Ну, щоб вичерпати тему про 55-річного чоловіка і безневинну дівчинку.

Насправді там – шерше ля фам, яка хотіла вийти заміж.
Ситуація проста й дикувата водночас.

Початок тут: “Школярка з порнушкою доведе ресурс нардепа до суду?”

http://radar.in.ua/shkolyarka-z-pornushkoyu-dovede-resurs-nardepa-sudu/

Якусь жіночку у Володимирі-Волинському (наскільки ми зрозуміли) дуже зацікавило оголошення нововолинця Валентина “Хочу познайомитись”. Вона з ним трохи поспілкувалась телефоном  – і вже мала на нього певні плани… а тому попросила НЕПОВНОЛІТНІХ СКРОМНИХ ЦНОТЛИВИХ ДІВЧАТОК його ПЕРЕВІРИТИ.

 

 

Чомусь вона це не запронувала своїм подругам-ровесницям.

“Команда з трьох дівчат” під проводом Ані П. радо погодилась. Добровільні помічниці-школярки рвійно взялися до перевірки. Зателефонували йому: мовляв, от мені 21 рік, хочу поспілкуватись, можу прийти в гості… разом із подругою, їй 15.

Той чемно запрошує обох.

“Ага, то він педофіл!!! – одразу вирішує вся компанія. Інші варіанти їм просто на гадку не спадають. – Його треба негайно вивести на чисту воду, хай всі знають, який виродок живе серед нас!!!”

Це Аня П. сама пояснила РАДАРУ.

І з фейкової (вочевидь) сторінки ВК починають заклично надсилати йому відверті… далі дуже відверті… і просто порнофотки. Милі скромні (ага) школярочки наввипередки пишуть старшому чоловікові похабні непристойності.

Так само як і він, але ж він думає, що спілкується з дорослою самостійною жінкою!

 

 

Віртуальна секс-перевірка з порнушкою триває з 23.30 до 2-ї години ночі. “Оніжедєті”.
Мами-татки, звісно, нічого не підозрюють.

Жіночка, яка хотіла вийти заміж, тепер так само перевірятиме іншого кандидата… можливо, тим самим складом секс-контролерок. Тому стережіться, чоловіки, які шукають свою половинку. 🙁 Бо теж прокинетесь “педофілами”.

 

На фото вгорі – кадр із фільму “Третій зайвий”

Прочитав сам? Поділись з іншими: