Щойно РАДАРУ зателефонувала фігурантка попередньої історії – ота сама, “з двома вищими освітами”, яка мала необережність виставити пакети зі сміттям у загальному коридорі, біля своїх дверей.

Сусід – старший чоловік – жбурнув пакети їй у квартиру. Вона викликала поліцію, та склала протокол, але…

“Месника” дружно підтримали у коментарях майже всі читачі.

Жінка крізь сльози розповіла свою версію.

Мешкає у тому будинку віднедавна – перебралась до мами. Під’їзд чистенький, будинок двоповерховий, прибирають у загальному коридорі самі. Вона якраз напередодні свята, у суботу, помила підлогу на обох поверхах. А ще було багато хатньої роботи, втомилася. Пакети зі сміттям (не харчові відходи, а здебільшого папір) поставила біля дверей своєї квартири.

У неділю о 10-й ранку в двері загрюкали. Вийшла у нічній сорочці: що сталося? Розлючений сусід зажадав, аби негайно винесла сміття. Кричав.

Вона не стала з ним сваритись, а лиш спитала: “Чому ви дозволяєте собі так поводитись?”

Він різко відштовхнув її – а силу має! – вдерся у квартиру, жбурнув пакети. Сміття розлетілося по прибраній оселі. Дочка цієї жінки злякалася, сильно розплакалась.

 

 

На все це незворушно дивилася сусідова дружина.

Обурена таким поводженням жінка викликала поліцію. Сусід після скандалу пішов співати у церкві, а дружина його правоохоронцям не відчинила. Вони опитали іншу сусідку: чи давно стояли пакети у загальному коридорі? Та відповіла: звечора.

Тобто не цілу добу, як стверджує пан Любомир, а лише звечора.

Диплом про вищу освіту у неї один, і вона ним не хизується. Від сусіда не чекала ані такої агресії, ані такої однобічної, упередженої розповіді в інтернеті. Проплакала весь святковий день і сьогодні теж не стримала сліз, коли прочитала ту історію.

Написати коментар відмовилась:

 – Не маю ні сил, ні бажання. Просто знайте, що він розповів не всю правду. А сміття я зазвичай виношу вчасно.

 

Початок тут:

Закинув пакет їй у квартиру. Викликала поліцію… Розсудіть нас, люди!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: