Совок смалить у куточку

46 4594

Через допис мами школярки на РАДАРІ розгнівана батьківська громадськість звертається аж у поліцію.  

Ну-ну…

Сьогодні ввечері в одному з початкових класів Нововолинського ліцею №1 відбулися батьківські збори.

Скликали їх, вочевидь, особливо ініціативні батьки разом із батьківським комітетом.

Директор на це зібрання не завітав, лише вчителька. Засідали 22 особи (кілька батьків не прийшли).

Обговорювали резонансний допис Ірини на РАДАРІ “Тут тебе ніхто не захистить!” І вдарив по голові. У коридорі школи”.

Ухвалили: це суцільний наклеп на вчительку, його авторку треба притягти до відповідальності!!!

Голосували: 21 – за, 1 – проти чи утримався.

Про це РАДАРУ стало відомо з власних джерел.

Якщо було не так – підправте у коментарях. 🙂

А тепер довідка.

Дехто з обуреної батьківської громадськості  перебріхував факти, так от:

Струс головного мозку, а ще був синець від удару по голові – забій щоки. Дівчинка зізналася мамі, що її вдарив у школі колишній однокласник. Він і його батьки все заперечують.

Мама Лери стверджує: ще коли дитина навчалась у другому класі, в неї раптом спухли суглоби на пальцях.

Розповідати мала нічого не хотіла. Поїхали в Луцьк на обстеження. А мати однокласниці сказала: “Це вчителька твою дочку указкою по пальцях била”.

Лера підтвердила. За помилку у слові, за неправильні цифри… і що бігла коридором.

Ірина тоді пішла у школу на розмову з учителькою. Та заявила:

– Я дітей не б’ю, я дітей люблю!

Розвернулась і пішла у клас. А директор пообіцяв розібратись.

Більше пальці не спухали. Однак ходити до школи дитина чомусь і надалі не хотіла.

А кому тут вірити – вирішуйте самі.

РАДАРУ теж хотілося б вірити, що ваших дітей навчають чуйні, мудрі вчителі і що булінгу в нововолинських школах немає. Але…

Там іще про поліцію цікаво – як розглядали заяву Ірини. Та, певно, іншим разом.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
46 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оле
2 років тому

Є різні батьки і різні вчителі…правда як завжди десь посередині…

Наталія
2 років тому
Відповісти  Оле

А я цій мамі вірю. Напевно тому шо саме ця вчителька в далеких 80-х, була моя перша вчителька. І мої спогади не найкращі. Ще в Радянські часи, діти батьки яких займали високі посади були для неї кращими, ніж діти простих робітників. І била не тільки по пальцях, а можна було і по голові получити указкою. Напевно такі люди не міняються з роками.

Вічний учень
2 років тому
Відповісти  Наталія

Це переживали і у 70-80…
Факт вчительського педбезсилля переростав і кинуті по учнях книги, крейду, удари указкою по столу, що аж серце вискакувало.
А нині інші , хитренькі вчителі теж є в освіті: лизоблюди керівництва- ніколи не будуть покарані- вони щит вічних, і не розумних керівників.
Є директори, що виходять з кабінетів аби списав неук студент контрольну, потім дозволяють бути з такими за панібрата і показувати так звану людяність. Бо наберуть темноти для свого статусу і несуть себе як королі життя.

Небайдужа
2 років тому
Відповісти  Наталія

О, то там ще є такі крім Людмили Степанівни! Ми теж пострадавші, змушена була перевести дитину в іншу школу.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Небайдужа

Взагалі-то тут мова зовсім не про Людмилу Степанівну. І тут ніде не вказано, як звуть педагога. А ви могли б і не анонімнічати.

Учениця
2 років тому
Відповісти  Небайдужа

Там точно ще є такі вчителі..вчителька музики …теж дуже ласа до грошей особа яка раніше на свята замовляла то золото то сумку …. І бідних дітей недолюблювала

Віктор
2 років тому
Відповісти  Учениця

Як звати вчительку з музики???

батьки
2 років тому
Відповісти  Небайдужа

оо.. знайома нам проблема. Радар, допоможіть вигнати цю вчительку зі школи!!! залякує дітей і батьків. ми її довго терпіли..дитина й досі не може забути її насмішки, побиття по пальцям . дуже багато батьків ходило тишком до директора.толку? приходила в клас..і зганяла злість. підписи збирати хотіла проти однієї мами, щоб вигнати її дитину зі школи бо мама цікавилась куди йдуть гроші класу і що купили вчителю на 8березня чи день вчителя.. це був жах!багато дітей за 4роки покинули цю школу і добре зробили..куди дивиться директор? скільки ще вона морвльно травмує дітей???

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  батьки

А батьки занесли письмову заяву директору школи, надіюсь? А в поліцію? Відповідь отримали через 30 календарних днів? Чи знову боялись за свої шкіри до вс***ачки від жаху?

Було 20 років тому...
2 років тому
Відповісти  Наталія

В 90 х з нею теж нічого не змінилося))) Постійні побиття дітей, цькування, психологічна давка. Діти мовчали, діти боялись її як вогню. Пройшло багато років, і як мама питає- Я в шоці, чому ж ви мовчали!? Я ні про, що не здогадувалась! А відповідь напевно одна- просто страх, що буде ще гірше.

Привіт з 80-х
2 років тому
Відповісти  Наталія

Якщо ця вчителька у 80-х працювала у колишній 8 школі,то мабуть багато хто згадає її ,бо побиття указкою було,як “добрий день” .Згадую ті роки з великим жахом.

Наталія
2 років тому
Відповісти  Привіт з 80-х

Так це вона.

Було 20 років тому...
2 років тому
Відповісти  Привіт з 80-х

Так, та ж сама. Слава Богу таких Недовчительок не так і багато)

Небайдужий
2 років тому

Я вірю батькам дівчинки бо це було би тупо просто так це все набріхувати.А дитина в якому стані?Схаменіться кого ви захищаєте батьки! Таким професіоналам, як ця вчителька треба сидіти вдома,а не дітей морально і фізично калічити…

Ольга
2 років тому

Диму без вогню небуває, явно вчителька щось вчудила, а тепер тре виправдовуватись!!! Як би мою дитину так цькували, я би теж заяву накатала. Ми дорослі були дітьми і знаємо що може бути, і як, а діти вони ще діти і нам тре вчитись їх розуміти, а не так шо вчителькі нерви здали, а мала під руку попалась. Кажуть діти нетакі як колись- і вчителі некращі, бідна та дитина, їй далі жити і вчитись, а тут така несправидливість, де захист найти і тій мамі. Співчуваю шо таки інцидент стався

Мама з 1 школи
2 років тому

Надіюсь директор прийме міри .Дайте дорогу молодим учителям!Її срок скінчився ….

Лілія
2 років тому

В 1й школі треба провести люстрацібю…більш ніж впевнена якби та мама носила подачкі вчительці то ця б малу зустрічала з відкритими обіймами…і неговоріть мені що ніхто нічого не вимагає…те що треба вчительці купити знає батьківський комітет чи принаймі голова комітету, а далі йде так би мовити натиск на батьків …батьків, які задають питання не люблять…і пишуть потім на лтсточку хто здав на подарунок а хто ні для вчителів, і тоді це все видно і по оцінкам і по ставленні….я вже мовчу про конверти індивідуальні…

Випускниця першої школи
2 років тому
Відповісти  Лілія

Чому лише в першій?
А батьків як люструвати, підкажіть.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ніяк. “ЗУ Про очищення влади” не передбачає люстрації батьків та вчителів. Люстрацію, так би мовити, як таку, можна застосувати із ініціативи батьків учнів. Проте, потрібно бути сміливими і мати незаперечні докази неналежного поводження із учнями їхнього вчителя. А сміливу, у цій ситуації, я побачив лише слабку і тендітну жінку, яка дійсно є Мамою для своєї дитини.

Шахтар
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Можливо потрібно встановлювати скрізь камери відеонагляду в кабінетах коридорах і тоді будуть докази і вчителів це стримуватиме не робити таких дій і дітей

Наталя
2 років тому
Відповісти  Лілія

Та не тільки в школах а й в садочках!!!

Гість1
2 років тому

Ліцей як кажуть “гордість” Нововолинська. Давно чула про цю школу негативні відгуки. Знаю багато мам які перевели своїх діток, через хамське відношення.

Ульріх
2 років тому
Відповісти  Гість1

То про школу 1, яка тепер ліцей.

Ульріх
2 років тому
Відповісти  Гість1

У друга племінниця там не могла вчитись. Довелось перевести. Аж коли виросла то сказала, що з неї сміялась вчителька.

гість
2 років тому
Відповісти  Ульріх

І от для чого у школі сидить психолог???

Ворожка
2 років тому
Відповісти  гість

Для того ж, для чого у нашій школі сиділа медсестра, яка нічого не робила і не хотіла навіть працівникам тиск поміряти((

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Гість1

Так! Перша школа має бути “найкращою”, бо там вчився наш “найкращий”… Цікаво, а його указкою потягували?

