Сьогодні багатостраждальна мама 2-річного малюка вкотре забирала його у батька. Вівторок – день передачі дитини з рук у руки за рішенням опікунської ради виконкому Нововолинської міськради. Тиждень на тиждень.  

Сама передача тривала хвилин 12-15. На диво швидко.

Проте – знову незаконне відеознімання Марії та її дітей, хоча Марія категорично заперечувала. Знову образи в її бік і  психічне травмування малого.  

Марію та її доньку супроводжувала психолог Олена – працівниця благодійного фонду “Карітас”. Її враження і міркування подамо пізніше.

А зараз – пряма мова Марії:

 

 

РАДАР цікавиться: коли ж поліція припинить отак брутально втручатись у приватне життя громадян? Коли перестане отак запопадливо реагувати на кожен дзвінок того татка? Коли врешті-решт притягне його до відповідальності за хибні виклики? І за те, що він вичворяв упродовж кількох останніх місяців щодо Марії, її мами та її дітей. 

РАДАР розуміє: поліція має реагувати, коли хтось зателефонував на 102. Але всі ми добре знаємо, що чимало інших викликів вона ігнорує… або не квапиться виїздити. А тут просто миттєво прибули! Із автоматом! 

Ну, подякуймо доблесним копам, що хоч не стріляли в малосімейці…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: