Колишнього десантника Олександра Бугайова знайшли повішеним і з перерізаними венами у його квартирі у Шахтарському мікрорайоні  Нововолинська. У ніч проти 4 липня він пішов із життя – або добровільно, або з чиєюсь допомогою.

Родина підозрює: його вбили.

На цьому відео РАДАР розмовляє  з тіткою Олександра Любою та його дружиною Катериною – у тій самій однокімнатній квартирі.

Катя чекає дитину, важко навіть уявити, що вона пережила у ці дні.

Поки жінки розгублено і пригнічено розповідали про цю трагедію, я розглядала папери на столику біля тієї самої шафи, де його охололе тіло виявила бабуся.

Ось протокол про порушення митних правил: 14 лютого Олександр Бугайов ввіз в Україну нерозмитнений “Мерседес-Бенц” на польських номерах і мав 10 днів потому знову перетнути кордон, але цього не зробив. Чому? Перебував тоді в Польщі на заробітках. Можливо, навіть не знав, що йому загрожує чималий штраф.

 

 

Це типова схема: тобі обіцяють кількасот гривень за те, що на митному переході просто посидиш за кермом і на кілька хвилин віддаси знайомому “рішалі” свій закордонний паспорт.

“Рішала” порішає з митниками, пережене авто куди треба, там його перепродадуть, переб’ють номери чи розберуть за запчастини, тож ти “Мерседеса” більше ніколи й не побачиш.

Але сплатиш 8,5 тис. грн. штрафу, а в разі несплати тобі подвоять штрафні санкції. Тобто всі 17 тисяч, а далі ще більше…

Дружина Олександра про “Мерседес” нічого не знала. Тітка – теж.

.На відео Катя розповідає про те, що чоловік мав іще 1 липня приїхати по неї на Львівщину, де вона кілька місяців мешкала у батьків. Він уже під’їздив до Бродів (принаймні так казав Каті телефоном), однак дорогою щось трапилось, і мобільник опинився поза зоною.

Катя всю ніч хвилювалась, а наступного дня – 2 липня, в обідню пору – Сашко вийшов на зв’язок. І пояснив: мусив за чиїмось дзвінком змінити маршрут, кудись поїхати і сплатити штраф, бо потім довелося б сплатити вдвічі більше.

Протокол про порушення митних правил лежав у квартирі на видноті. А от жодних квитанцій про сплату штрафу ми не виявили.

Зате виявили квитанцію з нововолинського ломбарду (здав 30 червня батарею сенсорного телефону, отримав 450 гривень чи щось таке) і кредитну угоду з іншого нововолинського закладу на 1000 гривень, датовану тим-таки 30 червня.

 

 

Тобто гостро потребував грошей. При цьому за годину-дві до смерті сказав Каті, що гроші, привезені ним із заробітків у Польщі, лежать у тумбі – 1000 злотих на пологи окремо, а ще… Тут вона його перебила: мовляв, це не по телефону.

У квартирі лишився його старий мобільник. Новий, сенсорний, який родичі бачили 30 червня, зник.

І зникли всі гроші. Родичі не знайшли у квартирі ані тих злотих, ані гривні, лише кілька дрібних монет. Двері помешкання, коли бабуся прийшла, були відчинені. Ключі стирчали зсередини.

 

 

Олександр анітрохи не скидався на потенційного самогубцю. Був спокійним, доброзичливим, конфліктів нібито ні з ким не мав.

Щоправда, дуже не хотів відповідати на дзвінки якогось Рижого. Той потрапив у тюрму за крадіжку.

Сашко навіть номер змінив.

На стіні над ліжком лишився напис кров’ю: Вб.

 

 

А біля ліжка лишилась миска з його кров’ю. Там-таки, в мисці, – залитий кров’ю недопалок і обгортка від леза.

Тепер дивіться. Дещо з нашої розмови розшифровувати поки що не будемо.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=C6s3Zvf5J68&feature=youtu.be[/youtube]

 

ЧОМУ?

 

Текст – Наталя Камишникова

Відео – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Смерть десантника: не витримав у мирному житті

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: