“Тебе тут ніхто не захистить!” І вдарив по голові. У коридорі школи

138 11193

– Дитину дуже сильно побили у школі, і батькам її кривдників усе одно. Хочу звернулись до вас по допомогу  – щоб написали статтю про булінг у школі.

25 листопада

Почалось усе з учительки. Вона постійно принижувала дитину, обзивала і, як зараз виявилось, била.

Після того так почали робити і діти в класі. Били кулаком у живіт.

Вчителька била малу по руках. Якщо дитина відпрошувалась у туалет, вона з неї насміхалась.

Ми належимо до Свідків Єгови, і вона постійно нашу дитину сварила за це.

Наприклад, дочка замість учити колядку попросила, щоб учителька дозволила їй написати про походження колядки. Та дозволила, дитина підготувала. Після того вчителька її підняла на сміх серед класу, сказала, що колядки різдвяні, Різдво треба святкувати і що вона думає неправильно. Усі діти почали з Лери сміятись.

Або дитина не прийшла на Андріївські вечорниці, то вчителька потім поставила її перед класом і висварила за це, бо вона мусить це святкувати.

Постійні висміювання на рахунок зовнішнього вигляду. То хвіст не так зав’язаний. Або ручка не тієї торгової марки.

Якщо дівчинку били однокласники  й вона вчительці жалілась, та при всьому класі казала: «Діти, Лера на вас жаліється!» І потім дитину били ще більше.

Вона постійно говорила батькам учнів, щоб вони заборонили своїм дітям дружити з Лерою, «бо та віруюча ще понаучує».

Вона казала дитині: «Розкажи вдома, щоб тобі ще добавили». І дитина боялася признатись. Тільки психологу розповіла про побиття.

Дитина стала замкнута і дуже часто хворіла. Педіатр порадила звернутись до психолога. Дитина й розказала психологу дещо.

Коли я звернулась до директора школи, то мою дитину перевели в інший клас, але тоді її перестрів хлопець із попереднього класу й ударив по голові. Ударив так, що Лера лежала в лікарні.

Днями виписали. Діагноз – закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку.

Тепер дитина постійно плаче. Постійно п’є заспокійливе. Вночі не спить.

Це перша школа, початкові класи, вчителька вже пенсійного віку, директор її прикриває.

Тепер виходить так, що дитина постраждала, а батьки того хлопця сказали:  «Ну і що, а може, то не він!» Поводяться зухвало. А ще зараз  поширюють чутки, що дитина погана і мама така сама, дослівно  «оторви да брось».

У поліції спочатку не хотіли заяву приймати, сміялися: «Ще 20 заяв напишіть!» Але все ж таки прийняли. І вчителька одразу пішла на лікарняне.

Першу заяву в поліцію ми подали 13 листопада. Написали її в лікарні. А на дії вчителя – 19 листопада.

Допитують “причетних осіб”, а кого саме – не знаю.  За 2 тижні вчительку ще не допитали.  Тому і звернулась до вас, аби був розголос, щоб справу не зам’яли, як у нас уміють.

Поліція склала на батьків того хлопчика протокол за неналежне виконання батьківських обов`язків. І все.

Найприкріше, що дитина поборола важку хворобу (пухлина ока). А після цих стресів і черепно-мозкової травми хвороба може повернутись. І тепер знову треба їхати в Луцьк до окулістів – на нові обстеження.

Перевести дитину до іншої школи? Ми це обдумуємо. Я коли дізналась про цей булінг, то  відразу пішла до директора, щоб забрати документи. Але він запевнив: «Переведемо в інший клас – і все буде добре».

І спочатку так і було: гарний вчитель, дуже дружний клас. Дитина почала відживати. Але у коридорі наздогнали і вдарили.

Той хлопець підійшов і сказав: «Тут нема кому тебе захистити!» – і вдарив по голові.

А тепер каже, шо не бачив її в той день. Але це стандартна відмовка в нього.

Місяць тому він притиснув дверима руку іншій дитині і тримав. Той хлопчик просився: «Відпусти!» А той тримав. А потім сказав, що то не він, бо він його не бачив.

Звуть Данило В., батько працює на шахті, начальник одного з підрозділів. А мама – не знаю. Але були б добрі, то хоча б спитали, як Лера себе почуває. Чи, може, ліки якісь треба. Ніхто цим не поцікавився.

На початку один раз подзвонила нова вчителька і спитала, як дитина. І все.

А директор мені сказав: «Я чекав, що ви до мене подзвоните». А те, що дитина пішла в школу здорова, а прийшла травмована, – це таке, крайніх нема.

Там ще дві дівчинки по справі проходять: Мілана й Оля. Вони били Леру кулаком у живіт по черзі. Бо коли Лера хворіла, то вчителька казала дітям, що та не хвора, а прогулює, а мама їй довідки купляє.

І діти били, бо вона, бач, обманює вчительку. Удари чергували. Одна тримає – друга б’є. І навпаки.

29 листопада

Була сьогодні в поліції, справу закривають. Бо дитина, мовляв, сама собі зробила. А як я буду ходити добиватись, то мене притягнуть до відповідальності.

Хто сказав? Працівниця поліції Цицора Оксана.

Вчителька запевнила поліцію, шо нічого не робила. Батьки тих дітей, котрі били Леру, сказали, що вчителька нормальна. А інших батьків і дітей ніхто не опитував.

Отак у нас усе роблять. То ви напишете статтю?

Ірина, Нововолинськ

Фото ілюстративні

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
138 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
егор
2 років тому

Це неподобство. Повертаються совкові часи? якщо дитина не хоче готувати колядки чи ще щось це нормально. Вчительку звільнити мінімум за таке відношення до дітей. Живе напевне радянськими часами. Чи є у вчителів якась атестація на профпридатність?

Ольга
2 років тому
Відповісти  егор

Совкові часи не повертаються – вони ще не відійшли. Це не тільки в 1-й школі таке, є і в іншій. Я вже теж збиралась ідти писати заяву на вчителя (класного керівника) за булінг, але після класних зборів вона залишила мою дитину в спокої. Хоча кожного дня перепитую дитину про обстановку в школі.

Інна
2 років тому

А яка це школа? Чому не має прізвища вчительки?

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Інна

Там двічі зазначено, яка це школа. Роздивіться фотокопію і перечитайте текст. Прізвище вчительки, як і інші прізвища, не вказано на прохання Ірини.

Ана
2 років тому
Відповісти  Інна

А где вы видели,чтобы у нас писали фамилии?Всё шито,крыто

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Ана

Та й ви своє прізвище чогось не вказали 🙂

Vet-k
2 років тому

Знайдіть ХОРОШОГО юриста!!! І при поданні заяви (якщо “правоохоронці” відмовляються приймати або якісь інші проблеми виникають при поданні заяви) хай юрист з ними спілкується. Тільки тоді буде результат. Побачите) У вашій справі є багато статей, по яких можна притягнути до відповідальності.

Margo
2 років тому

Читаю і не можу повірити в це все Дякуючи вашій статті буде розголос. Я постараюся особисто щоб цю школу і інші перевірила область. Безперечно причасних вчителів, директора, батьків і учнів буде ретельно перевірено і однозначно будуть прийняті міри!!!

Нововолинець
2 років тому
Відповісти  Margo

Неодноразово і я чула за #1 школу, що діти, які з малозабезпечених чи неповних сімей, піддаються булінгу і цькуванню з боку однокласників чи учнів школи! Але вже щоб учитель був причетний до таких справ, то це вже дійсно резонанс!
Які батьки, такі і діти в них ростуть! Зараз дуже багато байдужих і нахабних людей.

