мисска

Самогубство чи… допомогли?

43 4490

Колишнього десантника Олександра Бугайова знайшли повішеним і з перерізаними венами у його квартирі у Шахтарському мікрорайоні  Нововолинська. У ніч проти 4 липня він пішов із життя – або добровільно, або з чиєюсь допомогою.

Родина підозрює: його вбили.

На цьому відео РАДАР розмовляє  з тіткою Олександра Любою та його дружиною Катериною – у тій самій однокімнатній квартирі.

Катя чекає дитину, важко навіть уявити, що вона пережила у ці дні.

Поки жінки розгублено і пригнічено розповідали про цю трагедію, я розглядала папери на столику біля тієї самої шафи, де його охололе тіло виявила бабуся.

Ось протокол про порушення митних правил: 14 лютого Олександр Бугайов ввіз в Україну нерозмитнений “Мерседес-Бенц” на польських номерах і мав 10 днів потому знову перетнути кордон, але цього не зробив. Чому? Перебував тоді в Польщі на заробітках. Можливо, навіть не знав, що йому загрожує чималий штраф.

 

 

Це типова схема: тобі обіцяють кількасот гривень за те, що на митному переході просто посидиш за кермом і на кілька хвилин віддаси знайомому “рішалі” свій закордонний паспорт.

“Рішала” порішає з митниками, пережене авто куди треба, там його перепродадуть, переб’ють номери чи розберуть за запчастини, тож ти “Мерседеса” більше ніколи й не побачиш.

Але сплатиш 8,5 тис. грн. штрафу, а в разі несплати тобі подвоять штрафні санкції. Тобто всі 17 тисяч, а далі ще більше…

Дружина Олександра про “Мерседес” нічого не знала. Тітка – теж.

.На відео Катя розповідає про те, що чоловік мав іще 1 липня приїхати по неї на Львівщину, де вона кілька місяців мешкала у батьків. Він уже під’їздив до Бродів (принаймні так казав Каті телефоном), однак дорогою щось трапилось, і мобільник опинився поза зоною.

Катя всю ніч хвилювалась, а наступного дня – 2 липня, в обідню пору – Сашко вийшов на зв’язок. І пояснив: мусив за чиїмось дзвінком змінити маршрут, кудись поїхати і сплатити штраф, бо потім довелося б сплатити вдвічі більше.

Протокол про порушення митних правил лежав у квартирі на видноті. А от жодних квитанцій про сплату штрафу ми не виявили.

Зате виявили квитанцію з нововолинського ломбарду (здав 30 червня батарею сенсорного телефону, отримав 450 гривень чи щось таке) і кредитну угоду з іншого нововолинського закладу на 1000 гривень, датовану тим-таки 30 червня.

 

 

Тобто гостро потребував грошей. При цьому за годину-дві до смерті сказав Каті, що гроші, привезені ним із заробітків у Польщі, лежать у тумбі – 1000 злотих на пологи окремо, а ще… Тут вона його перебила: мовляв, це не по телефону.

У квартирі лишився його старий мобільник. Новий, сенсорний, який родичі бачили 30 червня, зник.

І зникли всі гроші. Родичі не знайшли у квартирі ані тих злотих, ані гривні, лише кілька дрібних монет. Двері помешкання, коли бабуся прийшла, були відчинені. Ключі стирчали зсередини.

 

 

Олександр анітрохи не скидався на потенційного самогубцю. Був спокійним, доброзичливим, конфліктів нібито ні з ким не мав.

Щоправда, дуже не хотів відповідати на дзвінки якогось Рижого. Той потрапив у тюрму за крадіжку.

Сашко навіть номер змінив.

На стіні над ліжком лишився напис кров’ю: Вб.

 

 

А біля ліжка лишилась миска з його кров’ю. Там-таки, в мисці, – залитий кров’ю недопалок і обгортка від леза.

Тепер дивіться. Дещо з нашої розмови розшифровувати поки що не будемо.

 

 

ЧОМУ?

 

Текст – Наталя Камишникова

Відео – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Смерть десантника: не витримав у мирному житті

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

43 Коментар "Самогубство чи… допомогли?"

повідомляти

Валік
9 днів 46 хвилин тому

Яка офіційна позиція Поліції Самогубство чи …. Яка причина смерті в свідоцтві про смерть.

катя
8 днів 6 годин тому

смерть наступила в наслідок механічноі асфексіі

Валік
9 днів 44 хвилин тому

Хочеться в коментарях почути офіційну позицію Поліції.

анти чобіт
9 днів 8 хвилин тому

а рижий часом не діма?,можливо що загиблий навіть не знав що на нього оформили авто,штраф 8500 чи 17000 плюс судовий збір,таку аферу прокручує аферист із благодатного М., імя якщо не помиляюсь діма,батько у нього збирає гроші на ато,а син дурить людей

Віталій
8 днів 23 годин тому

Гроші, гроші, гроші, гроші…

Роман
8 днів 19 годин тому

З жінкою розмовляв десь пів одинадцятої, а в 23.35 він в Аміго купляв пиво і гуляв по місту.

Олена
8 днів 3 годин тому

Якщо купляв в Аміго о 23.35 пиво,то можливо переглянути запис з відеокамери магазину і з’ясовувати з ким був,опитати свідків?!!!

таня
8 днів 16 годин тому

в нововолинську є група “людей”які шукають лохів дають якусь 1000грн на них оформлюють на таможні машини які загоняють в Червоноград .Більше ті машини ніхто не бачить їх розбирають .А лохам йдуть штрафи.

Аааа
8 днів 16 годин тому

Страшно навіть подумати… невже і до цього докотилось наше місто.
Написи кров‘ю на стіні… не віриться, що це покійний. І відразу одні місцеві жителі співпадають на думку… відомі всім, які не чують землі під ногами. Страшно

гість
8 днів 12 годин тому

Напис на стіні означає Вибач, або Вбивають. Я думаю на другий варіант, передс мертю чоловік написав Вбивають. Хоча може я помиляюся і він написав кров’ю Вибач. Лише два варіанта може бути.

Небайдужий
8 днів 5 годин тому

Чітко на фото видно літери “Вб” проміжку для “и” між ними немає. Думаю що тут варіант зі словом “Вбивають” або “Вбили” більш логічний і можливий…

Ірина
8 днів 10 годин тому

Надіюсь міліція не пустить на самотік, а дійсно знайде тих хто лишив дитину батька….за якісь гроші(((нелюди(((

Сумую
8 днів 8 годин тому

Я ніколи не повірю в те,що він зробив це самостійно.Якби це було сплановано,то залишив хоча б прощальну записку…І з написом на стіні,ВБ,а далі що?Все зрозуміло,що мало бути далі,але не дали …
Це не самогубство. Не вірю!

анти чобіт
8 днів 5 годин тому

в б віктор борисович

Любов
8 днів 2 годин тому

Міліція написала що самогубство,,,,,,,але!!!

Любов
8 днів 2 годин тому

Щось зовсім не віриться,,,,,можливо хтось щось чув чи знає,,,,чи бачив пишіть,,,,

Любов
8 днів 1 година тому

Роман ви його бачили??????

Роман
7 днів 16 годин тому

Я їхав з роботи і бачив Сашу в Аміго.

Любов
7 днів 1 година тому

Роман ви з ним розмовляли ? може ще хтось з ним був?

Любов
7 днів 1 година тому

Можливо хтось бачив його біля дому… напишіть

таня
6 днів 16 годин тому

спочатку шукайте кому переганяв машину питайте друзів може їм що розповідав

Вика
6 днів 14 годин тому

На мою думку краще сходити до гадалки ,чи привести на те місце я думаю шо вона дуже допоможе !!!

Вика
6 днів 14 годин тому

Чи хочаб шось підкаже ,убивстві Каті Литкіної дуже допомогла
Навіть зразу сказала хто вбивця

бабушка Кати
6 днів 3 годин тому

Вы хотели написать, Вика, хто вбивц1? да, гадалка сказала, что убили двое и недалеко от дома. но когда Катина мама рассказала это в полиции, то на следующий день к той гадалке приехали два полицая и угрожали ей! так запугали, что она наотрез отказалась больше помогать!.. как это ужасно, когда люди оказавшись в беде должны сами искать и свидетелей и виноватых!!! для чего тогда вообще нужна полиция?!

wpDiscuz