуть в одну секунду, як прочитали до кінця . Може наодинці роздумають і не підуть в апеляційний , хоч один крок правильний зроблять.

Галина
2 років тому

Прочитала всі сторінки(47). Важко… Боляче… Ненависть до вбивць! Сльози текли, коли читала… За що?!!! І чому так мало присудили?!!! Співчуваю батькам і бабусям!!!

Ігор
2 років тому

Я просто у шоці від жорстокості

Закон Савченко
2 років тому

Страшно рахувати… немає ще апеляції – вирок не набрав законної сили!! 1) Терлер рахуємо Терлець-й від 09.12.17 р- до березня20 19 по закону Савченко вже відбув 2,6 , тобто 13,6-2,6 = 11 років лишилось. Вийде як йому буде десь 31 рік…………. 2)Статоч -к…..рахуємо від 21.08.16 ( на вулиці вже березень) а якщо апеляція розгляне як настане 21.08.2019 рік то буде 3 роки які Х2 = 6ть з 14,6, тобто залишиться 8,6 років за таке !!!! А тепер подумайте чи виправиться з цього створіння щось і чи вийде людина??????????????????? Тобто в 26.6 років на волю вийде нелюд і що чекати від того хто йдучи туди вже немав нічого людського ….Але вражає “Зконний” розрахунок по якому “пільгу від Савченко” має той хто є страшнішим нелюдом!!!!!!

Вікторія
2 років тому

Читала здебільшого те, що стосувалось поведінки та дій двох потвор перед злочином, під час злочину та у залі суду. Цікаво просто з точки зору криміналістики. Ця наука давня і статистика річ вперта. Психологію убивці теж описали не в одній праці, і не один автор.
Були випадки, коли мати, яка сприяла приховуванню злочину та усіляко допомагала у тому, щоб відмазати сина ставала наступною жертвою потвори, яка виходила на волю. Тому, що потвора знає, що мати бреше, хоча бреше задля його порятунку, тому для матері не залишається ні поваги, ні жалю, ні довіри. Він починає її ненавидіти…за все: і за добре, і за зле.
Ці потвори закінчать дуже погано. Статочнюк вже закінчена мразота. Він ненавидить всіх навкруги, тому, що він за гратами, на розкання навіть не варто розраховувати. Шкодує він тільки про те, що його піймали і посадили. Більше ні про що. Його ненависть буде лише наростати. Страхітливо навіть уявити що він накоїть, коли вийде таки на волю. Всесвіте, не допусти!
Терлецький не набагато відстав від нього, розповів усе лише тому, що думав, що таким чином зменшить собі строк.
На мою думку, кола пекла сімейкі Дракул лише розпочинають свій впевнений відлік… те, що вони транслювали у Всесвіт до них і повернеться, тільки з потужнішою віддачею.

Мандрiвничка
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Все це не поверне дитини.
Як би це був нещасний випадок ,ну то вирок зрозумiлий.
А так … Око за око,смерть за смерть -було б справедливо….
Пам’ятаете фiльм ” Ворошиловский стрiлок”?

Справделивість є
2 років тому

Думаю, що коли ці обидва покидьки вийдуть на волю їх там хтось може чекати.

Життя
2 років тому

Не повернуться ці двоє з зони. Це однозначно. Головне щоб туди попали. Не розумію тільки одного: чого ще досі в силі закон цієї прости господи Савченко? Чи владі це дуже на руку? Що вона зробила доброго для України крім як зеків випускати швидше на волю? Здохнуть вони . Повірте. Сім’я ангела Катруся тримайтеся. Ми з вами

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Життя

спасибо Вам большое, ЖИТТЯ, за Ваши слова! и я надеюсь на ЭТО!!!

Ольга
2 років тому

Виродки– настоящі скоти!! Пекла вам пошвидше ! Хто прихищав– падлюки! ненаситні вампіряки!!! Волосся на дибки стає як читаєш … за таке 15 було б правильно дати. Життя дасть знати чи вирок їх щось навчив. Співчуття , відновлення здоров”я і сил родині дівчинки.