Помстився. Страшна пригода у Нововолинську

31 13309

Одразу зазначимо: це неофіційна інформація. Органи та їхні речники мовчать, але люди говорять. 

Страхітлива чутка обростає досить конкретними деталями. Тому переповімо, а поліція хай підтвердить або спростує.

Того вересневого вечора юна красуня поверталась додому з розважального закладу “Меридіан”.

 

Там її вподобав, а потім і переслідував 19-річний хлопець – майже її одноліток.

 

 

Підстеріг біля озера.

Десь там згвалтував і совав по могилках.

 

Те саме озеро

 

Якось вона врешті-решт вирвалась, вибігла на дорогу, побачила фари і кинулась під машину.

Водій ледь устиг загальмувати.

Почувши, що сталося, завіз потерпілу в лікарню.

 

Старий цвинтар, у народі  – могилки 

 

Про насильство дізнався її приятель, добре знаний у кримінальних колах міста. Він уже повернувся з зони, років на 8 старший за дівчину.

Тієї ж ночі знайшов гвалтівника, забив і закопав.

За іншою версією – закопав живцем.

Отаку історію стишено розповідають у Нововолинську.

А тепер почекаємо на офіційний коментар поліції.

Місто в нас акустичне, нічого не приховаєш. Знаєте щось про цю історію – доповнюйте у коментарях. 

 

Усі фото ілюстративні

  • Розкажу iншим:

Також читають

31
Коментуймо!

3000
19 Коментарі теми
12 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
22 Автор коментаря
Арсен Люпен

То навіщо таке писати, закопав тай закопав тихенько….

Микола

Напевне це єдиний спосіб навести порядок в місті. Правоохоронні органи не діють, а деяким особам зриває дах від думки, що їм все можна і їм за те нічого не буде.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Закопав. Гм. У місті, де десятиліттями – протиправно, правлять старі й скорумповані по самісінькі брови “совкові” арлекіни, я вже нічому не не дивуюсь. У майже 60-тисячному населеному пункті, звідки забрали базові міські управління СБУ, поліції, прокуратури, пенсійного фонду, Укрпошти… Місто Нововолинськ, якому “рабовласник-поміщик”, обраний нами ж, новітній Енгельгардт, роздав ніби кожухи із панського плеча “потрібним” відомствам державного та приватного гатунку, слугам і родичам – дитсадки, школи, земельні ділянки, фінські будиночки, підвали тощо, і у яких розмістились прокуратура, ДФС, навчальні приватні та державні учбові заклади, міський суд, автошкола, центр зайнятості і тому подібне, і таке інше, не може і стане на… Читати далі »

чоткий

Дізнайтеся ім’я месника. Проголосую за нього на наступних виборах міського голови. Бо ці безхребетні старі бздуни вже надоїли.

1222

Наркоман. ***********

**** – прізвище і кликуха.
Модер

Робін

Саме гірше що якби закопав помилково невинну людину. У знайомого була ситуація що отримав по мордах від компанії за старі гріхи, а потім виявилось що ображений обізнався, але ж морда побита, обідно, але перепросили хлопці його. Так і ще, дівчатка зараз ух, спочатку дала, заміж не захотів брати, та обідилась, ну я тобі зроблю чачку…і пішло і поїхало. Звідки кажете ішла, з Меридіану ? Це що за заклад я особливо не вкурсі, клуб благородних дівиць напевне.

Rima

А чого ж вона вешталась уночi? От наробилася би на буряках, вишивала коханому вишиванку до ранку. Пiци, пирогiв напекла, пiд’iзда помила, борщику наварила, та ночувала вдома………..

Анатоль_ БІДЗЮРА

Мала право: НЕ варити борщу, НЕ працювати на буряках, НЕ вишивати коханому вишиванку до ранку, НЕ пекти піци і пирогів, НЕ мити сходів в будинку… Мала повне право “вештатись уночі” і “не ночувати вдома” бо повнолітня, як і кохати та бути коханою. Конституція України та законодавчі нормативні акти це запросто дозволяють. :))
А бути згвалтованою, якимось покидьком – ні! Ви, “Ріма”, це розумієте? Хоча, я теж, у дечому, із Вами солідарний.

анти чобіт

кажуть що галащук залякав потерпілу

13Apostle

Йшла в день чи вночі, з нічного клубу чи з гуртка крою та шиття, твереза чи напідпитку – неважливо! Дівчина, я так розумію, повнолітня! Як їй жити, вона вирішує сама.
Спричиняти над нею насилля ніхто не мав/не має права.
Це ж саме стосується самосуду!