Олександр
2 років тому

Гнати в шию під три чорти вчительку, яка гнобить дітей!!! Колись навчався в гімназії,там також,така “відьма” була! Щипала за шию,смикала за волосся…Правда,Валентина Володимирівна?!),та правда,правда!!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Батьківські комітети при закладах освіти, перетворилися у місцево-чиновницькі придатки від педагогіки і шкільного адміністрування. Це вже, я не вперше спостерігаю. Сам теж, мав колись проблеми із цією содепівською системою… Щоби вчителька (я не кажу про цей конкретний випадок) та й захистила учня, перед завучем чи на педраді… Це неможливо. Учителі (я не кажу про всіх, заспокойтеся) – це одна із найбільш корумпованих та консервативних прошарків українського суспільства.

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Підтримую, але таке відбувається кругом, таке у нас суспільство… Я знаю одного вчителя-65років,все життя в одній школі, стара формація… Ви не уявляєте який це авторитет у дітей і батьків… Правда це не в Україні.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Щось не так

Скрізь то й скрізь… Це я й без вас знаю. А винні у цьому ми з вами – громадяни, які є населенням, і тільки й того. У сусідній Польщі, як хтось із сусідів не вийде на демонстрацію за свої права, на вулицю, чи куди скажуть профспілки – будуть плювати вслід після того. Бойкотуватимуть, будуть косо дивитися в костелах, не вітатимуться… Ну, а в нас таке вбачається неможливим. Бо 99,9% дорослого населення в Нововолинську, скоріше вмре, але ні на які протестні заходи піти не сподобиться через власний страх. Ото, через те, наші й їздять туди у статусі галерних рабів, хоча мало б бути навпаки.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

От вийшли ж були Нововолинці раз на протест під час Майдану під міськраду, та і то їм рішучості не вистачило і повелися вони тоді не як протестувальники, а як вівці…😢

Олег
2 років тому

Збори батьків це не збори, а збіговисько, бо що вони можуть вирішувати не знаючи ніяких фактів і не маючи ніяких доказів ні за ні проти. Вони що допитали свідків ні, подивились камери ні, а що робили. А робили те щоб вибілити вчительку і свій клас. Не знаючи нічого і брешучи на кожному слові. А чому директор не прийшов тому що він розумний і знає, що то за збори будуть, де наперед рішення вже готове. Але так звані “батьки”, бо справжніми батьками вас всіх назвати не можна, діти все це бачать і безнаказаність зараз, виросте у великі проблеми потім. Бо діти подумають, що завжди можна буде збрехати і старші люди завжди підтримають. Я говорю за себе, якщо мою дитину звинуватили б в такому, бо як правило диму без вогню не буває, то я б з паском в руках провів би розмову з дитиною і не треба було б навіть той пасок застосовувати, але дитина яка знає що бреше і знає що брехня не пройшла, завжди зізнається.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Олег

Батьківський комітет не має права проводити внутрішнє розслідування інциденту. Це може зініціювати директор школи, але й то, за певних умов. Слідчі дії проводить поліція, згідно ЗУ про НП та Конституції. Хіба що, на поруки взяти.

Юля
2 років тому

Як вже це все набридло! У Нововолинських школах булінг був є і буде. І дітей оцінюють часто зовсім не за знання, а за батьківський статус (фінансову спроможність) і ми це всі давно знаємо і мовчимо тому,що розуміємо ОДИН В ПОЛІ НЕ ВОЇН. А зібратися і відстояти своїх дітей боїмося. Звісно я немаю на увазі усіх вчителів є і чуйні, і доброзичливі, такі що дійсно люблять свою роботу і мають до дітей терпіння бо ж і діти тепер не прості, важкі! Давайте підтримаємо цю дівчинку і її маму. І батьки хлопця що скоїв таке теж мають понести відповідальність. Покарати сина для неповторення такої ж ситуації, а не покривати його!

волошка
2 років тому

Я теж навчалася у першій школі. Хоч моя сім*я була значно біднішою, ніж сім*ї однокласників – ніколи не відчувала якогось тиску чи поганого ставлення від вчителів. Здавали на клас та подарунки багато – це правда, але причиною тому був точно не пед.колектив.

Юрко
2 років тому

Мороз це улюбленець Сторонського. Ніхто його не здасть.

Анулька
2 років тому

Я Вам скажу так..мій племінник теж навчається в цій школі,в цьому класі…ніколи не було ніяких зауважень ні на вчительку,ні на учеників цього класу.Завжди дружні відносини між однокласниками.Вчителька подобається всім батькам.Може якась причина є в цій дівчинці…чи в самій мамі

Анулька
2 років тому

В цій школі є камери відеонагляду чьому ні на одній з них немає того,що цей хлопець вдарив дівчинку!?

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Анулька

Камери повинні стояти в кожному класі… Все повинно “писатись” і транслювалися он-лайн, щоб і батьки і директор з міністром могли в любий момент “зайти” і подивитись як і кого виховує українська школа.

Не байдужий
2 років тому

Оборзівші мамаші, як приходить кінець початкової школи, то їм повністю забрало падає і вже берегів не бачать. Навчила вчителька початкової грамоті, соплі втирала, дивилася за ними. Тепер вже можна і гадити. Ця мамаша не перша така. Завжди найдеться паршиве порося в кожному потоці початківців.

Інна
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

Це мамаші оборзівші? Чи вчителі загралися? В першій школі є нормальні адекватні вчителя. Ми також навчалися у такоі. Якби мій син ще тоді розказав, що вона била по руках його, то повірте вона б відгребла. Я ніколи не ходила і не жалілася, бо це нічого не дало б. Просто дуже часто діти терплять, нічого не розказують. Молодець мама, я іі підтримую 100%. Не спускайте. А прихвостнів і *раколизів посилайте далеко і надовго. Вчителька не має ніякого морального права обзивати, а тим паче бити чи гнобити дітей. Позор таким вчителям.

Шахтар
2 років тому
Відповісти  Інна

Скрізь мусять бути камери це моя думка і як було вказано вище з прямою трансляцією щоб ніхто не зміг відкараскатися від доказів і надалі щоб нікому руки несвербіли . А батьки хлопчака який покалічив малечу мусять відшкодувати лікування для родини це моя думка.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Що тут коментувати і ламати словесні списи типу “Хто винен?” чи “Сам такий (сама така)”. Запам’ятайте: пункт № 1: Учні початкових класів завжди праві. Пункт № 2: Якщо учень початкових класів винен у чомусь, дивіться “Європейську Конвенцію прав дітей”, “Декларацію прав дітей ООН”, закони України “Про захист дитинства”, “Про освіту” і Кримінальний Кодекс України. Крапка. І поліцаям, якщо мамою, імовірно постраждалої від сваволі дитини, була написана заява на ім’я начальника Нововолинського відділу поліції ГУНП підполковника поліції С.Ю. Галащука – теж потрібно керуватись тими ж міжнародними і внутрішніми українськими нормативними актами. Решта – від лукавого. А Сергій Юрійович, згідно законодавства, має надати обгрунтовану письмову відповідь заявниці. Знову крапка. Остаточна. Хто не згідний? Я вас слухаю.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Однієї моєї знайомої онук-першокласник після першого дня у іншій школі на запитання про вчительку відповів:-“А вчительки не було. Була якась баба стара”, бо там реально була вчителька вже дуууже пенсіонерка. Біля маленьких діток повинні бути молодші вчителі, дієві, жваві, щоб діткам було цікаво. Можливо батьки повинні мати вибір куди віддавати свою дитину – до молодшої, чи до старшої вчительки. А загалом часом доволі дивно бачити працюючих пенсіонерів на деяких посадах. Інтервью, чи то роз’яснення мами постаждалої дівчинки я бачила. Я цій мамі вірю. Можу багато розповісти про вчителів, але, напевно, не зараз. Мама молодець. Успіхів у пошуках справедливості для мами і для дівчинки. А заяви кудись загадково зникають не тільки у цьому випадку. У мене також таке було, не тільки у цієі мами, коли вона подавала заяву директору навчального закладу

Шахтарочка
2 років тому

Про які камери мова? Для мами, камера, це слова її дитини, повірте дитині, тут мова стоїть не про заклад, не про вчителя, а про умови, в яких дитині 4 роки приходиться перебувати, це про яке навчання може бути мова? Не кожен дорослий зможе адаптуватися на роботі, де його зневажають і цькують… а тут дитинка, психіка якої формується…. тільки формується….а вона вже стала предметом обговорення … Я вже писала вище що сама була в цій ситуації…. в мене не вистачило сміливості винести це на загал, та й часи були не ті… але, судячи з коментарів, я зробила правильний вибір, зберігши нерви собі і своїй дитині…. люди черствіють… 4 роки дитятко було в “вовчій зграї”, виживало як могло, і лише психолог зміг витягнути з неї зізнання…. ми поговоримо, посперечаємося, а в неї ціле життя попереду…. чи варте таке дитинство ” вчитися в престижній школі”?