Груповуха гопоти триває. Уночі “бомбили” ломбард, схема та сама…
— 07/03/2019Уже вкотре нововолинські бандюки діють за нехитрою схемою: трощать вікна чи двері магазинів у одному районі міста, а тим часом намагаються обчистити заклад в іншому районі. Зазвичай усі ці точки охороняє одна фірма. Увагу охоронців і намагаються розпорошити зловмисники. От і цієї ночі після третьої години одночасно постраждали вітрини/двері магазинів “Олімп” і “Веселка” (чи подібна…
Read more
Радар