Мерові недоїдки

20 4026

Виходжу, а одна чарівна пані підказує:

 – Не йдіть, зараз Сапожніков із замами поїдять і поїдуть собі, а тоді нас усіх покличуть за стіл святкувати.

 

Хочу розповісти про подію, німим спостерігачем якої був.

Сталося це наприкінці літа, на День шахтаря, на стадіоні в Нововолинську.

Дощило. Музиканти довго налаштовували обладнання перед гала-концертом. Люди потроху сходились. Я хотів зробити собі на згадку фотографії музикантів. Зайшов у приміщення стадіону і піднявся на другий поверх – до балкону.

А там уже зібралась уся жіноча еліта нашої міськради. Секретарі, бухгалтери, дружини всіх начальників. Стояв такий різнобій жіночих парфумів, що мені на мить здалось: я у саду троянд.

Одна троянда мені: «Ви куди? Сюди не можна, тут усе зайнято».

Я кажу, що лише сцену сфоткаю, й усе. Вона: «Добре».

Сфотографувавши сцену, виходжу з балкону й натрапляю на розпорядницю справ у міськраді (не пам’ятаю її ім’я), вона і там була головною трояндою. На мене вона визвірилася з криками:

– Все, йдіть надвір, тут стороннім бути не положено, скоро мер приїде!

 

 

Я вийшов. Почався концерт, періщив дощ. Чимало глядачів були напідпитку, тому їм дощ був по цимбалах. А я змерз, промок. Сів на лаву запасних для футболістів. Там хоч якесь накриття над головою. Біля мене всілися п’яний бомж та не менш п’яна, прокурена бомжиха.

Минала друга година концерту. Зненацька почавсь дикий рух – підтягнулися з автоматами військові з володимирської частини. Солдати були як із хреста зняті, аж щелепи позападали, такі худі. Зайняли з автоматами трибуни.

Вхід у приміщення стадіону оточила наша вгодована поліція – животи аж зі штанів вивалювалися.

На балкон піднявся сам міський голова Сапожніков. Трохи подивився концерт, поки йому на 2-му поверсі накривали стіл. Далі пішов святкувати.

 

 

Я підійшов до входу. Поліція стала на заваді, але якась жінка з компанії троянд чергувала на дверях і сказала поліції: «Це свій» (за свого прийняла мене).

І я потрапив усередину. Там теж було повно поліції. Бігали лише музиканти та свої.

Сходивши на першому поверсі в туалет, я виходжу, а одна чарівна пані підказує:

 – Не йдіть, зараз Сапожніков із замами за столом поїдять і поїдуть собі, а тоді нас усіх покличуть за стіл святкувати.

Люди, ви зрозуміли? Їсть мер із замами, а коли він поїде додому, то прості працівники міськради доїдають за мером недоїдки. Отака ієрархічна система.

 

 

Я сказав, що зараз повернусь, і пішов дивитися концерт. Сів на лаву, де вмостились оті п’яні бомжі. І ловив кайф від концерту і від свого скромного життя – тут, унизу, а не в гадючнику, оточеному автоматниками.

Мене довго пекла душа, іще тоді кортіло блог написати про те, що простим смертним зась на балконі виступи артистів дивитись.

Ну, а тепер заспокоївся, тож хочу просто поділитися своїм досвідом, своїм поглядом. Хтось посміється – будь ласка. Хтось схвалить – подякую. Хтось мене хворим назве – скажу: ми всі трохи хворі від теперішнього життя.

Написав, що відчуваю. І прошу всіх, хто читатиме блог, теж у коментарях написати, що ви відчуваєте. Дякую.

 

Проzorro

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
20 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сусід
3 років тому

Правду пишете , на нас їм наплювати . Шкода що це так бистро не закінчиться.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Сусід

Шкода, що люди не розуміють-це ми повинні плюнути на них на майбутніх виборах!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому

Ви не хворий – ви нормальний і цілком адекватний. Хворі вони – голова, заступники і свита. Щось говорити про оту міськрадівську камарилью, яку я відмінно знаю з зовні і зсередини – собі дорожче. Місцевим князькам дуже пощастило із виборцями Нововолинська – вони ніякі – заскорузлі, боягузливі та байдужі, у більшості своїй.

анти чобіт
3 років тому

а стіл накривали як завжди за бюджетні кошти

Лима
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Ви, шановний дописувачу, не турбуйтеся чи вас зрозуміють, бо народжений плазувати літати не зможе ніколи (це я про тих, хто вас не розуміє). Я би також сіла біля бомжів, бо мені також було би там комфортніше і дихалось би вільніше, хоча по статусу і по суті своїй я із бомжами ніколи не приятелювала… За блог вам ЛАЙК. 👍