миша
2 років тому

в луцьку дуже багато скарг на нововолинський мвс томущо наша полыция працюэ познайомству або пиднастроэниэ а нерозбираэться обэктивно в скаргах громадян* щоб була хороша статистика розкриваймосты

Макс
2 років тому

курча за шо я податки сплачую,не поліція,а *** якісь,роби свою роботу принесли заяву прийми міри,а не тупі відповіді мусорскі даєш…

Батько Даниїла
2 років тому

Телефоновалось до цієї мами , пропонувалась зустріч в школі , вона не зявилась , в телефонному режимі розмовляти відмовляється , мотивує що з вами розбирається поліція . Що можу добавити що ця жінка буде мати проблеми за наклеп через суд .P.S Редактора цієї статті запрошую на збори цього класу . Дату і час повідомимо.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Батько Даниїла

“ЗА НАКЛЕП” вона точно не матиме проблем у суді. Бо нема вже давно в законі статті про наклеп, а тут нема факту наклепу. Погугліть, що таке наклеп. А вашу гідність і честь ніхто не ображав.
Як щодо партійних і профспілкових зборів? 🙂

Батько Даниїла
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Пані Камишнікова , ви не займайтесь популізмом , а розбирається в цій справі , завтра на 18.00 будуть збори , можливо ви зміните думку і вибачитись пред школою і батьками за свою статтю . Запрошую вас .

Інна
2 років тому
Відповісти  Батько Даниїла

А до чого тут батьківські збори? Ваша дитина вдарила іншу дитину. І ви несете за це відповідальність, поки вона неповнолітня.

Нововолинець
2 років тому
Відповісти  Інна

Дійсно! Та ще й хлопець б’є дівчину! Вже зрозуміло, яке виховання іде в сім’ї!(

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Батько Даниїла

І до чого тут пані Камишникова? Вона цю статтю не писала. Тож вибачатися перед школою і батьками точно не буде.
І де ви тут угледіли популізм?
А зборів на захист честі школи (і заразом вашого хлопчика, так?), честі мундира, честі наших струнких лав пані Камишникова набачилась іще за СРСР. Нецікаво.

Олег
2 років тому
Відповісти  Батько Даниїла

А що збори можуть зробити? Всі батьки на зборах нічого не бачили, нічого не знають, але будуть щось вирішувати. Ви дітей свідків опитали? Чи вірите своєму брехуну? Нічого, колись і ваш син і ви поплатитесь за таке виховання. Коли підросте і ****, то тоді, ай, як же так, він такий хороший хлопчик дома був.

Віка
2 років тому
Відповісти  Батько Даниїла

Як вам хватило наглості таке тут писати. Ви хоч поцікавились як та дитина. Звичайно для кожного їхня дитина найкраща але як ви можете таке покривати?! А що він може зробити через пару років?… Ще й погрожуєте судом. Безсовісні просто.

Інна
2 років тому
Відповісти  Батько Даниїла

Знаєте, тато, якби хтось вдарив мою дитину по голові. Я б також не домовлялася з вами, і не йшла б в школу, бо дирекція нічого не вирішить. Я б написала в прокуратуру м. Луцька для початку. І скажіть а чому саме на вашу дитину вказала дівчинка?

Яна
2 років тому
Відповісти  Батько Даниїла

Я б на місці матері без адвоката на ці збори не йшла…. Там нічого робити. Тут як мінімум міністерська перевірка має бути, поліграф і суд, а не якісь збори.. А були б ці збори якби ненадали справі розголосу? Що вчителі і директор незнає що в нього в закладі робиться??? Які збори 21 століття…

Олег
2 років тому
Відповісти  Батько Даниїла

А якщо вашого сина хтось добре відгамселить, що потрібна буде лікврня, ви також будете збори заангажованих батьків збирати, бо хтось вірить не в те, що всі?

Олександр Воєвода
2 років тому

А яка це школа. Був колись в мене такий випадок в 7мій Нововолинську школі. Мій син,прийшов до дому і розповів що його по обличчю вдарила вчителька фізичної культури, я на другий день пішов і розпитав в учнів,вони факт побиття підтвердили. Я не пішов до директора ,а просто зустрів вчительку з учнями мого класу біля тех посту і взявши за шкабарки,попередив шо якщо не дай Боже ще повториться, я їй зломлю щелепу. На той шум і директор підійшов і всі тех працівники. Директор пообіцяв що винесе їй догану,але все пройшло ій так. Хоча, мені довго дітки дякували бо вчителька вже не кричала і не ображала нікого. Скажіть мені будьласочка,як можна брати вчителів для діток,коли вони не мають своїх. Ось така і в нашій сім’ї була ситуація з викладачами ЗОШ 7

Віка
2 років тому

Як безтактно і лицемірно діє школа в який стався інцидент булінгу. Це пік лицемірства. Як побачила неповірила своїм очам. Відразу виставили пост що вони сімя і вони проти булінгу. Не можна стримати емоцій

Вова
2 років тому

Прізвище вчительки в студію.

Ірина
2 років тому

Здоров’я дитини понад усе, тим більше в такому віці закладаються підстави для психічних розладів в зрілому віці. З цією дитинкою тепер повинен працювати психолог до повного одужання (психологічного). Я також раджу мамі звертатися до юристів і завершувати справу до кінця. Хай батьки виховують своїх дітей, щоб в подальшому з них не виросли моральні уроди.

Мама учениці 1 школа
2 років тому

Мені навіть прізвища непотрібно я зразу зрозуміла ,що це за вчителька в неї все на обличчі написано. Батьки молодці треба наказавати таких , а то думає ,що все без наказно.Моя дитина теж навчається в 1 школі в паралельному класі,як добре,що не до неї попали .Її треба гнати в шию, на мою думку, вихваляє дітей, батьки яких носять подачки і це я знаю точно бо розповідали ж самі батьки цього класу.Жаль дівчинку 😥

Мама Мілани
2 років тому

Це одностроння позиція однієї мами. Протягом всього періоду навчання вона ніколи не піднімала цього питання на жодних батьківських зборах. Особисто ніколи не висловлювала ніяких претензій до дитини. А тут таке… Немає ніяких підтверджень її слів, адже в школі стоять камери, поліція усіх опитала.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Мама Мілани

Поспілкуватися спокійно з цією мамою наодинці не пробували?
А поговорити з дочкою та її подружкою відверто, дуже відверто? Камери не все покажуть, а поліція явно опитала не всіх. Та й не факт, що опитані говорили щиру правду.

Ліна
2 років тому
Відповісти  Мама Мілани

А ви краще зверніть увагу на свою доньку, поки ще мала, бо потім буде пізно! Виросте, як ті дівчата, що на ринку дебоширили, тоді опамятаєтеся!

Мама учениці 1 школа
2 років тому
Відповісти  Мама Мілани

Як вона могла піднімати питання коли дитина залякано мовчала? Цю ситуацію розказували діти цього ж класу, що вчителька била ученицю по руках дитину перевели в інший клас .Діти зараз нікому нічого не скажуть так ,як бояться її ж саму,а камери в аудиторіях не стоять і не на коридорі вона ж її била .Психолог молодець,що вияснив причину .Як можна ,так знущатися над дітьми,як вам не соромно!Перша вчителька повинна бути ,як мама лагідна і добра ,щоб дитина себе почувала комфортно. Не може тримати себе в руках хай іде на пенсію…

Інна
2 років тому

Я також здогадуюсь що то за вчителька і скажу одне: догралася. І якщо це правда, то можливо не будуть покривати більше. А батькам дівчинки треба нікого не боятися і йти до кінця.

Студент
2 років тому

Перша школа вже давно відома тим, що вчиться там багато дітей-мажорів, батьки яких дають хабарі, чим і розпускають вчителів та ін. працівників закладу

Не байдужий
2 років тому

Не стаття, а повне гівно!
Ті свідки повні неадквати!
Якщо щось пишете, то спілкуйтеся з людьми. Збурюєте людей тільки.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

Ваша лексика і ваше ставлення до людей іншої конфесії характеризують вас вичерпно. Виходить, не лише вчителька, а й батьки учнів вважають представників релігійної громади другосортними.
Не коментар у вас, а повне лайно.
Якщо щось пишете, то добирайте слова. Ганьбитеся тільки.
Моя стаття, я так бачу, ще попереду.

Олег
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

А ну но приклад неадекватності? Чи неадекватність, це те що вони з вами ваших свят не святкують? Чи написав аби написати, без знання і доказів.

Ліна
2 років тому

Які ми раді, що наша дитина навчається в 2 школі, а не в першій! Довго нас знайомі переконували, що 1 школа сама краща! Але там постійні якісь проблеми серед дітей, не перший раз там ображають слабших! Та і вчителі рахують себе царями!

Інна
2 років тому
Відповісти  Ліна

Перша школа не є поганою. Там є хороші вчителі. І там дають знання. А діти: все залежить від виховання батьків.

Ліна
2 років тому
Відповісти  Інна

Ніхто не каже, що 1 школа погана! Знання дають! Але діти там є (не всі!) але є!, які дозволяють собі все- образити , вдарити і знають, що їм від батьків і вчителів за це нічого не буде! Бо в таких батьків одна лише позиція:» моя дитина найкраща і це все брехня»

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Інна

А що, якась інша школа не дає ніяких знань? Ну і аргументи у вас! Я в шоці! А хіба сам вчитель не повинен на корені знищувати словесне і фізичне насильство? Хіба це не обов’язок вчителя довести до відома батьків хлопчика про наявність насильства і конфлікту між їхнім сином і іншою дитиною? Але як цей вчитель це зробить, коли сам змоделював цю насильницьку ситуацію?! Діти у класі і у школі, хоча і не всі, беруть приклад з дорослих і зі свого вчителя також

Ю...
2 років тому

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE32138.html Дзвоніть на гарячу лінію в Київ бо тут важко добитись справедливості…

Мама учня цього класу
2 років тому

Дуже шкода що журналіст пише тільки зі слів однієї неадекватної мами .Думаю що за це відповість.

РАДАР
2 років тому

Ага, а ави – за “неадекватну”. Ви самі – адекватна мама? Думаю, що ні.

Ліна
2 років тому

Якби її дитину не ображали, то мама і не писала б! А вам повинно бути соромно, що підтримуєте це!

Олег
2 років тому

А треба написати зі слів батьків агресора, які нічого не бачили, а все скажуть щоб захистити своє чадо. Мама потерпілої якраз бачить побої на своїй дитині, а що може бачити чи знати батько і мати того відморозка? Спитав у нього, ти бив, він ні не бив, вона сама на кулак впала пару раз. А ,ну все, наш син непричетний.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Важка то справа. А із нововолинською поліцією – майже безнадійна. Буду думати.

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Думати є над чим, бо Нововолинська поліція вміє не приймати заяви. Особисто у мене три рази заяву не прийняли

Наталья
2 років тому
Відповісти  Ворожка

Наверно нужно как в Ворошиловском стрелке поступать, тогда и заявления принимали бы, если бы моего ребёнка там обидели, разобралась бы как дедушка в фильме! Религия им не нравится, не один Свидетель Иеговы человека не обидит! Что за инквизиция?Маме нужно в Киев писать!Директор, учитель несут ответственность за ребёнка, пока он в школе!Пока их будут покрывать, будут бить наших детей!

Ната
2 років тому

Важко коментувати дану ситуацію…
Єдине,що хотілося запитати у ображеної мами,чому вона терпить і примушує свою дитину бути у цій поганій школі,терпіти усі знущання і вичікувати аж чотири роки у колективі на чолі з таким вчителем?
Чому закрили справу?
Тому ,що не має доказів,тому,що вчитель професіонал ,тому,що всі батьки і діти підтримують педагога,поважають і люблять?!!!!!
Тому,що діти є призерами усіх можливих і неможливих конкурсів і олімпіад. Тому,що вихованці педагога завжди відрізняються високим інтелектом і працелюбністю.
Можливо мамі варто задуматись ?
Не гарно обливати брудом,висмоктувати з пальця неправдиві факти,бігати по лікарнях і пропонувати хабарі, вчити брехати дитину,яка постійно плутається в показах,кожного разу розповідаючи по різному…
Самі батьки провокують проблеми дітей в колективі,не дають адаптуватися і почувати себе комфортно.
І як на мене ,професіоналізм вчителя оцінює і контролює директор закладу,а не скандальні батьки і їх родичі!
У місті є школи ,спробуйте,може вам там буде краще?

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Ната

Ви знаєте, за кількістю позитивних характеристик і похвальних грамот за участь у різних конкурсах такий собі Максим Терлецький зі Словенії обставить усіх вихованців цього педагога. І що? Засуджений за співучасть у вбивстві.
Негарно обливати брудом жінку, яка з жахом виявила, що у класі дитину гнобили, били, довели до лікарні.
Якщо, збав Боже, вашу дитину поб’ють і вона опиниться в лікарні – ви просто переведіть її потім кудись, нескандальна ви наша. І залиште зло безкарним, це ваше право. А дитину – з двома травмами. Фізичною і психологічною. На все життя.
Але свою дитину, а не цю.

Ната
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Хто знає,що дитина була в лікарні
Де докази?
Де поставлений діагноз?
Де це записано?
Ви бачили записи у лікарняному листі?
Камери школи теж не зафіксували побиття?Яке нібито відбулося на другому поверсі,а ні,потім на третьому?
А накінець події не змогли відтворити…
В поліції мама теж не змогла довести доказово свої претензії?
Чи віднині у нас в країні довгий язик є показником правди?

Небайдужий
2 років тому
Відповісти  Ната

Докази є і не захищайте…

Мама з того ж класу
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Дитину не били, не гнобили, її просто батьки не навчили дружити з однокласниками. Не вводьте в оману людей

Відредаговано, образи видалено.
Модер

Бабуся
2 років тому

Може ми чогось і не навчили дитину але ми невчили дитину битись, сваритися, принижувати когось і вживати нецензурні слова. Але дуже прикро Оксана, що незважаючи на те, що твоя Марта в нас була ціле літо, і їй тут подобалось, ти таке говориш. Рано чи пізно все таємне стає явним і людська підлість також. Хіба не ти розповідала що вчителька говорила тобі щоб Марта недружила з Лєрою бо та віруюча?!!

Мама учениці 1 школа
2 років тому

А вчителька якого милого била і принижувала дитину?Це так вчать на курсах чи де? Бідна дитина в чому винна ,що релігія не співпала?Сором і ганьба вчительці!

Наталья
2 років тому

Какая Вам разница дружит она или нет! Она туда учиться пришла и домой целая и невредимая вернуться должна! А если бы ребёнок с ДЦП приехал на коляске как в Европе учиться в обычную школу, ни слова не говоря, его бы тоже высмеивали? Защитница, нашла за что ребёнка обвинить!

Vet-k
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Те ж саме хотіла писати про Терлецького і Статочнюка. Ну і так, щоб закріпити результат, нехай ті, хто дуже захищає дітей (людей) з хорошими характеристиками і відгуками про них, згадають Чекатило… Теж був зразковий працівник і сім’янин….

Інна
2 років тому
Відповісти  Ната

Мій син також навчався у такоі вчительки. Також чотири роки я була неугодна і моя дитина, коли хворіла, ій я також “купляла довідки”. Також за вигляд зовнішній придиралась. По поводу чого терпіли? Чого не перевели? А чого вчителька себе так веде? Чого не присікла? І ше раз запитую батьків: чому саме на ваших дітей “наговорює” дівчинка?

Наталя
2 років тому
Відповісти  Ната

А можливо ще й директор на кожному уроці сидить і бачить ставлення вчителя? Вчитель може бути хороший як спеціаліст але відношення до дітей дуже важливе!!!

Олег
2 років тому
Відповісти  Ната

“усіх можливих і неможливих конкурсів і олімпіад” а ну но імена тих унікумів які все в Україні і в світі вибороли, коли нагородження нобелівською премією, бо всі діти беруть участь у неможливих олімпіадах, це великий рівень. А ми думали що в Україні наука на мінімальному рівні, так ні є таки вчителька яка вчить дітей на рівні Оксфорду. Ви добре підлизнули, тепер ясно звідки вітер віє, всі батьки підлизують вчительці тому та так себе і веде, бо хтось один не вірить у те, що вірить “світило української педагогіки”.

Мама учениці 1 школа
2 років тому
Відповісти  Ната

Ви напевно дочка цієї вчительки ?Навіщо брехати дитині і її батькам?Дитина і так довго мовчала!Добре хоч психолог знає свою роботу ,а неприкриває тиранів.

Небайдужий
2 років тому
Відповісти  Ната

Про які хабарі ви говорите? Дитина справді лежала в лікарні! Вчителька не має інших методів виховання?

Олена
2 років тому

Це якийсь парадокс.Тільки недавно на зборах говорили про булінг,що потрібно повідомляти про найменші його прояви.А тут ніхто не реагує на таку ситуацію(маю на увазі поліцію і директора школи).Обовязково слід зробити їх відомими.І звертатись далі..

Мама з того ж класу 1школи
2 років тому

Це якраз той випадок, коли всі накинулись на гарячу сенсацію. І тут би задуматись, засумніватись, а ні – краще пообзивати школу, вчителів. Так прикольніше, звичніше. А діти в нашому класі хороші, і серйозних конфліктів ніколи не було. Подати будь-яку інформацію можна так, як розгуляється твоя фантазія та внутрішні образи. Чи не так?

Випускниця першої школи
2 років тому

Виправдати й вибілити можна все. Так, як розгуляється твоя фантазія та прихований інтерес. Чи не так?
Та де ж узялася в дитини черепно-мозкова травма?

Мама з того ж класу
2 років тому

Де хоч може взятися черепно-мозкова травма. А звинувачувати безпідставно дітей та батьків — це низько і безграмотно. Хто має тут виправдовуватися? Про презумпцію невинності чули, люди?! Вчителька не сподобалась— йди до іншої. Обливати брудом цілий клас круто!

Ворожка
2 років тому

Що значить “обливати брудом”? По-вашому коли діти по черзі б’ють одну якусь дитину, а дитина про це сказала вдома і мама дитини розповіла про насильство у соцмережах, то цілий клас брудом обливають? Щоб не облити нікого брудом, бо кривдники, як бачимо, бруду не люблять, то потрібно терпіти і мовчати? Не хотіла я про це писати, але писати треба – моя перша вчителька мене також била і грозилася бити мене ще, якщо я комусь розповім. Грозила цілому класу, що і їх буде бити, якщо вони комусь про побиття скажуть. Хтось у когось щось списав на контрольній і вчителька, яка ” несе добре і вічне” довго не розбиралащо. А ви, ” і пустила у хід руки і словесні погрози. Клас мовчав, але діти по черзі стали бити мене, беручи приклад із вчительки. Я плакала і сказала про напади на мене татові. Тато сказав давати їм усім здачі і бити кривдників сумкою, книжками, ногами і руками – всім, чим можу. Потім цікавився чи мене не б’ють. Мене бити перестали і боялися мого тата, який обіцяв прийти і розібратись прямо у школі якщо що. Тато багато і тяжко працював, а я так і виросла з усвідомленням того, що потрібно давати здачі, коли б’ють. Вчительку свою я не те, що не любила – я її ненавиділа, бо було за що. А ви, “Мама з того ж класу”, добре і по-совісті розберіться зі своєю дитиною, чи бува ваше дитя ту дівчинку не било, як ото били колись мене

Ворожка
2 років тому

А коли не доведи Боже, у вас, чи вашої дитини “де хоч” візьметься якась травма, то ви зовсім іншу пісню заспіваєте

товариш комуніста ( бувшого шахтаря )
2 років тому

М’яко кажучи таку вчительку негайно потрібно, в кращому випадку, погнати в шию!!!! А ти батько Даниїла, в даній ситуації, на мою думку, просто не правий!!!!, хоча й колись на шахті ти і був порядним комуністом, але в даній ситуації ти ведеш себе не порядно ( при зустрічі скажу тобі це особисто в очі(((((

Мама
2 років тому

Так, діти тепер не такі як були раніше. І що там сталося, і чи сталося щось взагалі нехай розбираються правоохоронці. Але стосовно вчителя, то це просто якесь жахіття. Люди добрі, що ви поливаєте брудом людину безпідставно. Це Вчитель з великої літери. Вона тільки те і робе, що постійно старається здружити і згуртувати як дітей у класі так і їхніх батьків. Які взятки, що ви пишете нісенітниці???? Гидко читати ці коменти. А школа 1 найкраща, і вчитель цей найкращий. Дуже рада тому, що моя дитина здобуває там знання!!!!

Тиша
2 років тому
Відповісти  Мама

Мамочка, приємно вчительці і дирекції, що ви так ревно відстоюєте вчителя і школу….
Але це не перша, та , надіюсь, остання дитина, яку вона гнобила за своє вчителювання.
В новій школі в основі, якщо не помиляюсь, розвиток індивідуальності, зрощування особистості, повага до іншодумців…
То чому в передовй школі такі лагерні методи? Чому не можна інакомислити ніж вчитель з регаліями і медалями.!????
Цей метод травлі застосовується передовим вчителем десятиліттями …
Хамелеонство…
Вірю, що пані Лакіш не залишить це питання без уваги.

Тиша
2 років тому
Відповісти  Мама

До слова: є в цій школі дійсно хороші вчителі!!!! ”Найкраща”????
Чому ви так не любите свою дитину? Побажайте їй кращого, ніж це ”найкраше”
Навіть якщо вашу дитину не гнобить цей ”супервчитель”, то коли вона є очевидцем того, що це робить той, хто має владу….безслідно це не минеться і для очевидців.

Андрій
2 років тому
Відповісти  Мама

А це початковий клас?

Мама учениці 1 школа
2 років тому
Відповісти  Андрій

4 клас,я думаю

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Мама

А чому ви, маман, та й пишете анонімно? Напишіть, мовляв, я такі і така, вчителя якого ви поливаєте лайном – образити не дам. Бо він людина і фахівець. Його оббрехали. Знаєте, гидко читати пости підлабузників.

Яна
2 років тому

Напишіть школу, імя ПІП директора, вчительки та дітей ( звичайно якщо їх так можна назвати) тут не ма що приховувати! Дитину переведіть в іншу школу, бо цю важко, як я розумію школою назвати. Тут ще крім булінгу можна і ненависть по релігійних переконннях додати і т.д. Беріть хорошого юриста і вперед! Пишіть скарги і в Міністерство освіти і на дії поліції до прокуратури! Це повинно мати розголос!!!

Тетяна
2 років тому

Прочитавши цю статтю, я просто в шоці. В мене троє дітей навчаються в цій школі. Стану на захист вчителів і директора. Син вже випустився, старша донька в 8 класі, за ці роки були різні ситуації. Все вирішували мирно, директор завжди прислухався до батьків. Особисто не знаю про якого вчителя дана стаття, але більше ніж переконана, що це фантазія батьків. Шкода, що саме через рідних людей страждає дівчинка. Колись в мене була неприємна ситуація з однією мамою, ніби мій син кинув м’яч в голову її  сину. В телефоному режимі ця мама накричала, що піде до лікаря, розібравшись, цим м’ячем виявився тенісний шарік. Діти помирились і конфлікт вичерпався. Шкода мені вчителя, котра пропрацювавши багато років у школі, тепер вимушена доводити свою чесність і відданість. Якби авторка статті назвала всі прізвища і своє, то позитивних коментарів на захист вчителя було б набагато більше.

Олег
2 років тому
Відповісти  Тетяна

Прислухається директор лише до заможних батьків а до простих відвертається з посмішкою…..

Наталія
2 років тому
Відповісти  Тетяна

Ще не відомо яких відгуків булоб більше позитивних чи негативних.

Мама Лєрочки
2 років тому

Читаючи коментарі батьків з цього класу я все більше розумію через яке «пекло»довелось пройти моїй дитині.Але я її з нього забрала і переконана що в неї все буде добре!!А ваші діти там лишаються і та групка утворена вчителем і якій дано зелене світло на все знайде собі іншу грушу для биття та принижень,там ще є багато добрих і спокійних дітей які нікому непотрібні в цьому класі.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

“Закон України про середню освіту”: ст. 38, абз. 7 – Учбовий заклад охороняє життя та здоров’я учнів.
Ст. 127 Кримінального Кодексу України – кримінальна відповідальність за катування.
Ст. 296 (там же) – кримінальна відповідальність за хуліганство.
І так далі. Окрім того, до законів про освітній процес внесено адміністративну та кримінальну відповідальність за булінг.
Батьки потерпілої зняли побої своєї дитини у лікаря? Маєте відповідний офіційний документ? Письмову заяву, згідно “ЗУ Про заяви та звернення громадян” зі вказанням прізвищ тих, хто знущався із вашої дитини і вчительки, написали і зареєстрували в поліції? Якщо ви цього не зробили, то нічого й починати сам процес відновлення справедливості у нововолинських школах.

Ната
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Халепа виходить!
Коли батьки звертаються в лікарню про травми дітей- на школу приходить папір,де вписаний діагноз ,а вчитель пише пояснюючи,навіть коли травма отримана вдома!
А тут без діагнозу,ще більше вам скажу, з такими “важкими” наслідками знущань дівчинка була на лікарняному лише 4 дні!!!!
Я не лікар,але як на мене то замало,щоб вилікувати струс,хіба ,ні??

Мама Лєрочки
2 років тому
Відповісти  Ната

Шановна пані Ната, теж цікаво виходить, з якого джерела інформація? Не знаю, ким Вам доводиться дана вчителька, але недостовірну інформацію поширюєте Ви. Ви хоча б перевіряйте, що пишете.
Не знаю, яка там процедура з надходженням документів, але, може, вітром здуло, так само як і мою письмову заяву до пана директора не можуть бідні знайти!
А на рахунок моєї дитини, яка, як ви запевняли, плутається, її ніхто ще до сих пір не знайшов часу допитати, покази вона дала лише соціальному психологу.

Віка
2 років тому
Відповісти  Ната

Звідки ви знаєте ” дані” яких навіть незнає сімя потерпілої?! В статті не написано скільки часу дитина була на лікарняному і чи є на ньому досі. Можлива ви близька родичка шановного забіяки чи тих хто ніяк не може розібратись з цією справою. Перестаньте зносити наклепи і візьміть нарешті відповідальність за свої слова і вчинки!

Інна
2 років тому
Відповісти  Ната

По поводу як лікують струс у нас в дитячому, то друга історія. Так 2-3 дні покапали і гуляй. Мого старшого сина так лікували. Яеби не лікар дитячий нервопатолог Шум, то булоб кирдик. Ната, а заідки у вас така інформація? Звілки вам все відомо?

Мама учениці 1 школа
2 років тому
Відповісти  Ната

А що скажете про приниження і биття дитини по руках?Це вчитель професіонал своєї справи,як дехто пише)))

Тетяна
2 років тому

Щойно дізналась прізвище вчителя. Хочу сказати що це одна з найкращих вчителів першої школи. Одна з найсильніших педагогів початківців. Вона викладала в моєї дитини. Повіки буду вдячна. Розумні люди в ту статтю не вірять. Тепер мені зрозуміло, чому авторка статті не називала прізвищ. Бо маса батьків вдячні вчителю, за її людяність, чесність і турботу про їхніх дітей.

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Тетяна

Та і ви свого прізвища тут не назвали, “Тетяна”. Добре так анонімно відмазувати вчителя, хоча і заслуженого. Я про заслужених вчителів знаю багато і мушу сказати, що досить часто вони у своєму тоталітарному навчально-виховному процесі даними їм регаліями прикриваються. Ніхто нікого бити і гнобити не має права, не повинно цього бути! І грош ціна усім заслугам самого заслуженого вчителя. І за що ви там вчителю вдячні? За те, що він просто виконував свою роботу? Це просто цирк! Зараз мова іде про конкретний випадок і про конкретну постраждалу дитину! Чому ви не хочете цього зрозуміти?! Дуже сподіваюсь, що правоохоронці і керівники-освітяни належним чином розберуться у цій ситуаціі і Радар ще напише про це

Випускниця школи 1
2 років тому
Відповісти  Тетяна

Якщо з вашої дитини ця особа не знущалась, не означає що з інших також ні. Якби вашу дитину це торкнулось, ви б не так заспівали. Це не одиничний випадок в її практиці….

Олег
2 років тому
Відповісти  Тетяна

Так ніхто не каже що вчитель погано вчить, тут написано, що вчитель зневажає інші релігійні групи. Ваша дитина якраз була у згоді з релігійними вподобаннями вчительки, тому все було добре.

Тиша
2 років тому
Відповісти  Тетяна

Мамочка, Ви значить всім догодили цій вчительці, але приходжу до висновку, що ця особа систематично вибирає собі в класі жертву і насолоджується владою. Не помилюсь, що це помста за її дитинство! І жертви з психологічними травмами цієї шанованої вчительки є ще з попереднього місця роботи. То правда!!!!!!

Колишні учні
2 років тому
Відповісти  Тетяна

Так,я з Вами згідна,що ця вчителька дає знання і 30років тому вона їх давала в колишній 8 школі,.але ще тоді ,у далеких 80-х вона нещадно била дітей указкою,за 3 роки зламала не одну,а особливо любила дітей,батьки,яких були в батьківському комітеті класу( так звані підлизи).ці батьки з шкіри вилазили,щоб вгодити з подарунком.Не думаю,що за 30-ть років щось в ній змінилось.
P.S Давайте дорогу молодим,а пенсіонерів на заслугований відпочинок!ХВАТИТЬ!