РАДАР

Прес-служба доблесної поліції запевняє, що нічого такого не було. Ні згвалтування, ні вбивства. Над усім Новіком безхмарне небо, вулиці безпечні, патрулів як гною 🙂
Я так розумію, що до поліції ніхто з заявою не звертався – самі розібрались?
Ну, а в тексті нашої історії чітко зазначено: містом шириться чутка, інформація неофіційна, люди кажуть. Тому хай сектор комунікації поліції не надуває щоки й не вчить нас писати.

Робін

От і казочці кінець, а хто слухав молодець. Ну шо певно женить уже “насільніка ” на собі, прямо стокгольмський синдром :)))

Гість

Ви ж пишете що водій завіз дівчину на санпропускник. То чому б там не запитати чи мала місце така подія?

РАДАР

Коментар на одному з обласних сайтів, який кострубато переповів цю нашу публікацію й узяв коментар у начальника нововолинського відділку Галащука:
Іра Сьогодні, 14:24
“хай галащук не триндить,згвалтування було, вони бідну дівчину в лікарні так залякали,що вона і заяву певно забрала. а дівчина сирота,нема кому заступитися!!! так що не тринди, начальнік, все було і все ви знаєте!!!!
в лікарні кричав на неї саме галащук!!!! і тикав фотографії, вона бідна каже що то не той мужик, а він ій “дивися харашо, і добре думай”. це нармально?

Ворожка

Весь корінь зла у тому, що до жінок, жертв насилля суспільство ставиться вкрай негативно, так написало авторитетне видання. Кричати, тикати пальцем і звинувачувати у всьому бідну дівчину чи жінку для нашого народу це нормально. Людям потрібно міняти своє ставлення, бо у житті ґвалтівників вистачає як фізичних, так і моральних. Ну подумаєш – закопав… Гм… На одного виродка на землі менше буде

25.

Та, ні! Це до “Галащуків” Нововолинськ ставиться поблажливо! Духу його в поліції не повинно бути з таким правопорядком в місті!

Роман

Хочете сказати що серед жiнок нема мразот?Повнiсiнько!Треба завжди розглядати обидвi сторони медалi…

РАДАР

Схоже, що у цієї історії буде продовження. Читачі знають усе й навіть більше. 🙂

Саша

Була така ситуація в одному барі недавно. Але цікаво шо там були замішані люди які знають дуже добре потерпілу . Дежавю чи як

Тиц

совпадэние не думав )

Веталь

Для радару: звуть постраждалу ******. Я був на той час у лікарні, і бачив як вона трусилася. А авторитета про якого пишете навес: *****. ******

РАДАР

Дякую, Веталь, я вже в курсі. Тепер мене цікавить, як звуть отого гвалтівника. І де він є.
І чи ви бачили там у лікарні когось із поліції?

vasia

ogogogo

Веталь

Із поліції були: патрульна машина докер прибула до сампропускника, із її вийшли Радчук Роман та Калітка та потерпіла. Автомобіль слідчо-оперативної, та ще гражданске. Ніхто не хотів нічого проводити у дівчини, посадили потерпілу на лавочці та мариновали, так тягнули час (хто мариновав, і хто був скину фото) вона сирота, захиститься нема кому, З лікарні виходила лікар та до поліції говорила: скільки я ще маю чекати?, у мене є робота, я маю хворими займатися, а ви стоїте, ви будете заходити? , скільки ще я маю чекати я вже півтори години чекаю, вона часто повторювала в сторону поліції це. А від поліції ніякої… Читати далі »

Хтось

так відкрийте вже свої зірочки з іменами… всі все знають, але ніхто нічого не знає. Шерлок і Моріарті курять приму без фільтру, десь в куточку. Підняти пів міста такою новиною і шифруватись стільки днів.

РАДАР

ВЕТАЛЬ, дуже дякую.
Чекаю на всі можливі фото.
А лікар усе ж таки допомогу надала?

Веталь

Гвалтівник достав ножа, та приставив до горла, дівчина злякалася, і робила що їй говорилося. Вона побачила що їде автомобіль, відштовхнула насильника та вискочила на дорогу під колеса перед машиною. І там водій набрав 102.
Це все говорила потерпіла.
А ще насильник йшов за нею, через город . камери якоби як завжди…
ЗА ВАС РАДАР Я РАДИЙ, у вас тільки викриваються багато потаємного.

РАДАР

ВЕТАЛЬ, чекаю, скиньте от сюди: https://www.facebook.com/radarinua/

Олександр

Якщо ця історія вспливе – підключимо 1+1 та будемо вимагатити відставки Галащука. Негідні такі люди керувати поліцією.

Анатоль_ Бідзюра

До речі, кримінальну справу по невиконанню рішення Львівського апеляційного суду НВ виконкомом (керівник В. Сапожніков), нововолинському відділенні поліції зібралися закривати. Як вам новина?

гість Олександр

Що іменно мав виконати міськвиконком?