Із автоматом – до малих дітей. Поліція шокує далі…

50 3611

Сьогодні багатостраждальна мама 2-річного малюка вкотре забирала його у батька. Вівторок – день передачі дитини з рук у руки за рішенням опікунської ради виконкому Нововолинської міськради. Тиждень на тиждень.  

Сама передача тривала хвилин 12-15. На диво швидко.

Проте – знову незаконне відеознімання Марії та її дітей, хоча Марія категорично заперечувала. Знову образи в її бік і  психічне травмування малого.  

Марію та її доньку супроводжувала психолог Олена – працівниця благодійного фонду “Карітас”. Її враження і міркування подамо пізніше.

А зараз – пряма мова Марії:

 

 

РАДАР цікавиться: коли ж поліція припинить отак брутально втручатись у приватне життя громадян? Коли перестане отак запопадливо реагувати на кожен дзвінок того татка? Коли врешті-решт притягне його до відповідальності за хибні виклики? І за те, що він вичворяв упродовж кількох останніх місяців щодо Марії, її мами та її дітей. 

РАДАР розуміє: поліція має реагувати, коли хтось зателефонував на 102. Але всі ми добре знаємо, що чимало інших викликів вона ігнорує… або не квапиться виїздити. А тут просто миттєво прибули! Із автоматом! 

Ну, подякуймо доблесним копам, що хоч не стріляли в малосімейці…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
50 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександра
9 місяців тому

Травмує дитину ,ображає матір свого сина,порушує всі закони.Та ще й не виплачує заробітну плату людям, які у нього працюють.Невже він думає, що це все пройде йому безнаказано.Сало рано чи пізно закінчиться…
Я особисто знаю людину, якій він не віддав зарплату,аргументуючи тим, що в нього немає грошей, бо він своїй дружині купив авто. Тому той хлопець не ходить на роботу, поки він з ним не розрахується. А це хлопець із багатодітної сім’ї, батько в них помер, є тільки мама. Тому я не думаю, що тому бізнесмену ці гроші підуть на користь. За свої вчинки він ще оооох як буде розплачуватись.

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Олександра

А я знаю бізнесмена, який звик наступати комусь на горло і давити морально. Той бізнесмен, як двуликий Янус, ображає лише слабших за статусом, але порядних і хороших людей. А от до вищих по рангу підлизується і підмазується. Нічого тому бізнесмену по сьогоднішній день не є, як з гуся вода. Давно вже пора щось робити з такими індивідумами і пора припинити надіятись на покарання долі

Люди
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

А може ви людині завідуєте і розписуєте як найгірше?? А коли для вас робить добро ви помітите?? Чого як людина добилася чогось то зразу погана,були б ви на його місці щоб сказали про вас,а може ви прожили його життя і знаєте краще???

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Люди

Я описую встановлені факти, але ті факти не перелічую, чи то пак, не перераховую. А ви гадаєте на кавовій гущі і вгадуєте що там мені не вдалося, по-вашому. Хочу зазначити, що у мене все добре. До речі, пишеться українською не “завідуєте”, а заздрите. Може хто і заздрить тому бізнесмену, але мені це ні до чого. На місці тієї людини бути не хочу і не буду ніколи. Мене моє місце влаштовує

Люди
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

Встановлені? Де ті факти встановленні на словах? У вас певно такі факти як у Марії,словесні без доказів….А там показують реальні факти які видно,писати і говорити можуть всі …А фактів не видно з вашої сторони….

Натуся
9 місяців тому
Відповісти  Люди

Цей *** не має права так себе поводити з матір’ю свого сина. Якщо в нього немає поваги до жінки, яка йому народила сина, то хто ж поважатиме діючу дружину. Не може народити, то нехай в будинку дитини візьме дитятко, хай виховує

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Натуся

Борони Боже! Може такому потенційному татові і дітей страшно давати, навіть із будинку дитини, бо ведення свинського бізнесу не є запорукою чи гарантією наявності необхідних моральних якостей для виховання дітей. Та і вчинені цим громадянином дії по відношенню до Марії і її синочка не свідчать на його користь

Помста
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

А хто це

Юрко
9 місяців тому

А то часом не той Макарчук Андрій в депутати йде Поромівської Отг?

Богдан
9 місяців тому
Відповісти  Юрко

Цей не Андрій.

Сусідка
9 місяців тому
Відповісти  Юрко

То його брат. А той М. мецената з себе корчить, роздає нужденним речі, які в своїх синів і їх матерів повідбирав. Повірте, я знаю що кажу. Бо з одного села, но люди бояться тієї свмейки. Обидві жінки гарують по двох роботах, а він із тою надійкою сім’ю корчить. Гидота.
Якби був батьком нормальним, то б синам житло купив, хоч одному, а не новій пасії квартири і машини викупляв.

Смажений кабанчик
9 місяців тому
Відповісти  Сусідка

Перша відсудила аліменти. Невже успішний бізнесмен так мало сплачує на старшого сина?
І Марія може відсудити, хай він платить. Чого вона має гарувати на двох роботах?

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців тому

Поширює свою діяльність на Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську області.

вул. Кривоноса, буд. 6, м. Львів, 79008

Контактний номер телефону (черговий): +38 (098) 303 59 70

Для запису на особистий прийом громадян: +38 (098) 015 49 20

Для подання усних запитів на інформацію: +38 (098) 303 59 70

Для отримання кореспонденції: sdz@lv.dbr.gov.ua

Для запитів на інформацію: public@lv.dbr.gov.ua

Для повідомлень про злочин: sdz@lv.dbr.gov.ua – САМЕ СЮДИ!

Для звернень громадян: sdz@lv.dbr.gov.ua

ПАНІ МАРІЄ! Я дивуюся чому ви досі не звернулися в Державне Бюро Розслідувань у місті Львові. Сваволя державних службовців – їхній профіль. І поліціянтів теж. І перший заст. міського голови А. Сторонський також підпадає під це визначення. Як і службовці з опікунського комітету та захисту дитинства. Опишіть оцю
всю дикість, яку коять з вами і вашою дитиною у заяві, додайте фото і документи та пошліть електронною поштою (їхати туди самій необов’язково). Вони відреагують миттєво.

Марія
9 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Зверталася неодноразово і щоразу пишуть відписки, що нічого не порушили. Лише по володимирських відкрили справу за перевищення службових повноважень.
Але мій адвокат знову пише скаргу і на вчорашніх діячів.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців тому
Відповісти  Марія

Спробуйте ще сюди, Маріє. І одночасно напишіть, що ДБР у Львові не виконує своїх функціональних обов’язків. Я думаю, Ситник відреагує на сваволю поліціянтів. Двері відчиняються тільки тоді, коли в них добряче грюкнути. А також, зателефонуйте, одночасно з ел. листом. Вся у біда у безкарності та сваволі украЇнської “пролюстрованої поліції”, яка чинить, що хоче і як хоче.

Центральний апарат Державного бюро розслідувань:
через скриньку за адресою: вул. Симона. Петлюри 15, м. Київ, 01032
поштою (на адресу Державного бюро розслідувань : вул. Симона. Петлюри 15, м.Київ, 01032 );
на електронну пошту: public@dbr.gov.ua;
зателефонувавши за номером телефону (044) 294 64 26;
особисто, звернувшись до Приймальні громадян Державного бюро розслідувань за адресою: вул. Симона. Петлюри 15, м. Київ, 01032

Ваня
9 місяців тому

На рахунок назви статті а де він тобто поліцейський мав подіти автомат якщо він його отримав коли заступив на службу

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  Ваня

Я підкажу нововолинській поліції, що робити, коли на 102 у 100 500-й раз телефонує цей татусь. Підкажу зі свого досвіду звертань на 102. Там довго й нудно уточнюють, хто, що, коли, де, дату й місце народження… при цьому одразу вибивають у базі всі дані про тебе і твої звернення. І чітко бачать, чи треба скерувати слідчо-оперативну групу, чи дільничного, чи охорону. Так от, у цьому складному і явно клінічному випадку поліція має реагувати адекватно. Просто набирати номер Марії і казати: “Оце знову звернувся М. зі скаргою на вас, можете щось пояснити?” Марія пояснить.

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Із огляду на карантин, на ризики від приїзду поліції у помешкання, де є діти (а ми пам’ятаємо: в міському відділку поліції був спалах коронавірусу), й, головне, з огляду на специфіку заявника – громадянина М. обмежитись телефонним спілкуванням із Марією цілком достатньо.
А громадянина М. при першій-ліпшій нагоді притягнути до відповідальності за неправдивий виклик поліції. Там тепер нормальні штрафи. Раз, другий, третій. І проблема вичерпається. 🙂 Принаймні для поліції.

Вікторія
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Ну, що ви? Якщо вичерпається проблема, то поліція не їстиме шашликів.
Ситуація з громадянином М. витягла на світ божий та оголила одну величезну проблему цілої країни, ця проблема називається “поліція”.
Поліції, як структури, яка наводить порядок, захищає громадян від протиправних дій злочинців, неадекватів, ідіотів, маргіналів та виродків в Україні немає. Є купка зброду, прийнятого на посади по оголошеннях зі стовбів, який не знає законів, тому не дотримуються їх самі, цей зброд страшний тим, що немає елементарної поваги ні до дорослої людини, ні до дитини, ні до стареньких, як громадян країни, не має поваги ні до життя, ні до здоров’я, про честь та гідність навіть не казатиму, зброд навіть не уявляє, що таке існує.
Доки подібний зброд займатиме посади, у країні лише зростатиме злочинність та хаос, а недовіра, зневага та огида до ціє гілки влади лише посилюватиметься.

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Вікторія

Суто прагматичне запитання. А хіба ті штрафи за хибний виклик вартості шашликів не переважують? Коли порахувати скільки коштує пальне для патруля, плюс виклик самого наряду поліції, плюс задіяння(не застосування!) зброї, час, який витратили патрульні, замість того, щоби якогось наркомана/наркоторговця/ спіймати, то ще і компенсація за завдані збитки вимальовується. Бо знаю, що поліцейські не раз так різним простим особам, які не мають свиней, пояснювали

Люди
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

Ви працюєте на роботі?Ви свої обов’язки значить виконуєте теж за шашличкі…Якщо вони поїхали на виклик то їх забезпечує всім необхідним держава,ідинтично ви, вам надають все аби ви могли працювати чи ви може за шашличкі працюєте!? Що за прагматичне запитання це саме можна сказати і про вас….До чого тут як нема свиней то вони не поїдуть до простих людей,що за брєд!? А він,що має тікі свиней на шашличок роздавати,а не жити,тікі робити на всіх,читаючи тешо пишуть то треба всіх свиней роздати на шашличкі,маразм….

Шановна, тут не хамлять, вам уже пояснювали. Але лишаю ваш “брєд” і маразм”, щоб вам надали гідну відповідь.
Модер

Адекват
9 місяців тому
Відповісти  Люди

Хватає йому і свиней і грошей, роздавав і роздає, купував і купує. В нього ж бізнес, мабуть, нелегальний, все влада покриває? От тільки клепки не хватає, і не так йому, як тим хто бере.
Можете перевірити, навіть у тої ж старости села поцікавтеся, ті хто не віруючий такий. Він навіть електроенергію і ту краде, кажуть. А за воду все село з ним воює, працівники як раби за копійки і чекушку роблять, ще й стусанів получають, в синцях ходять.
Людям вже це дуже набридло, але всі мовчать, бо ще хату спалить.

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Люди

Факти річ уперта, а вони свідчать про те, що ви погано вчилися у школі і робите помилку за помилкою у своєму коментарі. Про подальшу післяшкільну освіту я, навіть, здогадуватись не хочу. Коли немає свиней, то поліцейські на виклик їдуть, правда не завжди, але поводяться як ото із Марією:- “ви сліпа чи глуха?”, що є верхом неприпустимого цинізму і хамства з боку правоохоронців я вважаю. Усі на утримання правоохоронних органів платять податки, але жодна нормальна, адекватна, законослухняна людина не давала своєї згоди на те, щоб поліцейський патруль лякав наших дітей автоматами, так відверто ігнорував приписи карантину через Ковід-19 і вривався до осель громадян, особливо де є неповнолітні чи малі діти. Це ж як треба не подумати про те, що іде війна на Сході нашої держави, що різні люди зі зброєю, навіть бойовики і терористи раз за разом з’являються у новинах і на шпальтах газет і в інтернеті, і що простим людям при вигляді зброї страшно?!… Ви усе зрозуміли, чи вам таки освіти бракує і хід моєї думки догнати складно?!…
Коли не зрозуміли, то більше не пишіть, бо я надзвичайно зайнята людина, маю свій власний бізнес, але законів дотримуюсь без свиней і маю дуже мало часу на спілкування.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців тому
Відповісти  Люди

Купа граматичних помилок і психіатричних діагнозів. Вас вчив хтось, спілкуватися з людьми?

Марія
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

До речі, вони мені не зателефонували, а мали б. І це було моє перше питання до них, коли прийшла додому. Але вони сказали, я що, сліпа чи глуха, бо вони дзвонили,ага. Коли я заходила в під’їзд і вони мене, імовірно, побачили то набрали, а перед тим хвилин 15 – 20 мордували сусідів і дітей.
Діти сиділи, обійнявшись в куточку ліжка під стіною, а ті з автоматами стовбичили в дверях

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  Марія

То вони ще й відверто хамлять, ого. Пане Бучинський, щось там у відділку пішло не так. Що це за спілкування реформованих правоохоронців із громадянами: “Ви сліпа чи глуха?”
То і я дозволю собі запитати:
– Начальнику відділку і начальнику ГУ НП у Волинській області, ви сліпі чи глухі? Чому не реагуєте належно на свавілля і самодіяльність ваших підлеглих? І на критичні публікації та численні Маріїні скарги.
А якби до ваших дітей, панове начальники, вдерся за вашої відсутності отакий поліцай із автоматом?.. Уже б він не працював, правда?

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Там – у НВ ВП ГУНП, давно все йде не так, вже багато років підряд. І з приходом В.В.Бучинського, воно не почало йти “так”, а лише загострилося. Писок цього всього “Не так!”, проглядається на ІІ поверсі Нововолинської міськради. Там шукаймо причину “нетаків”!.

Марія
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Хочу зазначити що двері і загальний коридор відчинив мій сусід, мужчина старшого віку, який думав що це я щось забула і повернулася. Коли побачив що це поліція, він заборонив їм заходити на приватну власність, але вони нагло увірвалися.
Хамили йому і його дружині, сварилися з моєю дочкою, яка з переляку не знала що казати і сказала що мама на роботі, бо боялася що мене насварять за прогули. Словом, моя дочка боїться не наркоманів, не пияк, не будь-кого іншого, вона боїться поліції, страшенно боїться. Бо вона знає і бачила як вони за подяку від М. писали на мене неправдиві протоколи, як принижували мене і кричали при дітях.

Марія
9 місяців тому
Відповісти  Марія

А колись, як я ще жила в рабстві того хвермера, при одній такій ситуації той же поліціянт З. В., який був учора, відштовхував мене від власного сина автоматом і шарпав мене, щоб я не заважала Макарчуку відбирати дитину і везти світ за очі
.А 6 лютого, коли ми з дочкою показали їм закривавлені руки, через спричинені нам М. ушкодження, вони посміялися і поїхали, назвавши нас, як завжди брехухами.
Вчора той же З. В. пригрозив мені, що якщо він взнає що я справді ображала Надю при передачі дитини , то мені буде непереливки.
Він верещав на мене в моїй же хаті і погрожував при дітях.
Мої сусіди пили заспокійливе після такого візиту захисників, про себе і дітей вже мовчу…

Люди
9 місяців тому
Відповісти  Марія

Щось з боді камерами не збігає все вами сказане…

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  Люди

Та вже не прикривайтеся тими “людьми”, Надіє, назвіться як є.
Вам поліція надає всі записи з боді камер? Ого.
То ви самі “спалили” той відділок і тих кришувальників. 🙂

Люди
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Як ви знаєте то в нас судів немало,а тешо вона пише тут так боді камери не збігають з тими які у суді,і тут вона пише одне,а боді камери і наші відео зйомка зовсім перечать всьому,що розказує Марія…

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  Марія

Маріє, зверніться на 102 зі скаргою на дії цього працівника. Або повідомте на гарячу лінію поліції. Іноді спрацьовує.
Або просто напишіть скаргу начальнику Нововолинського відділення чи ГУ НП у Волинській області. Буде письмова відповідь.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців тому
Відповісти  Ваня

То до всіх громадян, анонімний “Ваня”, поліціянти повинні приїжджати озброєними до зубів, у бронежилетах та розгрузках? Підкреслюючи, що при будь-якому виклику вони вбачають у громадянах злочинців і терористів? Ви читали “ЗУ Про Національну поліцію”? А їхні внутрішні інструкції та інші документи?

Серега
9 місяців тому

Нововолинська поліція найганебніший приклад на всю Волинську область, якщо не на західний регіон…і проблема не в керівництві а в людях які йдуть працювати щоб поїсти сала та попити самогонки задарма (виконуючи заказухи бізнесменів)…особиста гвардія можновладців та карателі для бідних та беззахисних

Вікторія
9 місяців тому
Відповісти  Серега

Абсолютно згідна, поліцейські у Нововолинську-це карателі для беззахисних жінок та дітей.

янка
9 місяців тому

Ну що тут можна сказати….шкода дитини і все.
Пані Марія, а ви в курсі, що в працівників поліції є бодікамери, які пишуть відео безперервно?
Відео іде в розріз з вашими словами, чому так? Воно не обрізане, не монтоване, а БЕЗПЕРЕРВНЕ!
До автора – з початку чергової зміни поліцейський отримує зброю та спецзасоби, засоби захисту (бронежилет і навіть каску). Якщо на бронік і каску навряд хто позариться, то зброя завжди має бути при поліцейському, ЗАВЖДИ. це до назви.
батьки, пошкодуйте СВОЮ дитину…..мамо, це ви розійшлися з батьком, а не дитина, дайте їм спілкуватися нормально. тато, не чіпайте ви тої мами, поговорили про дитину, передали з рук в руки і все.
Здоров”я всім!

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  янка

А ви в курсі, що там у поліцейських на боді камерах? Вам вони показували те “необрізане” відео? Звідки ви знаєте, чи йде воно врозріз із чимось, чи не йде? І ви не здогадуєтесь, як можна припинити знімання? 🙂
Щодо назви. Тут є мій коментар, як мала б діяти поліція. Від диспетчера на 102 до чергового, який посилає на виклики. Можуть прислати поліцейських із автоматами до дітей і жінок. А можуть прислати дільничного. Чи зателефонувати і спитати, що сталось.
У цьому конкретному разі достатньо було б зателефонувати до Марії. А з автоматами ловити бандитів, їх у Нововолинську вистачає.

янка
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Так, я в курсі.
Знімання припинити не можна.
Ви спеціаліст по роботі поліцейських? Розумієтеся у внутрішніх інструкціях, наказах?
Не розумієтеся.
То я вам розкажу. Виклики не обробляються в телефонному режимі. На місце події виїжджає ГРПП, якщо має місце кримінальне правопорушення – слідчо-оперативна група. Плюс при відпрацюваннях до складу і ГРПП і СОГ можуть входити працівники інших підрозділів поліції або Національної Гвардії.
Також, при наявності часу та бажання, можете знайти в інтернеті інструкції щодо екіпування працівників різних підрозділів правоохоронних органів. Бо таке враження, що автомат – це вселенське зло і ним катують (ні).

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  янка

Повторю запитання: вам показували записи з боді камер по викликах громадянина М. чи Марії? Навіть якщо ви великий “спеціаліст по роботі поліцейських”, вам їх показувати ну ніяк не повинні були.
У якому режимі насправді обробляють виклики – розкажіть комусь іншому, не мені. Я вже тривалий час воленс-ноленс уважно спостерігаю за роботою нашого відділку. І знаю, що з огляду на карантин, завантаженість поліцейських і на деякі інші фактори чимало викликів обробляються саме у телефонному режимі. А на деякі взагалі ніхто не виїздить. Хоча у 15-му мікрорайоні досі згадують, як дядька, що продавав молоко, оточили два наряди поліції з автоматами.

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Ну, й за бажання перегляньте посадові інструкції та закони про поліцію щодо того, як мають поводитись поліцейські – на викликах і загалом на службі. Марія наголошує у своєму дописі: поводились нахабно, безпардонно, увірвались на приватну територію без дозволу, налякали дітей, принижували Марію та її сусідів.
Коли ж сусідка викликала поліцію з приводу свавільної поведінки їцих правоохоронців, ніхто не прибув. І навіть не перетелефонував.

Укроп
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Національна поліція під час служби може:1. Перевірити документи особи;
2. Опитати особу;
3. Зробити поверхневу перевірку і огляд;
4. Зупинити транспортний засобі;
5. Вимагати покинути місце і обмежити доступ до певної території;
6. Обмежити пересування особи чи транспортного засобу;
7. Проникнути до житла;
8. Застосувати автоматичну фототехніку (радар) і відеотехніку.Окрім запобіжних заходів, Національна поліція у разі необхідності може застосовувати і заходи примусу. А це не що інше, як психологічний або фізичний вплив (сила), застосування спеціальних засобів чи вогнепальної зброї.

Петрушка
9 місяців тому
Відповісти  Укроп

Проникнути до вашого житла поліція може лише у виняткових випадках, передбачених законом, а не коли їй чи комусь там заманеться. Ваш доброзичливець повідомив телефоном, що у вашій хаті – склад наркотиків. Але поліця не полізе у вікна і двері перевіряти, чи це так. Поліція поїде до нього, візьме з нього письмове пояснення, попередить про відповідальність за неправдиве повідомлення, оформить папери і, МОЖЛИВО, відкриє крим. провадження. Якщо відкриє, в його рамках звернеться до суду по дозвіл на обшук. І ЯКЩО отримає, то тільки тоді проникне у ваше житло.

Веселка
9 місяців тому
Відповісти  Укроп

Поліція не має права проникати в житло без згоди власника або без дозволу суду. Крапка. Читайте Конституцію України.
Пполіція не має права погрожувати та хамити жінкам, лякати дітей і заявляти їхній матері: “Я тобі зроблю, якщо взнаю…” .

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Веселка

💯%!. Золоті слова Конституції України про недоторканність помешкань усіх українців. Поліція не мала права вдиратись до помешкання Марії і її мами раніше і забирати із помешкання маленького синочка Марії, та ще і під час карантину, проти ночі і як слід не вдягнувши дитину. ПОЛІЦІЇ ТАМ ВЗАГАЛІ НЕ ПОВИННО БУЛО БУТИ! І Не повинно було бути там тата дитини, бо від початку Марія виховувала сина як мати-одиначка і тато документально був невідомий. ДОБРИЙ чи СПРАВЖНІЙ тато повинен був зробити тест ДНК і, маючи вже результати тесту, домовлятися з мамою про право на опіку над дитиною. Можливо що і у суді.
Але я одного не розумію – чиновники із міськради посліпли чи поглухли, що вони, маючи усі повноваження і доступ до інформації, закрили очі і вуха на грубі порушення усіх законів і на Конституцію України.
Марія, подавайте позов до Конституційного суду, бо доля вашого синочка того варта. У разі визнання і встановлення правопорушень певними особами і посадовцями ви і ваша дитина ще можете отримати і грошову компенсацію за вчинені проти вас протиправні дії. Розмір матеріальної компенсації
встановлює/визначає постраждала сторона, тобто ви самі. Суд при розгляді справи лише затверджує цю суму, або затверджує частково. Щастя вам і вашим дітям.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

Повністю і абсолютно правильно, “Уууу”. Пані Марії, мабуть, потрібно змінювати адвоката. Злочин (не буду судити – кримінальний чи адміністративний) вчинили поліціянти, як державні службовці. Те ж саме скоїли чиновники міськради – місцеві службовці, яких ми годуємо, як роздутих від сала свиней елітної породи. Ваші та сина констититуційні права нахабно і цинічно порушені. Окрім того, порушено цілу низку статей ККУ, законів України про захист дитинства та Міжнародну Конвенцію прав дитини ООН.
Все це є інтернеті. І на все це, без сумніву, відповідним чином реагує ДБР у м. Львові. Я дивуюсь, чому ваш адвокат до цих пір не достукався туди. Якщо була така необхідність, йому потрібно було самому поїхати з пакетом відповідних відео\фото та інших документів про вчинення злочинів державними і місцевого самоврядування посадовими особами. Чи це за Полярним колом? А також, потрапити на прийом до обласного начальника відділу поліції в Луцьку. Заодно там-таки – заяву в обл. прокуратуру і в обласне СБУ. Психічне здоров’я вашого синочка, через непрофесійні дії, (а можливо й навмисно шкідливі) в небезпеці!

Як книжка пише
9 місяців тому
Відповісти  янка

Кажете, не можна припиняти запис? 🙂

“Нагрудна камера (відеореєстратор) розміщується на однострої працівника патрульної поліції, про що має попереджати відповідний знак (напис, бейдж тощо). Про його застосування у визначених законодавством випадках робиться попередження, він вмикається/вимикається працівником поліції самостійно та фіксує усю бесіду із особою.
Проблема на цьому етапі може полягати у тому, що не завжди зрозуміло, чи це початок розмови з особою, чи вже відбулась словесна сутичка і після цього почався процес фільмування“.

Було діло
9 місяців тому

“Пощастило” мені колись попасти в одну компанію нетверезу з тим свинарем. Хвальби булооооо. А головне чим – зв’язками з поліцією і знущаннями з жінок. Розказував, як свою першу жінку на коліна ставив перед своїми батьками, братом, дітьми, а головне – сином, приставивши до лоба пістолет. А син 4-річний теж спустився на коліна і просив : “Таточку, не вбивай мою мамочку”. Їй- Бо, дослівно ту розмову пам’ятаю.
Та й ще багато бридкої мови було. Не мужик це і не батько, вважаю.

РАДАР
9 місяців тому
Відповісти  Було діло

А звідки у цього чоловічка пістолет?

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  РАДАР

І що то за пістолет? А дозвіл на володіння цим пістолетом він має? Чи знову закон порушує?