Діти ходять на допити. Булінг був чи не був?

17 3167

Історія дівчинки, яку гнобили однокласники і принижувала вчителька, ще дуже далека від завершення.

РАДАР дізнався, що ж було після наших резонансних публікацій від 1 та 2 грудня…

Уранці 3 грудня поліція розпочала кримінальне провадження відносно неправомірних дій педагога з нововолинського ліцею №1. Раніше матері школярки відмовляли у внесенні заяви в єдиний реєстр досудових розслідувань. 

Слідчим призначили майора поліції О.Святогор

Колишніх однокласників Лери, а це учні четвертого класу, поодинці  викликають на допит у поліцію. Там розпитують у присутності психолога.

Зрозуміло, діти не хочуть підвести свою вчительку під кримінал, та й батьки їхні на зборах майже одностайно висловилися на підтримку класовода. Тому результат допитів цілком прогнозований.

Однак можливі й несподіванки…

 

Картина Анни Сілівончик “Сірий вовк нам не страшний”

 

4 грудня Ірина, мама Лери, сходила на прийом до начальниці міського відділу освіти Ольги Лакиш. Та заявила, що “не довіряє жовтій пресі”, нічого того не читає, ситуації не знає. Проте створить комісію з перевірки повідомлення про булінг у школі. 

На той час про психологічне і фізичне насильство над школяркою розповіли два місцевих сайти, історію жваво обговорювали у соцмережах. Ну, але це право пані Лакиш – нічого не знати. 

Цими днями Ірина знову побувала у відділі освіти. Голова комісії сказала їй, що нічого страшного в діях учительки не вбачає. Мовляв, та пройшлась “олівчиком” по пальцях учениці лише раз. І це було давно. 

Принаймні так мама Лери переповіла РАДАРУ свої враження від офіційної розмови.

А в міському суді, розповідає Ірина, почали розгляд справи про побиття дівчинки у школі колишнім однокласником. 

Має намір судитись і педагог – захищати свою репутацію. 

Коротше, все по-дорослому. 

 

 

А в малої часто болить голова. Чи то після інциденту у шкільному коридорі, чи то через постійне психологічне напруження.

Тепер вона навчається у паралельному класі. Їй там добре, ставляться до неї гарно. Та  коли вже колишня її вчителька приходить у шкільну їдальню, мовчки дивиться на Леру і посміхається, дівчинка чомусь не може їсти. Відносить повну тарілку і втікає. 

Але то таке.

У ТЕМУ:

“Тебе тут ніхто не захистить!” І вдарив по голові. У коридорі школи

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ворожка
2 років тому

Я так думаю, що булінг продовжується, тільки на більш високому, масштабнішому рівні. Це щось на зразок дідовщини в армії, коли старші човпуть і пригноблюють одного молодшого…

Ліна
2 років тому

Переведіть дитину в іншу школу! Мама знущається над дитиною, залишивши її в тій школі!

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Ліна

в другую школу?!!! в гимназии (школа №8) годами убийца Кати – статочнюк – издевался над одноклассником – бил по голове, подкладывал в портфель фекалии, толкал….. все ЭТО знала классная руководительница – Малева и другие одноклассники!!! приходили жаловаться и родители (кстати – бабушка этого мальчика работала в этой школе), но Малева с мамашей выродка все “улаживала”! все-таки отчим выродка – мент и дед – бывший мент!….
БЕЗНАКАЗАННОСТЬ И ПОПУСТИТЕЛЬСТВО привело к страшному злодеянию -УБИЙСТВУ НЕВИННОГО РЕБЕНКА!!! я как сейчас помню свидетельство на суде в Ковеле показания классной руководительницы: спокійний, ввічливий, добрий”…. заведомо под ПРИСЯГОЙ в суде – ВРАЛА!!!… а заведующая гор.отдела образования ДОЛЖНА не покрывать неправомерные действия учителя, а содействовать установлению истины и справедливости! БЕЗНАКАЗАННОСТЬ ПОРОЖДАЕТ БЕЗПРЕДЕЛ, ЗЛО! задумайтесь над этим!!!

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Бабушка Кати, я можу навести конкретні приклади, коли вчителі казали неправду і вчиняли неприпустимі дії. Так що не лише вам образливо і боляче і я хочу, щоб ви про це знали

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

знаете, Людмила, обидно и больно за тех детей, которых обижают, а так называемые “ПЕДАГОГИ” не то, что не прекращают безпредел, а еще и способствуют! и этих горе-педагогов надо гнать в шею подальше от воспитания и преподавания то ли в школах, то ли (не дай Бог!) в детсадах – кстати мамаша убийцы-статочнюка работает в одном из детсадиков Луцка!…. нельзя покрывать ни учителя, ни тех, которые издеваются над ребенком! ЭТО СЛИШКОМ СЕРЬЕЗНО – ЭТО НЕ ИГРА!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Брехні в суді, та ще й під присягою, прирівнюються Богом до гріха вбивства. Вона вже має свою нагороду на Небесах.

батько
2 років тому
Відповісти  бабушка Кати

а зав…образования, как вы написали, в курсе,она прекрасно знает, что творится в 1й школе..не верю, что это первая жалоба, но один другого покрывают..увы..к сожаленью..

Тато
2 років тому
Відповісти  Ліна

На 💯 відсотків з Вами погоджуюсь. Не розумію такого рішення. Інша школа дасть дитині спокій

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Тато

А я з вами не погоджуюся, бо дитину можуть “дістати” і у іншій школі якщо супротивникам вистачить наглості і бажання. Зло має бути покаране у будь-якому разі

Nataliya
2 років тому

Що до мене мають понести наказання усі директор школи, усі які її “покривали! Гидоття ! Люди перед сном як лягаєте спати зробіть екзамен своїх вчинків .Ох якби мати чарівну паличку і пройтися по “головах “усіх хто був причетний, на ваше місце є люди які вміють і хочуть працювати! А вам не подобається тепле місце, їдьте до Польщі на роботу, і тоді може пошкодуєте що ви наробили.А ви шановна вчителько ,до поки будете жити будете пямятати те що ви зробили, ви можете втекти від правосуддя та від своєї совісті ніколи (якщо вона у вас є) ! Веселих свят…..

батько
2 років тому
Відповісти  Nataliya

згідний.. мають понести покарання всі. рано чи пізно директору прийдеться нести відповідальність..скільки не покривай, а…

Олег
2 років тому

Коли я взнав, що то за вчителька то тоді і зрозумів, чому така ситуація. не знаю як вона вчить дітей? Знаю її в побуті. Сварлива і несе себе вище за всіх, типу ви всі плебеї, а я цариця мінімум. І якщо вона так поводиться з дорослими, то як вона поводиться з дітьми? В будинку де вона живе їй всі заважають і всі їй винні, бо чому? Вона сказала “В МЕНЕ ВИЩА ОСВІТА, А ВИ ВСІ ТУТ ХТО, ТОМУ МУСИТЕ МЕНЕ СЛУХАТИ”. З її слів я зрозумів, що тільки в неї одної в нашому місті вища освіта, більш ні в кого. Це маразм як батьки таку людину ще й покривають.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

“Жовта преса” – це їх високість про сайти “Радар” і “Красти не можна!”. А ще сторінки у фб “Нововолинськ без Сапожнікова!” та деякі інші. Вірнопіддане “НМ” – це не “жовтий” листок, о ні! А ТТІ – “своє в дошку”, вже дошкіше не можна. Цікаво, хто тепер у його “господарниках” числиться?

одна знайома
2 років тому

Ой з *** така слідча, як з мене балерина.

Ворожка
2 років тому
Відповісти  одна знайома

Я пам’ятаю, як одна вчителька-пенсіонерка також казала одній конкретній людині, що у тієі людини освіти немає, бо, мовляв, педагог має право вчити людей, а усі інші професіі і інші освіти, окрім педагогічної, не такі високі і цінні, це, мовляв, ніщо і вчитель стоїть вище над усіма. А цікаво де буде жити і працювати той “вчений ” вчитель, як йому будівельник хату і школу не збудує, а на заводі не збудують машину, автобус і поїзд, щоб вчитель їхав?!

00484
2 років тому

Хай слідчий візьмуть дані хто навчався у того класовода в попередніх класах та перевівся в іншу школу, цим точно є що сказати.

Вчитель
2 років тому

Жах