Лима
3 років тому
Відповісти  Лима

І знову ж таки – пан мер і його зами багато втрачають, коли не кличуть те напахчене трояндове жіноцтво сісти поруч із собою…. Негоже так ієрархічно і зверхньо поводитись із жінками. Можна вбачати у цьому справжню гендерну нерівність між чоловіком і жінкою – чоловіки-,начальники їдять першими, а після них усі працівниці міськради. Не маю уявлення як можна так поводитись, бо на моїй роботі і у житті такого ніколи не було. ГАНЬБА! І ця ганьба тягнеться своїм корінням із багатьом знайомого радянського минулого, бо тоді партійна чоловіча ” еліта ” була панівною верхівкою, а ввесь народ бидлом. Нічого не змінилося у цьому відношенні ще із радянських часів, нажаль

Eys
3 років тому
Відповісти  Лима

А я сів би за столом, бо ви тут я замітив давно, привикли все життя жалуватися на життя. Особливо Анатоль.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Eys

У мене все чудово, “Eys”: Не брешу, не краду, не боюсь. Я вільна людина. Життя прекрасне і комфортне, навіть при певній нестачі грошових знаків. :))) І взагалі: що ви від мене, увесь час, хочете? На себе, краще, подивіться збоку.

Лима
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Стіл могли накривати і на кошти спонсорів-підприємців. Таке вже було на інших святкуваннях

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Лима

А ось тут “Лима”, стоп! Це вже корупція. Тому-що давши кошти на шведський стіл для місцевої влади, приватні підприємці і міські керівники точно знали, що вона (влада) надасть їм якісь певні преференції й послабленя – чи то в оподаткуванні. чи приватизації землі або у інший спосіб.
Ану “Лимо”, дайте мені прізвища бізнесменів, які годували-поїли В.Сапожнікова та його заступників і коли це було.

Лима
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Дати прізвища можу, хоча це широкозастосовувана практика і не тільки в місті Нововолинську. Але наскільки я знаю такі свідчення ретельно ховаються і документів по таких фактах Ви, пане Анатоль, навряд чи знайдете. Довести щось буде дуже важко, чи навіть неможливо. Я зіштовхнулася було сама з чимось подібним. Тут потрібна спеціальна стратегія, щоб щось довести, бо все надзвичайно засекречено і завуальовано, але все саме так, як я кажу. Це вже не просто корупція, це ціла мафіозна структура, можете мені повірити

Лима
3 років тому
Відповісти  Лима

Ті люди, які “платять”і користуються покровительством від влади, вже по ходу “діяльності” вирішуються питання кого “усунути”з дороги у той чи інший спосіб, а кому дати “зелене світло”.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Лима

До “Лими”. Я не сумніваюсь, що місцеві владні структури змафіозіовані колишніми комуністичними керівниками по самі вуха. Це кругова порука, у якій задіяні правоохоронні, силові та судові структури. Дайте прізвища, а я буду проштовхувати того воза. Є одна гарна ідея і гарні люди.

Лима
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

А яка ідея і які люди?

Цікаво
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Ярема і Бадзюнь, що тут не ясно, їм і алкоголь продавати після 10 вечора можна, і спред по ціні масла в садочки продавати, а вафлі прострочені продавати в школі по гривні:)

Проzorro
3 років тому

Eys, ви не вправі так думати. Тут ніхто не жаліється. Ви не знаєте мого життя і Анатолійове теж, тому не вам судити. В мене своя драма, але ніхто про неї ні слухом ні духом. Хоча я теж міг в інтернет свій біль вилити, але я мовчу і живу далі. Буває, на дорогих мені людей часом можу зірватися безпричинно, але я живу і буду гризти зубами далі це життя. Вам бажаю миру та сімейного добробуту. Думайте, перш ніж щось писати.

Eys
3 років тому
Відповісти  Проzorro

Ок. БО я тоже був невсебє , невже ніхто на цьому сайті не бачить хоть , щось хороше в нашому місті, все ,що зробить наша міська влада, все на 100% не так. До тогож є люди які схожі характером з Вами Анатоль, в першу чергу це Мигас.Володимир.Петрович. Я до Вас не присікаюсь, Ви пишете с вою думку, я свою.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Eys

Немає у Нововолинську нічого позитивного для достойного життя членів територіальної громади. Суцільний негатив, “Eys”. Позитивчик, тільки і виключно, для місцевої влади і її прихвостнів. Не хочу перераховувати – набридло. Вам скільки не товчи – все манна небесна. Крапка.

Сергій
3 років тому

Чому усі так лають Сапога? Один викладе статтю і тут же у коментарях розпочинається справжній дисонанс. А нагадайте мені, шановні, скільки вже триває його каденція як міського голови? Ото ж. Якщо заміни йому немає, обираєте уже надцятий рік підряд, то мовчіть у ганчірку. Бачили очі, що хотіли…

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Сергій

Ще раз, для особливо непоінформованих, як Сергій – 1001 раз! Всіх виборців у місті – 42500. Проголосувало за В. Сапожнікова, у його останню каденцію, приблизно, 12000. Отож, 42500 – 12000 = 30500 виборців. Більше 30 тис. голосували проти! Хто як: хто бюлетенями, хто ногами – ті які не прийшли на виборчі дільниці. Скільки товкти??
Трохи краща статистика у нього була попереднього разу. Але й вона не благоухала масовістю, як ви це подаєте.