Таня
2 років тому

Це дуже страшно коли таке відбувається серед дітей , у нас також було приниження від вчительки а потім і від дітей ( дякувати Богу без рукоприкладства ) дитина замкнулася, стала заїкатися і труситися кожного ранку коли йшла до школи . Я забрала її за три тижні до кінця навчального року , директор школи теж просив цього не робити але у мене була точка кипіння . Це було найкраще рішення для дитини , вона ожила в іншій школі з чудовою вчителькою і учнями. Дякую їм безмежно

янка
2 років тому

Все як завжди: жертва сама винувата, бо не така: не та релігія, дружити не навчили, ще щось таке. люди – ви стадо, яке неприймає тих, хто відрізняється!!!
Дівчинка ні в чому не винна, але ж в нас як – вдягнула коротку спідницю – сама нарвалась, ішов п”яний – ну ясно шо його побили нема чо соватись. Люди, НІХТО КРІМ ЗЛОЧИНЦЯ НЕ ВИНУВАТИЙ!!! ніхто не має права чіпати мою дитину, чи якось її ображати. є питання – підійди до батьків і виріши.
а батькові Даниїла я б сама врізала, щоб зірочки пішли. не вміє виховувати сина – хай сам получає, може задумається, як було дівчинці, коли її бив по голові його синочок.

Олег
2 років тому

Школа в Україні не має нести вчення якоїсь з релігій. Які колядки в школі, які Андріївські вечорниці, що це за пропагування релігії в школі? Таку вчительку треба вигнати додому, хай дома поклоняється Богу як хоче і не нав’язує свої вірування дітям.

РАДАР
2 років тому

Директор школи, як і батько Даниїла, запросив РАДАР на батьківські збори в цьому класі. І це найгірша ідея з-поміж усіх можливих для пошуку порозуміння й гідного виходу з сумної ситуації.
Не знаєш, як діяти,- дій за законом про освіту. А не під диктовку деяких зацікавлених батьків.
Нагадує фільм “Опудало” і глухий совок. Сценарій знаю наперед: палкі виступи на захист чудової вчительки, чудового директора, чудової школи, таврування однієї “скандальної” мами, яка “зводить наклепи” на чудовий клас і чудових діток. Тобто булінг із боку дорослих. Заразом таврування РАДАРА, як без цього. І протокол для первіряльників, хоча він не матиме юридичної сили.

РАДАР
2 років тому

Єдине цікавить мене: безпека цієї дитини і усвідомлення дітками відповідальності за свої вчинки. Збори батьків лише погіршать ставлення до малої. І лише посилять впевненість діток у своїй безкарності. Як там у заголовку: “Тут тебе ніхто не захистить”. Невже, Сергію Володимировичу? це я до директора, якого шаную.

Тетяна
2 років тому
Відповісти  РАДАР

То це ж дуже добре, що вас запрошують на збори. Ви маєте можливість зробити правильні висновки. Адже винна ціє вчительки не доведена, а позицію ви прийняли мами – авторки. Принаймні з ваших коментарів я зробила такі висновки

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Тетяна

А правильні висновки – це схвалити позицію батьків однокласників побитої дівчинки?
Батьки, як і ми з вами, не бачили того побиття і того гноблення. І будуть доводити, що такого взагалі не було. І що вчителька ніколи не вдавалася до рукоприкладства. Хоча і про це їм достеменно не відомо. Відомо дитині і тим, хто її бив.
Часу шкода на совкові заходи. А позиція в мене – сльозинка дитини, класик, оце от усе.
Перечитайте зо три рази коментар, на який ви відповіли.

Михайловна
2 років тому
Відповісти  Тетяна

Да сценарий то сразу известный, Татьяна. Все против одного, что б добить окончательно. И все на защиту педагога. Выступит группа мам, приближенных к учительнице, а остальные родители будут поддакивать или просто тихонько сидеть в стороне, ведь их деткам ещё учиться в этом классе с тем самым учителем , и с той же группой мамочек защитница из родительского комитета. Или ещё хуже, откроют рот против учителя, и кто знает завтра и их ребёнка начнуть притеснять. Палка то всегда о двох концах. И никому не приходит в голову, что покрывая или защищая плохие поступки своих детей, вы делаете им ” медвежью услугу”.

Тетяна
2 років тому
Відповісти  Михайловна

Нікого я не захищаю і діти мої не вчаться в цьому класі. Просто доказів цієї справи нема. Нема довідок з лікарні, нема доказів зі школи. Що всі налякані? Вчитель і директор всіх залякали? Але нашим людям всі навкруги погані, якщо щось не на їх користь.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Занадто багато скандалів у школах Нововолинська. Занадто багато претензій анонімних батьків про неподобства, які чиняться в системі міського Управління освіти. Вам не здається, пані Лакиш, що пора втрутитися? І надати офіційні пояснення, як комунальному очільнику цього напрямку у форматі “розумного, доброго, вічного”? Вас хтось змушував, силою, писати заяву на цю чиновницьку місцевоврядну посаду, чи може, по звірячому катував домагаючись цього? То, або подавайте у відставку, разом зі своїм патроном, що курує міську освіту і отримує зарплату від тер. громади разом з вами, або дійте правдиво і по совісті, згідно ККУ і “ЗУ Про середню освіту”. А заодно і міському голові, який за все, там – у жовтому домі, “відповідає”.

Олег
2 років тому

Але ще й подумати яке лицемірство вчительки, замість того щоб вчити як в православній вірі вчать, любити ближнього, вчить ненависті. Що б вчити основне, вчить непотрібне, колядки і вечорниці, тільки п’янки-гулянки вкладає в розум дітей. Таку вчительку попросити зі школи, разом з її регаліями.

Тіна
2 років тому
Відповісти  Олег

Компетентний вчитель, який прагне найперше допомогти дитині, дати знання, побачивши, що в дівчинки є якісь труднощі в класі, скаже батькам – “Ви знаєте, я не можу довгий час до цієї дитини знайти підходу. Я бачу, що дитині некомфортно в цьому класі, вона почуває себе не в своїй тарілці. Переведіть її в інший клас” І все!!! На цьому конфлікт вичерпано.Хороший педагог, повинен дати якусь дієву пораду і бути найперше людиною. А не принижувати , залякувати,знущатися з дитини, винуватити батьків чи родичів, провокувати і доводити до таких страшних конфліктів між дітьми, а потім стверджувати, що це хороша вчителька. Страшне, які вчителі, вчать наших дітей, а ми можемо довгий час цього не знати… А ви не запитали цю “заслужену вчительку” чому вона не провідала цю дитину в лікарні, чому ні разу не подзвонила запитати, як почувається її учениця? Чому одразу втікла на лікарняне? І скільки коштує її довідка?

юра гаврилюк
2 років тому
Відповісти  Олег

Не зрозуміло олег ,чому скільки ненависті до провославної віри.Я особисто не пропагую ненависть до будь яких релігій,але релігія яка вчить не захищати свою БАТЬКІВЩИНУ,зате пользуватись всіма благами цього суспільства,з моєї точки зору,не повинна пропагуватися .

.

Олег
2 років тому
Відповісти  юра гаврилюк

Яка ненависть до православної релігії? Де ви це побачили? Чи ви неправильно зрозуміли слово регалії? Це не про релігію, а про здобутки вчительки. Регалії це знак або відзнака. Вчителька дома може бути адептом любої дозволеної релігії. Я говорю що головне в релігії не колядки з вечорницями, а щось інше. Людина має право вибирати любу релігію і ніхто не повинен їй в цьому перешкоджати і висміювати, а тим паче силою переконувати. А на рахунок того що “але релігія яка вчить не захищати свою БАТЬКІВЩИНУ,зате пользуватись всіма благами цього суспільства,з моєї точки зору,не повинна пропагуватися”, благами користуються не ті що захищають, а ті хто платить податки на ці блага, а то скоро по вашому хто в армії не служив то зразу все, благ недостойний. І в нас в Україні дуже багато релігій не йдуть служити.

юра гаврилюк
2 років тому
Відповісти  Олег

чому я повинен бути до всіх толерантний?одне діло коли людина за станом здоров*я не може служити,а зовсім інше коли не хоче.В Ізраілі служать всі,а хто не служив – не може бути громадянином.

Олег
2 років тому
Відповісти  юра гаврилюк

Жінки я так зрозумів апріорі громадянами бути не можуть, чи вони по вашому не люди? А ті хто не хворий, а відкосив, яких переважна більшість з дійсно хворих, чого коштують діти високопосадовців, то перші на черзі, ви їх з країни депортувати будете чи зразу розстріляти. Ви Гітлера начитались? А на рахунок хто де служить, в більшості цивілізованих країн контрактна армія, хто хоче той йде. І щось в Ізраїлі я не чув, що хто не служить, не є громадянин, бо різні релігії там також є і в Ізраїлі на перевагу від вас люди цивілізовані і дозволяють не служити по релігійних мотивах. Цитата: “За законом, усі громадяни Ізраїлю, а також всі, хто постійно проживає на території держави, по досягненні 18 років підлягають призову на службу до ЦАГАЛ. Тим не менш, міністр безпеки може звільнити від служби деякі групи населення… переважна більшість ультра-релігійних євреїв в армії не служать.” І що толку від служби в армії України, що вона дає? Бо коли почалась війна в 2014р більшість тих громадян хто служив, як таракани при світлі в різні боки від призову ховались. Помню по домах військкомат ходив, а ніхто їм не відкривав. Так гріш ціна такій службі. Бо коли потрібно більшість так званих громадян зразу в кущі. Я не говорю що ви такі, але більшість, що служили на війну йти не хотіли. То як тоді з ними поводитись по вашому?

Олег
2 років тому
Відповісти  юра гаврилюк

І ще пам’ятаю коли матері не пускали на строкову службу дітей, щоб не взяли на війну, тоді ще пообіцяли, що строковиків не будуть на війну брати. То яка має бути по вашому доли тих строковиків, які на війну йти не хочуть, для чого їх кормити, одягати, чим вони відрізняються від тих хто не служив? Бо вміють марширувати в протигазах? Чи для чого така служба, яка на війну не йде? Просто що запис був?

Томік
2 років тому

Співчуваю матері дитинки. Сил вам і мужності, не боятись залякувань і цькувань з боку родичів і друзів вчительки яка потрапила в халепу..
Звільнити!

Олена
2 років тому

Моя дитина навчається в 4 школі, в нас теж вчителька старша і вона найкраща, ніколи нікого словом необідила, тільки хвалить і іншим дітям завжди пояснює що битися неможна, а тут в Ліцеї таке кошмар як таке можливо, я б це так незалишила, так що боріться за правду

Шахтарочка
2 років тому

В мене була схожа історія з моїм сином у цій школі….не можу судити про рівень навчання у закладі, але з дисципліною там явна проблема…. В результаті я перевела сина в іншу школу, і, ви не повірите, дитина ожила, дуже гіркий досвід…
Це звичайно не вихід, але це ваша кровиночка, поміняйте навчальний заклад, ви уявляєте як вашій дитині було в тому класі?

Віка
2 років тому
Відповісти  Шахтарочка

Дорогі батьки з ваших коментарів я зрозуміла що це не одиночний випадок. Саме найгірше що страждають ні в чому не винні діти.! Чому не обєднатись і подати колективну жалобу щоб вривести всіх на чисту воду?

Тіна
2 років тому
Відповісти  Шахтарочка

І ще одне, я помітила зі сторони, що родичі чи друзі того хлопчика щось надто забрехалися, ви якось домовтеся між собою чи що. Одні пишуть, що мама Лери не хоче спілкуватися, а другі в цей час, що мама і родичі бігають і всім погрожують. То, як ви думаєте, що про таке можна сказати? Мама просто хоче добитися справедливості, правди. І якби ви, шановні писаки, хоч би раз Леру відвідали в лікарні, то б не казали, що діагноз липовий. Треба мати елементарну совість і людяність.

Небайдужий.
2 років тому

А достовірність цієї історії хтось буде перевіряти? Це доволі серйозне звинувачення. Де довідки з лікарні? Покажіть де на камерах видно як дівчата б‘ють «потерпілу». Де коментарі директора, поліції, інших батьків?

Мама учня цього класу
2 років тому
Відповісти  Небайдужий.

Не переживайте все буде перевірятись,а особливо радар

РАДАР
2 років тому

О-о-о, буде цікаво на це подивитись. Чекаємо з нетерпінням. 🙂

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Це ж хто такий буде перевіряти сайт “Радар”? Може, поліція чи СБУ?.. Зрозуміло, що це єдине інтернет-видання в Нововолинську, яке дуже хотіли б ліквідувати певні місцевовладні особи, бо воно пише щиру правду про них, ось вже кілька років. Його авторка іще жодного разу не ставила брехливих чи неперевірених публікацій.
Перевіряйте, але пам`ятайте, що у такому випадку будете мати справу іще й зі мною, боягузлива “Мамо учня цього класу”.

Мама учня цього класу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Що це за “боягузлива” шановний я вас не обзиваю і ви мене тут не лякайте собою.Я висловлюю свою думку бо на відміну від вас знаю набагато більше

РАДАР
2 років тому

То шо, РАДАР уже взяли на прослушку? Чи й не знімали з прослушки? 🙂 Скажіть, знаюча ви наша.
А хто підпалював хату й бив вікна РАДАРУ, тих не перевіряють, нє? Не знаєте?
Ой, як не хочеться знову писати про доблесних перевіряльників. Але ж ви провокуєте.

Вадим
2 років тому

Те що у людини є досягнення якісь не означає що вона не може стати страшною гадиною. Я не бачу сенсу дитині вигадувати таку історію. Цей хлопець однозначно ображав дівчинку , а татусь з мамочкою мусять захищати бо їм насправді соромно що виростили такого неадеквата який може вдарити дівчинку, буде мати дружину то і її буде лупити і дітей своїх , і вас батьки як старший буде бо щось буде не по його , ви полюбому пожнете гіркі наслідки. Може,вчительці стало в кайф знущатись , і те що тепер дитину перевели призведе до того що вона знайде нову жертву? і тоді мамочка яка плакала ” яка ж хороша наша вчителька ” буде хотіти відірвати їй голову бо вона направить дітей на її дитину. Ви тільки уявіть , усі діти знають що вчитель це захисник це той кому можна пожалітись а ця била і натравлювала дітей проти дівчинки. Ви тільки уявіть і вона працює з дітьми. Люди на цьому місці може бути ваша дитина , і наслідки можуть бути не лише струс

мама учениці 6школи
2 років тому

на жаль, такі проблеми не тільки в 1школі… 6школа не далеко втікла… вчитель замість того , щоб зробити зауваження дитині яка порушує дисципліну і далі проводити урок, знімає відео і пересилає мамі дитини, шок. А коли цю ж дитину б’ють однокласники інші діти знімають відео, то мама це відео побачила випадково, чомусь вчитель змусила його видалити, не переславши мамі. Шановні вчителі, ви теж є учасниками булінгу! шановні вчителі, задумайтесь для чого ви працюєие в школах.???

Було 20 років тому...
2 років тому

Прочитавши статтю, я на мить завмерла, адже 20 років тому в нашій початковій школі відбувалося все те саме, слово в слово. Шок… Я так розумію це одна ж і та сама особа!!! 20 років тому працювала вчителем початкових класів у іншій школі. Я досі здригаюсь від її імені.Досі памятаю її указку,якою вона добряче гамселила дітей по пальцях ( не правильно написала букву, повернула голову і т. д) причини вона знаходила легко. Била головою об парту, об стіну. Психологічно ламала,настроювала інших дітей проти тих, хто їй не догодив.Там історій про її дії, за день не переказати. Чесно, це не вчитель… От такі спогади… Мамі вірю на 100% , адже ще 20 років тому ця ж, на мою думку, особа зламала не одну дитячу психіку…

Наталія
2 років тому

Якщо ви навчалися в гімназії то це та сама вчителька. ЇЇ попросили піти звідти.

Було 20 років тому...
2 років тому
Відповісти  Наталія

Так, саме в гімназії. Знаю історію, як вона звідти “пішла”.Та я думала, що її вчителювання на тому й закінчилось. Я просто в шоці, що вона досі працює вчителем! Ще й у якій школі…

Було 20 років тому...
2 років тому
Відповісти  Наталія

Я знаю, що це саме та, я писала її ім’я та прізвище, просто мій текст редагували)

10 років тому
2 років тому

В школі #3 є вчителька, звати Галина *****.Люди добрі ніколи невідавайте своїх дітей до неї !Вона принижувала і била мою дитину довела її до психічного зриву….

Катя Шпур
2 років тому

Теж колись навчалась у класі цієї вчительки, а зараз там вчиться менша сестра. Ніколи ні я, ні вона не стикались з подібними ситуаціями, тому впевнено зі свого особистого досвіду можу сказати, що вся історія надумана і дуже перебільшена. Ніякого булінгу серед учнів початкових класів, тим більше з боку вчительки, там бути не може. Проблему створила лише підвищена конфліктність мами, її повне небажання раціонально розібратись в ситуації і банальна прив‘язка до релігійного чинника, що в 21 столітті, а особливо в нашому місті, абсолютно не є проблемою😒

Бабуся
2 років тому
Відповісти  Катя Шпур

Спеціально для Каті Шпур
Я розумію що ви надзвичайно всією сім’єю любите вчительку але Ваша мама говорила зовсім інші речі про вчительку у нас дома і розповідала що вчителька дуже любить а що саме розпитайтесь у своєї мами

Катя Шпур
2 років тому
Відповісти  Бабуся

Якщо перечитаєте мій коментар, то можете побачити, що там і слова нема про «надзвичайну любов» до когось. Я нікого не захищаю, а висловлюю свою суб’єктивну думку, базовану на моєму ж досвіді навчання у цієї вчительки, чим інші коментатори, які так рвуться звинуватити когось, похвалитись не можуть.

Наталка
2 років тому

Почитала ще й коментарі. Що казати за дітей , як тут і дорослі як шакали ,аби облити брудом і сказати що хтось брехло .
Співчуваю постраждалим ,адже у нас в місті варто висвітлити проблему на загал як з тебе зроблять винного та ще й обгадаять так,що не скоро забудеш.
Мене ніколи не були в школі ,але я бачила як вчителі указкою били дітей . По голові рукою ,обзивали. Що говорити про дітей ,якщо вчитель може таке собі дозволяти.
Згодна з коментарем ,що на зборах кілька бітьків будуть виспівувати яка вчитель хороша , а інші будуть мовчати ,бо ж їхнім дітям ще там вчитись.

І типу моя хата з краю, мою дитину не чіпали то й добре .

Треба бути людьми
А коли у вчителя здають нерви ,то треба терміново звільнятись ,а не шукати виправдання

Наталка
2 років тому

Я ,чесно ,так знервувалась коли все читала. Чому та дитина мусить на все життя мати такі психологічні травми.
Мій малий колись когось стукнув мене відразу викликали я з ним провела бесіду і більше не повторювалось. То як так вчитель не реагує на булінг…

Таня
2 років тому

Нова стаття закону передбачає адміністративну відповідальність за булінг – це штраф або громадські роботи. Якщо порушення було зафіксовано вперше, то штраф становить від 850 до 1 700 гривень. Якщо воно повторюється впродовж року або здійснювалось групою людей – від 1 700 до 3 400 гривень. У разі, якщо порушення здійснила малолітня особа (діти до 16 років), штраф накладають на батьків або опікунів.
Якщо про випадок булінгу не повідомили в правоохоронні органи – керівникові навчального закладу теж передбачено штраф: від 850 до 1 700 гривень або виправні роботи на термін до одного місяця

З достовірних джерел
2 років тому

Я так розумію, що стаття написана цілком і повністю із того, що написала чи сказала мама, де ще якісь дані? Нехай слова вчителя теж опублікують, нехай слова звинуваченої працівниці поліції опублікують, нехай слова дітей напишуть, так і що сказала психолог теж не зрозуміло. Про все і ні про що, докази то де? Я теж вчилася у цій школі і у нас була дівчинка із віруючих і ніхто і ніколи їй нічого за це не сказав, вона сама це згадувала і на цьому наголошувала, ані вчителі (до речі у нас теж була ця ж сама вчителька) ані діти не чіпали цю тему. От чесно, не вірю жодному слову, якби мою дитину хоча б раз вдарили в живіт, то я б у цьому розібралася б від і до і знайшла б реальну управу, а не стаття, яка нічого нікому не доводить, а викликає лише якиймь розголос аби говорити, як в нас і люблять.

РАДАР
2 років тому

Ні, ви неправильно розумієте. Стаття цілком і повністю написана мамою учениці. А мама не зобов’язана писати слова дітей, слова вчителя і що кому сказала психолог.
Психолог, учитель, директор, батьки дітей і навіть самі діти мають повне право висловитися тут у коментарях під дописом мами учениці.
Працівницю поліції тут ніхто ні в чім не звинувачував.
Докази мама надала у поліцію. Схоче – викладе тут.
Довідка з лікарні оприлюднена.
Мама якраз і шукає реальну управу, а стаття її – це так, для початку.

волинський
2 років тому

мама Лєри, хоча б по-батькові скажіть як величати ту особу. мою дитину теж била вчителька по рукам. невже це вона??? я б мав, що добавити. і не одну дитину била..діти вже слава Богу відбули 4 роки каторги в неї, а згадують її і досі з жахом. а як у школі бачуть, то 10-ю дорогою обходять..але скажу вам, психіку дитини травмувала добре..і ніякий там психолог у школі не поможе..ходили діти..толку.. одна банда..а психолог таки мала б проводити бесіди з дітьми і інформувати про тривожні ситуації директора.він же..будучи компетентим директором, мав би приймати міри, а не чекати дзвінка від батьків..

РАДАР
2 років тому
Відповісти  волинський

Ви краще скажіть хоча б по батькові тієї вчительки, яка била по руках вашу дитину.