Школярка з порнушкою доведе ресурс нардепа до суду?..

42 5134

Дуже каламутна подія трапилась на двох нововолинських сайтах.

Спочатку – у популярній підлітково-молодіжній спільноті. Там АНОНІМНО виставили на загал частину приватного листування 55-річного чоловіка з якоюсь жінкою чи дівчиною. Виставили під скандальним заголовком на кшталт: «Гвалт, педофіл серед нас!»

Прізвище чоловіка оприлюднили. А її прізвище – ні.

Цей чоловік мав дурість викласти у приваті свої інтимні фото з відповідною лексикою. Каже, виклав лише ПІСЛЯ ТОГО як незнайома віртуальна співрозмовниця запропонувала йому інтимне веб-спілкування і надіслала свої ДУУУУЖЕ відверті фотографії.

Я ці її фото бачила. Жорстке порно. Якщо це зробила «юна дівчина» – боюсь, вона далеко піде: від борделю до борделю.

Можливо, це були не її особисті світлини. Але всю ту порнуху вона свідомо надіслала незнайомому чоловікові, провокуючи й заохочуючи його до певних дій.

 

Одне з цих фото. Кексу там не було…

 

У молодіжно-підлітковій спільноті хоча й супроводили анонімний пост позначкою «Дітям не дивитись», але чудово розуміли: всі «діти» як один і подивляться, і, можливо, поширять. На такий товар завжди є покупець. Стрімко зросте кількість переглядів, а що ще адмінам треба?..

Юна нововолинська громадськість гачок із наживкою заковтнула – і заходилась обговорювати «педофіла». Наввипередки чіпляли ярлики, ставили діагнози, викривали “негідника”, кляли й бажали здохнути. Одне слово, на ранок цей чоловік прокинувся знаменитим…

Інформресурс нардепа Гузя ударно долучився до пафосної боротьби з «педофілом». Притьмом передрукував із молодіжної спільноти всю сенсацію. Щоправда, прізвище фігуранта приховав, його обличчя на фото – теж. Але зробив посилання на спільноту, де все це – без купюр. І кожен охочий сам міг побачити і прізвище, й обличчя.

Герой скандалу спробував щось пояснити, довести, спростувати – та хто там його слухав. На ресурсі нардепа його після кількох реплік, каже, просто забанили. Коментарів його вже не друкують. Привселюдно пообіцяли, що ним займеться поліція.

Ба більше: “Андрій Буг” погрожує невдатному ловеласу подальшими викриттями. А на сайті закликають надсилати «нашим агентам» інформацію про цього чоловіка. Для «журналістських розслідувань», прости Господи.

На ресурсі народного депутата не знають, що збирати будь-які відомості про особу можна лише з її відома та згоди? Що таємниця приватного листування охороняється законом? Що називати людину злочинцем/педофілом без суду і слідства можна лише на підставі реальних, а не віртуальних фактів?

 

 

Адміністрація молодіжної спільноти вже видалила смердючу сенсацію. Можливо, збагнула, що такі публікації більше розбещують юну аудиторію, ніж виховують. Можливо, не схотіла судової тяганини – адже наш ромео може подати до суду за порушення його прав. Можливо, зрозуміла, що її підступно підставили.

Бо «бідолашна 16-річна дівчинка», якій «старий дід» буцімто завдав своїми фотками психологічну травму, виявилась любителькою порнушки.

 

 

Хай там як, а у спільноті скандального посту вже немає.

А що ж ресурс нардепа? А там, вочевидь, чхають на об’єктивність. На добре ім’я людини, на психологічний стан її рідних. У фігуранта скандалу двоє дітей, а місто в нас дуже акустичне…

Так, він зробив дурницю, але не скоїв злочину! Хто дав право “журналістам” обзивати його педофілом і влаштовувати інформаційне полювання на нього та його родину?

За лаштунками скандалу лишилась «команда трьох дівчат». Надіславши в молодіжну спільноту сенсаційне повідомлення про “педофіла”, дівчатка старанно приховали свій вагомий ПОРНОвнесок у приватне листування.

Як пояснює Валентин, усе почалося з того, що він – розлучений – просто дав у місцеву  газету оголошення «Хочу познайомитись». Цілком пристойне оголошення з номером телефону. І от коли воно було опубліковане, йому зателефонувала жінка, сказала, що їй 21 рік, запропонувала поспілкуватись приватно у соцмережах.

Ну, він і відгукнувся – на свою голову чи, точніше, свою… ага.

 

 

Не знаю, чи подасть Валентин у суд, але шанси виграти має. Він звернувся до ресурсу нардепа з проханням видалити однобоку, упереджену й образливу для нього публікацію. Але там – повний ігнор. Бо що таке чужа честь і гідність, життя і здоров’я порівняно з гонором «журналістів».

РАДАР встановив прізвище дівчини, чий пост поширили молодіжна спільнота й ресурс Гузя. Це симпатична Аня – школярка з Володимира-Волинського. Саме її “команда з трьох дівчат” надсилала старшому чоловікові бруднючі порнофотки. Хтось із них і вдавав із себе жіночку 21 року, яка прагне інтим-знайомства з Валентином.

Юні леді з власної волі та власної ініціативи (!) спілкувались із ним із 23.30 до 2-ї години ночі. А тоді заволали на весь інтернет: “Тримайте педофіла!!!”

Окрім слова “педофіл”, ще є слово “німфоманка”. Можна погуглити, що воно таке.

Мені здається, команда німфеток (чи німфоманок?) просто розважалась як уміла.

А неперебірливі сайти повелися на брудну полуничку.

Наталя Камишникова

Даруйте за специфічні ілюстрації, але порівняно з тими фотками, які надсилала Валентину “цнотлива дівчина”, це просто ясельна група дитсадка… 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

42
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
30 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
15 Автор коментаря
Ілона

У кожного своя правда, і пишете ви правильні слова, нарахунок збору інформації, вішання ярликів і т.д. Але у своєму ж оці колоди не бачите. Я не говорю про те, як владу називаєте, то, може, і заслужено, але як ви називаєте інших окремих людей….Чи у вас подвійні стандарти, чужим – нічого, своїм все??

editor

дію в межах дозволеного законом.

Анатоль_

А що, вона просто ось так… на морозі, посеред засніженого шляху і взимку?.. :))) Капєць. Знаєте, ця історія нагадує мені “педофіла” Ігоря Желізка, якого теж обдурили і зганьбили на всю країну ні за що. І він точно знає, хто приклав до цього свої брудні руки. Які по лікоть у крові і у людській біді. Вочевидь, це ті що рейдернули у нього “Львівську жінку”, і зробили на її майні, обладнанні та грошах “свій” місцево-клановий ресурс, якого щедро годують грішми нововолинських платників податків. Як і комунальну газетку. Але, принаймні, І.Желізко не мовчав і виграв низку судів.

Захищатори блін

Анатоль_ я бачив ваші коментарі на декількох ресурсах не місцевих, а обласних. І ви також дуже часто ставити в приклад Желізка з історією про “педофілію” та “львівською жінкою”. в потрібних і не потрібних місцях. Вам за це доплачують? Чи в карму записуються добрі справи?

Ілона

Суд щодо чого виграв Желізко?? З якими вимогами позивася і які вимоги задоволили???

Євгеній

А той андрійбуг чого не пише, що він сам молодих дівчат домагається і шантажує під різними приводами? Чув, що вони залякані і мусять виконувати його прихоті……

editor

???
Апофігей 🙂

Гість

Журналістів до суду ,самі вони збоченці що таке виставляють щоб бачили ці фото

editor

не знаю, яких журналістів ви маєте на увазі, але ми тут спробували донести до читача брутальність дівочих фоток за допомогою гротеску й гумору.

Анатоль_

Не звертай уваги, НС. Я ще й не таке бачив.

editor

Та я думаю, користувач не нас мав на увазі, а папєрєдніків. 🙂

Валентин

Ніхто з нас не святий, всі під одним сонцем ходим, а тим більше дівчата цього хочуть ще більше чим ми. Міру тільки треба мати, це все природно. І не пакостити одне одному. Бо за це відповідати приходиться!

Захищатори блін

Чому не показоно пруфів? Де початок переписки, де те що вона перша скинула? Де що вона сказала, що їй 21?
Цього немає. Спочатку він писав що номер дав на сайті знайомств, а у вас вже пише що в газеті)) І по фото дівчини на її сторінці видно що ї до 21 року ще далеко)

. Ви не так захищаєте цього “Бідного й ображеного”, а просто наїжджаєте на БУГ)

Ірина

а порнушка де? Ви вказали в заголовку що у школярки була порнушка, де вона? Чи ви придумали, пані Наталя? таємниця листування, кажете…ну так його пошту ніхто не викривав..а те що він скинув їй, то для неї і вона по ідеї має право з цим робити що захоче (вона не підписувала ніякого документу про нерозголошення). Назвала “педофілом?…нуякщо є докази де вона вказувала що їй 21 – покажіть їх просто, тема про педофіла буде закрита.

editor

вказати в соцмережах можна що завгодно. Хоч 21, хоч 121, а хоч 12 рочків. Відповідальності ноль.
Показувати вам чиюсь порнушку – даруйте, не буду.
Щодо таємниці листування. Здивую вас: є ціла стаття Цивільного кодексу, яка захищає таємницю листування. Викласти на загал своє приватне листування з кимось можна лише зі згоди адресата. Погугліть “таємницю листування”, дізнаєтеся ще чимало цікавого.
Щодо педофілів. Завтра вас хтось оголосить **** – і що? отак одразу маємо вірити?

Ірина

“…надсилала старшому чоловікові бруднючі порнофотки”…)))
я не втрималась…))) вибачте, а він ландиши в полі в той час нюхав, а не на дивані себе фоткав))))

editor

Сивина в голову, біс у ребро. Буває. Але вона почала першою. Він порівняно з нею по жорсткості фоток – юний піонер. І ЧОМУСЬ викривальниця Аня не схотіла всім про це розповісти.

editor

І про смажену полуничку. Дивовижним чином скандальна публікація “[ОНОВЛЕНО!} У Нововолинській спільноті показали інтимну переписку 55-ти річного педофіла з неповнолітнью” (особливості орфографії збережено) зникла з ресурсу нардепа. Зникла після цієї нашої історії. 🙂
Але кілька тисяч людей її прочитали, було 28 коментарів… Непоганий шанс у 55-річного чоловіка отримати через суд компенсацію за моральну шкоду.

Вадим

А який сайт про це розповсюдив.
На буг.орг таких новин не було.

editor

Були й загули.

Володимир

Журналістам з бугу взагалі треба заборонити займатися журналістикою – що ще вони можуть написати раді свого піара, яку брехню про людину ? отаке писати з анонімного повідомлення , да ви більше спозорилися ,маю на увазі колектив Західного Бугу, чим той чоловік- за таку клевету нормальний мужик вас би ….

editor

та хай собі бавляться, аби грошедавець не плакав. 🙂
Якщо серйозно, то два походи в суд – і любителі дешевих сенсацій зазвичай приходять до тями. От якраз це – дуже нормальний метод.

Гість

Це не клевета. Він сам признався, що це його фото і він писався з нею. Зайдіть на його сторінку в фейсбуці або вк. Там вся стіна в його зізнаннях

editor

Про педофіла – наклеп чи брехня, вважаю.

колишній шахтар

Шановна пані Наталія а чому не має новини про пригоду в 2 школі вчора вечором на якій були поважні люди депутат міськ ради Влодарчик і Буторін???

editor

Поважні люди там були понятими – на прохання поліції. До речі, Влодарчик і Буторін нині не є депутатами міськради. На жаль.
Про пригоду розповім трохи згодом, ОК?

колишній шахтар

Ок чекаєм

гість

А ЩО В 2 ШКОЛІ?

editor

Трохи терпіння, за півгодини буде.

Володимир

Треба було читати уважно журналісти бугу,оприлюднили приватну переписку і назвали його ПЕДОФІЛОМ– це хто ім таке дозволив ? і тут як шакали накинулись – так де ж його жертви -?

Знайомі

Валентин М. , не позортеся! Вже б всі забули про вашу славу, а ви ще на Радарі себе хочете пропіарити… Буг усе видалив. Хоча скриншоти посилання на статтю теж є… Всі в шоці.

Шановні “знайомі”, повний текст вашого комента ми переслали вашому знайомому. На тому все. Від “РАДАРА” він нічого не хотів і абсолютно не знав, ЩО ми напишемо.
Модер

Валентин

Звичайно це жосткі тексти, не легко читати. Але практична відповідь одна – Хто кого шукав?! То вони самі збоченки, чи мають насолоду, що чоловікам організовують такі екзамени. То хай зберуть статистику, що 99.9% не імпотентів будуть вести себе ще більш розкутіше.

Гість

Валентин, краще помовчіть. Те, що ви оправдовуєтеся робить ще гірше. Нормальні чоловіки не переписуються в контактах, обмінюючись фото незрозуміло з ким. А шукають собі до пари жінок свого віку, а не дітей. Навіть 21 рік – для тебе замала!

editor

я так бачу, набігає сюжет про дітей. Ну, буде вам і про дітей. По заявках трудящих.

editor

Тільки факти. Лікера – останнє кохання Шевченка – була на 27 років молодшою за нього. Йому було 47, їй відповідно – 20. “Старий дід мав шукати собі до пари жінку свого віку, а не дитину”, правда ж?
Одружуватись із різницею у віці навіть 30-40 років було тоді нормою. Дівчата виходили заміж і у 14… 15… але порнушку кавалерам не надсилали 🙂

Ілона

Ну ви й порівняли))) А ще раніше – опій дуже поважали і поети і письменники)) ну але зараз це неприпустимо))

editor

А зараз це дуже поважають народні депутати. Тільки вже не опій – кокаїн.

Валентин

Анонімний Гостю, я ж їм сподобався, а не ВИ. А кого шукати собі, я знаю і без Вас.

Гість

Так сподобався, що аж вирішили тебе прославити на все місто з твоіми “скромними” фотками. Та тільки лінивий не оцінив твоі фото і слова в переписці… що ж шукай і далі..

editor

Продовження тут. Сподіваюсь, на цьому крапка. “Секс-контролерки ходять до школи…”
http://radar.in.ua/seks-kontrolerky-hodyat-shkoly/

Ігор Желізко

Оскільки тут згадали мене, вмішаюсь в розмову щодо розповсюдження слухів щодо мене. Рішення суду у справі щодо отих які в Нововолинську були в спілці на крадіжу активів “Львівської жінки” (вони ж куми та знані з криміналітктом Нововолинська, одна ЗЗ річна з Красноярська, а друга 27 річна зі Львова бродяча циганка) і отримали за брудні наклепи якоїсь педофілії щодо них навіть квартири і великі гроші, а далі вони ж на СТБ,- то щодо фіналу рішення Франківського суду м. Львова від 14. 09. 2016 року звучить так “Визнати недостовірною та такою, що не відповідає дійсності , принижує честь гідність Желізка Ігоря Миколайовича…”.… Читати далі »

Ілона

А ви повністю процитуйте резолютивну частину : Визнати недостовірною та такою,що не відповідає дійсності,принижує честь,гідність ОСОБА_1 інформацію, поширену ОСОБА_2 в інтерв»ю телевізійному каналу СТБ у телевізійній передачі «Один за всіх» 13.03.2016р. з 20год.45хв. з повтором 15.03.2016р.о 0год.20хв.,а саме: «Та він тут тримає квартиру для того,щоб дівчат водити,їх поселяти,я не знаю,що він тут робить.Та молоді,їм навіть немає по сімнадцять років,п»ятнадцять,одна була чотирнадцятилітня». Тобто недостовірне ОДНЕ РЕЧЕННЯ!!!! не брешіть, шо вся передача не достовірна!!!