“Дайте маршрутку до першої шахти!” – вимагають нововолинці
— 01/09/2020На РАДАР звернулась Яна Никитюк – голова одного з нововолинських ОСББ. Розповіла про величезні труднощі, з якими мешканці району першої шахти дістаються в місто. Надала колективне звернення, під яким 57 підписів. Ось воно: “Просимо розголосу та допомоги в усіх небайдужих депутатів і активістів! У Нововолинську на вулиці Шахтарській та в районі 1-ї шахти є величезна проблема…
Read more
Радар