Дуже каламутна подія трапилась на двох нововолинських сайтах.

Спочатку – у популярній підлітково-молодіжній спільноті. Там АНОНІМНО виставили на загал частину приватного листування 55-річного чоловіка з якоюсь жінкою чи дівчиною. Виставили під скандальним заголовком на кшталт: «Гвалт, педофіл серед нас!»

Прізвище чоловіка оприлюднили. А її прізвище – ні.

Цей чоловік мав дурість викласти у приваті свої інтимні фото з відповідною лексикою. Каже, виклав лише ПІСЛЯ ТОГО як незнайома віртуальна співрозмовниця запропонувала йому інтимне веб-спілкування і надіслала свої ДУУУУЖЕ відверті фотографії.

Я ці її фото бачила. Жорстке порно. Якщо це зробила «юна дівчина» – боюсь, вона далеко піде: від борделю до борделю.

Можливо, це були не її особисті світлини. Але всю ту порнуху вона свідомо надіслала незнайомому чоловікові, провокуючи й заохочуючи його до певних дій.

 

Одне з цих фото. Кексу там не було…

 

У молодіжно-підлітковій спільноті хоча й супроводили анонімний пост позначкою «Дітям не дивитись», але чудово розуміли: всі «діти» як один і подивляться, і, можливо, поширять. На такий товар завжди є покупець. Стрімко зросте кількість переглядів, а що ще адмінам треба?..

Юна нововолинська громадськість гачок із наживкою заковтнула – і заходилась обговорювати «педофіла». Наввипередки чіпляли ярлики, ставили діагнози, викривали “негідника”, кляли й бажали здохнути. Одне слово, на ранок цей чоловік прокинувся знаменитим…

Інформресурс нардепа Гузя ударно долучився до пафосної боротьби з «педофілом». Притьмом передрукував із молодіжної спільноти всю сенсацію. Щоправда, прізвище фігуранта приховав, його обличчя на фото – теж. Але зробив посилання на спільноту, де все це – без купюр. І кожен охочий сам міг побачити і прізвище, й обличчя.

Герой скандалу спробував щось пояснити, довести, спростувати – та хто там його слухав. На ресурсі нардепа його після кількох реплік, каже, просто забанили. Коментарів його вже не друкують. Привселюдно пообіцяли, що ним займеться поліція.

Ба більше: “Андрій Буг” погрожує невдатному ловеласу подальшими викриттями. А на сайті закликають надсилати «нашим агентам» інформацію про цього чоловіка. Для «журналістських розслідувань», прости Господи.

На ресурсі народного депутата не знають, що збирати будь-які відомості про особу можна лише з її відома та згоди? Що таємниця приватного листування охороняється законом? Що називати людину злочинцем/педофілом без суду і слідства можна лише на підставі реальних, а не віртуальних фактів?

 

 

Адміністрація молодіжної спільноти вже видалила смердючу сенсацію. Можливо, збагнула, що такі публікації більше розбещують юну аудиторію, ніж виховують. Можливо, не схотіла судової тяганини – адже наш ромео може подати до суду за порушення його прав. Можливо, зрозуміла, що її підступно підставили.

Бо «бідолашна 16-річна дівчинка», якій «старий дід» буцімто завдав своїми фотками психологічну травму, виявилась любителькою порнушки.

 

 

Хай там як, а у спільноті скандального посту вже немає.

А що ж ресурс нардепа? А там, вочевидь, чхають на об’єктивність. На добре ім’я людини, на психологічний стан її рідних. У фігуранта скандалу двоє дітей, а місто в нас дуже акустичне…

Так, він зробив дурницю, але не скоїв злочину! Хто дав право “журналістам” обзивати його педофілом і влаштовувати інформаційне полювання на нього та його родину?

За лаштунками скандалу лишилась «команда трьох дівчат». Надіславши в молодіжну спільноту сенсаційне повідомлення про “педофіла”, дівчатка старанно приховали свій вагомий ПОРНОвнесок у приватне листування.

Як пояснює Валентин, усе почалося з того, що він – розлучений – просто дав у місцеву  газету оголошення «Хочу познайомитись». Цілком пристойне оголошення з номером телефону. І от коли воно було опубліковане, йому зателефонувала жінка, сказала, що їй 21 рік, запропонувала поспілкуватись приватно у соцмережах.

Ну, він і відгукнувся – на свою голову чи, точніше, свою… ага.

 

 

Не знаю, чи подасть Валентин у суд, але шанси виграти має. Він звернувся до ресурсу нардепа з проханням видалити однобоку, упереджену й образливу для нього публікацію. Але там – повний ігнор. Бо що таке чужа честь і гідність, життя і здоров’я порівняно з гонором «журналістів».

РАДАР встановив прізвище дівчини, чий пост поширили молодіжна спільнота й ресурс Гузя. Це симпатична Аня – школярка з Володимира-Волинського. Саме її “команда з трьох дівчат” надсилала старшому чоловікові бруднючі порнофотки. Хтось із них і вдавав із себе жіночку 21 року, яка прагне інтим-знайомства з Валентином.

Юні леді з власної волі та власної ініціативи (!) спілкувались із ним із 23.30 до 2-ї години ночі. А тоді заволали на весь інтернет: “Тримайте педофіла!!!”

Окрім слова “педофіл”, ще є слово “німфоманка”. Можна погуглити, що воно таке.

Мені здається, команда німфеток (чи німфоманок?) просто розважалась як уміла.

А неперебірливі сайти повелися на брудну полуничку.

Наталя Камишникова

Даруйте за специфічні ілюстрації, але порівняно з тими фотками, які надсилала Валентину “цнотлива дівчина”, це просто ясельна група дитсадка… 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: