Історія дівчинки, яку гнобили однокласники і принижувала вчителька, ще дуже далека від завершення.

РАДАР дізнався, що ж було після наших резонансних публікацій від 1 та 2 грудня…

Уранці 3 грудня поліція розпочала кримінальне провадження відносно неправомірних дій педагога з нововолинського ліцею №1. Раніше матері школярки відмовляли у внесенні заяви в єдиний реєстр досудових розслідувань. 

Слідчим призначили майора поліції О.Святогор

Колишніх однокласників Лери, а це учні четвертого класу, поодинці  викликають на допит у поліцію. Там розпитують у присутності психолога.

Зрозуміло, діти не хочуть підвести свою вчительку під кримінал, та й батьки їхні на зборах майже одностайно висловилися на підтримку класовода. Тому результат допитів цілком прогнозований.

Однак можливі й несподіванки…

 

Картина Анни Сілівончик “Сірий вовк нам не страшний”

 

4 грудня Ірина, мама Лери, сходила на прийом до начальниці міського відділу освіти Ольги Лакиш. Та заявила, що “не довіряє жовтій пресі”, нічого того не читає, ситуації не знає. Проте створить комісію з перевірки повідомлення про булінг у школі. 

На той час про психологічне і фізичне насильство над школяркою розповіли два місцевих сайти, історію жваво обговорювали у соцмережах. Ну, але це право пані Лакиш – нічого не знати. 

Цими днями Ірина знову побувала у відділі освіти. Голова комісії сказала їй, що нічого страшного в діях учительки не вбачає. Мовляв, та пройшлась “олівчиком” по пальцях учениці лише раз. І це було давно. 

Принаймні так мама Лери переповіла РАДАРУ свої враження від офіційної розмови.

А в міському суді, розповідає Ірина, почали розгляд справи про побиття дівчинки у школі колишнім однокласником. 

Має намір судитись і педагог – захищати свою репутацію. 

Коротше, все по-дорослому. 

 

 

А в малої часто болить голова. Чи то після інциденту у шкільному коридорі, чи то через постійне психологічне напруження.

Тепер вона навчається у паралельному класі. Їй там добре, ставляться до неї гарно. Та  коли вже колишня її вчителька приходить у шкільну їдальню, мовчки дивиться на Леру і посміхається, дівчинка чомусь не може їсти. Відносить повну тарілку і втікає. 

Але то таке.

У ТЕМУ:

“Тебе тут ніхто не захистить!” І вдарив по голові. У коридорі школи

Прочитав сам? Поділись з іншими: