мисска

Самогубство чи… допомогли?

43 5480

Колишнього десантника Олександра Бугайова знайшли повішеним і з перерізаними венами у його квартирі у Шахтарському мікрорайоні  Нововолинська. У ніч проти 4 липня він пішов із життя – або добровільно, або з чиєюсь допомогою.

Родина підозрює: його вбили.

На цьому відео РАДАР розмовляє  з тіткою Олександра Любою та його дружиною Катериною – у тій самій однокімнатній квартирі.

Катя чекає дитину, важко навіть уявити, що вона пережила у ці дні.

Поки жінки розгублено і пригнічено розповідали про цю трагедію, я розглядала папери на столику біля тієї самої шафи, де його охололе тіло виявила бабуся.

Ось протокол про порушення митних правил: 14 лютого Олександр Бугайов ввіз в Україну нерозмитнений “Мерседес-Бенц” на польських номерах і мав 10 днів потому знову перетнути кордон, але цього не зробив. Чому? Перебував тоді в Польщі на заробітках. Можливо, навіть не знав, що йому загрожує чималий штраф.

 

 

Це типова схема: тобі обіцяють кількасот гривень за те, що на митному переході просто посидиш за кермом і на кілька хвилин віддаси знайомому “рішалі” свій закордонний паспорт.

“Рішала” порішає з митниками, пережене авто куди треба, там його перепродадуть, переб’ють номери чи розберуть за запчастини, тож ти “Мерседеса” більше ніколи й не побачиш.

Але сплатиш 8,5 тис. грн. штрафу, а в разі несплати тобі подвоять штрафні санкції. Тобто всі 17 тисяч, а далі ще більше…

Дружина Олександра про “Мерседес” нічого не знала. Тітка – теж.

.На відео Катя розповідає про те, що чоловік мав іще 1 липня приїхати по неї на Львівщину, де вона кілька місяців мешкала у батьків. Він уже під’їздив до Бродів (принаймні так казав Каті телефоном), однак дорогою щось трапилось, і мобільник опинився поза зоною.

Катя всю ніч хвилювалась, а наступного дня – 2 липня, в обідню пору – Сашко вийшов на зв’язок. І пояснив: мусив за чиїмось дзвінком змінити маршрут, кудись поїхати і сплатити штраф, бо потім довелося б сплатити вдвічі більше.

Протокол про порушення митних правил лежав у квартирі на видноті. А от жодних квитанцій про сплату штрафу ми не виявили.

Зате виявили квитанцію з нововолинського ломбарду (здав 30 червня батарею сенсорного телефону, отримав 450 гривень чи щось таке) і кредитну угоду з іншого нововолинського закладу на 1000 гривень, датовану тим-таки 30 червня.

 

 

Тобто гостро потребував грошей. При цьому за годину-дві до смерті сказав Каті, що гроші, привезені ним із заробітків у Польщі, лежать у тумбі – 1000 злотих на пологи окремо, а ще… Тут вона його перебила: мовляв, це не по телефону.

У квартирі лишився його старий мобільник. Новий, сенсорний, який родичі бачили 30 червня, зник.

І зникли всі гроші. Родичі не знайшли у квартирі ані тих злотих, ані гривні, лише кілька дрібних монет. Двері помешкання, коли бабуся прийшла, були відчинені. Ключі стирчали зсередини.

 

 

Олександр анітрохи не скидався на потенційного самогубцю. Був спокійним, доброзичливим, конфліктів нібито ні з ким не мав.

Щоправда, дуже не хотів відповідати на дзвінки якогось Рижого. Той потрапив у тюрму за крадіжку.

Сашко навіть номер змінив.

На стіні над ліжком лишився напис кров’ю: Вб.

 

 

А біля ліжка лишилась миска з його кров’ю. Там-таки, в мисці, – залитий кров’ю недопалок і обгортка від леза.

Тепер дивіться. Дещо з нашої розмови розшифровувати поки що не будемо.

 

 

ЧОМУ?

 

Текст – Наталя Камишникова

Відео – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Смерть десантника: не витримав у мирному житті

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

43 Коментар "Самогубство чи… допомогли?"

повідомляти

Валік
10 місяців 13 днів тому

Яка офіційна позиція Поліції Самогубство чи …. Яка причина смерті в свідоцтві про смерть.

катя
10 місяців 13 днів тому

смерть наступила в наслідок механічноі асфексіі

Валік
10 місяців 13 днів тому

Хочеться в коментарях почути офіційну позицію Поліції.

анти чобіт
10 місяців 13 днів тому

а рижий часом не діма?,можливо що загиблий навіть не знав що на нього оформили авто,штраф 8500 чи 17000 плюс судовий збір,таку аферу прокручує аферист із благодатного М., імя якщо не помиляюсь діма,батько у нього збирає гроші на ато,а син дурить людей

editor
10 місяців 13 днів тому

якогось Діму теж згадували, той Діма ніби вже відсидів.

анти чобіт
10 місяців 13 днів тому

це можливо діма са*чук наркоман із нововолинська

Віталій
10 місяців 13 днів тому

Гроші, гроші, гроші, гроші…

Роман
10 місяців 13 днів тому

З жінкою розмовляв десь пів одинадцятої, а в 23.35 він в Аміго купляв пиво і гуляв по місту.

editor
10 місяців 13 днів тому

хто бачив? можете написати не для друку.

Олена
10 місяців 13 днів тому

Якщо купляв в Аміго о 23.35 пиво,то можливо переглянути запис з відеокамери магазину і з’ясовувати з ким був,опитати свідків?!!!

таня
10 місяців 13 днів тому

в нововолинську є група “людей”які шукають лохів дають якусь 1000грн на них оформлюють на таможні машини які загоняють в Червоноград .Більше ті машини ніхто не бачить їх розбирають .А лохам йдуть штрафи.

Аааа
10 місяців 13 днів тому

Страшно навіть подумати… невже і до цього докотилось наше місто.
Написи кров‘ю на стіні… не віриться, що це покійний. І відразу одні місцеві жителі співпадають на думку… відомі всім, які не чують землі під ногами. Страшно

гість
10 місяців 13 днів тому

Напис на стіні означає Вибач, або Вбивають. Я думаю на другий варіант, передс мертю чоловік написав Вбивають. Хоча може я помиляюся і він написав кров’ю Вибач. Лише два варіанта може бути.

Небайдужий
10 місяців 13 днів тому

Чітко на фото видно літери “Вб” проміжку для “и” між ними немає. Думаю що тут варіант зі словом “Вбивають” або “Вбили” більш логічний і можливий…

Ірина
10 місяців 13 днів тому

Надіюсь міліція не пустить на самотік, а дійсно знайде тих хто лишив дитину батька….за якісь гроші(((нелюди(((

Сумую
10 місяців 13 днів тому

Я ніколи не повірю в те,що він зробив це самостійно.Якби це було сплановано,то залишив хоча б прощальну записку…І з написом на стіні,ВБ,а далі що?Все зрозуміло,що мало бути далі,але не дали …
Це не самогубство. Не вірю!

анти чобіт
10 місяців 13 днів тому

в б віктор борисович

editor
10 місяців 13 днів тому

Хочу знати: скільки учасників бойових дій у Нововолинську офіційно працевлаштовані? А скільки отак, як він, їздять на заробітки – після Донецького аеропорту, Щастя та інших жахіть?
Чи думає місцева влада хоч якоюсь точкою, що в місті давно вже потрібен центр реабілітації та місце для постійного спілкування колишніх військовослужбовців? А також – і насамперед – максимальне сприяння у гідному працевлаштуванні.
Отой “Каблук” – колишній банк – під міськрадою невже не можна задіяти під центр реабілітації та Спілку учасників АТО? Чиновники, домовтеся з власником, візьміть в оренду чи відкупіть, поки його не спалили наркомани. І передайте вашим же захисникам!

Валік
10 місяців 13 днів тому

Прекрасна ідея. Власник будівлі може в оренду атошнікам на рік здати ту будівлю а там видно булоб. Замість грошей атошнікі розрахувалися би за оренду хорошим ремонтом будівлі і попилялиб ті чагарники. Тай в належному стані підтримували ту будівлю. Був би свого роду клуб воїнів АТО. Треба це питання поставити на громадське обговорення. Зробити вам статтю на цю тему треба. Атошнікі для влади в інших містах це святе! А в нашої влади святе щось інше.

editor
10 місяців 13 днів тому

я ту ідею їм дарую третій рік.

Валік
10 місяців 13 днів тому

Забув добавити ПриватБанк багато років орендував у Мороза приміщення під відділення банку. Згадайте в якому жахливому стані вони отримали приміщення. А зараз коли ПриватБанк переїхав в Універмаг Чайка то яке просто ШИКАРНЕ приміщення після себе залишив банк. Там зараз уколи чи що роблять якась процедура. Висновок такий: каблук гніє скоро впаде дайте атошнікам в безоплатну оренду приміщення і вони вам зроблять ремонт. Всі у виграші будуть.

Любов
10 місяців 13 днів тому

Міліція написала що самогубство,,,,,,,але!!!

Любов
10 місяців 13 днів тому

Щось зовсім не віриться,,,,,можливо хтось щось чув чи знає,,,,чи бачив пишіть,,,,

editor
10 місяців 13 днів тому

Любо, якби сусідка сказала точний час, коли вона його зустріла. Бо від поліції я теж чула про “йшов із площі”. Може, прийшов від бабусі, трохи побув у хаті, поговорив із Катею по телефону і пішов по цигарки у те “Аміго”. А до котрої там працюють??

Любов
10 місяців 13 днів тому

Роман ви його бачили??????

Роман
10 місяців 12 днів тому

Я їхав з роботи і бачив Сашу в Аміго.

editor
10 місяців 12 днів тому

але не спілкувались? ви самі туди не заходили в магазин?

editor
10 місяців 12 днів тому

Напишіть мені сюди, будь ласка, маю запитання: info@radar.in.ua

editor
10 місяців 12 днів тому

23.35 – пожежна площа, “Аміго”.
23.50 – біля “Водоканалу”.
А далі?

Любов
10 місяців 12 днів тому

Роман ви з ним розмовляли ? може ще хтось з ним був?

Любов
10 місяців 12 днів тому

Можливо хтось бачив його біля дому… напишіть

editor
10 місяців 11 днів тому

Любо, додайтесь мені у друзі на фейсбук, якщо ви там є.

editor
10 місяців 11 днів тому

Є така кримінальна стаття – доведення до самогубства. Навіть якщо сам, то був дуже сильний поштовх. Хто підштовхнув?
Хто ті Рижий і Діма? Хто насправді перегнав “Мерседес”? Чи було сплачено штраф, а чи втягнули 1-2 липня ще в якусь історію? З ким їздив у Польщу? Куди зникли всі гроші?
Нововолинці, допоможіть з’ясувати, ну, місто ж маленьке….
Так виглядає, що його дуже заплутали.

таня
10 місяців 11 днів тому

спочатку шукайте кому переганяв машину питайте друзів може їм що розповідав

Вика
10 місяців 11 днів тому

На мою думку краще сходити до гадалки ,чи привести на те місце я думаю шо вона дуже допоможе !!!

Вика
10 місяців 11 днів тому

Чи хочаб шось підкаже ,убивстві Каті Литкіної дуже допомогла
Навіть зразу сказала хто вбивця

бабушка Кати
10 місяців 11 днів тому

Вы хотели написать, Вика, хто вбивц1? да, гадалка сказала, что убили двое и недалеко от дома. но когда Катина мама рассказала это в полиции, то на следующий день к той гадалке приехали два полицая и угрожали ей! так запугали, что она наотрез отказалась больше помогать!.. как это ужасно, когда люди оказавшись в беде должны сами искать и свидетелей и виноватых!!! для чего тогда вообще нужна полиция?!

editor
10 місяців 11 днів тому

праворуч на сайті нове опитування – щодо центру реабілітації в Нововолинську.
Голосуйте, хай влада бачить і ворушиться!

Іра
10 місяців 11 днів тому

А скажіть, будь ласка, от ви пишете, що створити центр у приміщенні прокуратури. А саму прокуратуру де розмістити?? Щоб було дотримано усіх вимог до приміщення: і архів можна було розмістити, і режимне приміщення ( яке має бути оснащено належними охоронними засобами). Які пропозиції???

editor
10 місяців 11 днів тому

назад,туди, де були прокуратура й СБУ. Поліція там розкошує. 🙂 Відновлять тісну співпрацю, на бензині заощадять ті і ті.

Тролик
10 місяців 11 днів тому

Приміщення колишнього банку приватне.
Построєно з нуля приватною структурою.
Воно в оренду здається і зараз, колись ціну за оренду просили біля 5 000 доларів в місяць.
Я думаю нам буде дорого утримувати таке приміщення для 3 прокурорів-ледацюг.
Дай й вони не заслужили на таку розкіш, якщо по результах їхньої роботи – їм барак навпроти поліції.

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 11 днів тому

Немає у Нововолинську прокуратури. Є філія міжрайонної. Як і повноцінного відділку поліції. А СБУ взагалі немає. Все – у Володимирі. Ви не знали?

Іра
10 місяців 10 днів тому

НЕ міжрайонна а місцева прокуратура

wpDiscuz