Тіло підвелось і зникло… Загадкова приключка на зупинці

11 4174

Учора ввечері РАДАР помітив на зупинці біля дитсадка №4, що у Шахтарському мікрорайоні Нововолинська, нерухоме тіло. Воно посапувало, але абсолютно ні на що не реагувало.

Ні на голос, ні на штурханину, ні навіть на магічне слово “закусь”. Поруч лежав пакет  із пляшкою пива.

Під лавою вже утворилась калюжа…

Одне слово, тіло було готове.

 

Це не воно, але поза та сама

 

Як на те, РАДАР не мав при собі мобілки. А перехожі на чемне  прохання: “Будь ласка, громадяни, наберіть 102 і викличте поліцію, лежить пияк на зупинці!” – не реагували. Знизав плечима навіть священик, що проходив повз.

РАДАР мав іще трохи інших справ, тому викликав поліцію вже з дому – хвилин за 20-30. Отак прийшов у теплу хатку, згадав про мокре тіло при дорозі,    матюкнувся     змахнув скупу сльозину – й набрав 102.

 

 

Диспетчер поліції Оксана в Луцьку прийняла виклик і записала телефон заявника.

Хвилини за три – дзвінок зі “швидкої”:

 – Ми вже їдемо… вже на місці… де те тіло? 

Але ж РАДАР  медиків не викликав – сподівався на поліцію. А добра душа Оксана переадресувала виклик на 103 – раптом чолов’яга потребує невідкладної допомоги.

“Швидка” тіла на зупинці не виявила. Аж тут і поліція нововолинська нагодилась. Стали шукати разом.

Жодних слідів пияцюри – крім мокрого місця…

РАДАР телефоном подякував обом службам за чітку роботу, перепросив за запізнілий дзвінок і врочисто заявив:

  – Тепер я вірю в дива! і в інопланетян! Щоб за 20 хвилин непритомне тіло саме підвелось і зникло в невідомому напрямку – це фантастика! Таке можливо лише в нашому, як той казав, чарівному містечку!

 

Та  сама зупинка сьогодні. Калюжа вже просохла. 🙂

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Маленька
2 років тому

Та ясно хто це був.Оцеї бабці,що завжди просить щось, син.Він завжди там п’є,а потім спить…проспиться,похмелиться і йде в світ шукати маму яка купить йому знову пакет чекушок.Я кожен день наблюдаю,як зранку він з пакета дістає коньячок і попиває,а мама його спить на вулиці чи в підїздах.отак то….

Ups
2 років тому

…тьху ти!А я було сотню тій бабусі перекидав…

РЮС
2 років тому

І калюжка під ним часто буває

Совинский Александр
2 років тому

А вот зачем эта статья? У нас в городе есть пьющие, или бездомные ? Вот это новость .Что этим вы хотели сказать?
А женщина то продвинутая ,сразу дала номер карточки чтобы Вы деньги скинули? Круто мы живем

сусідка
2 років тому

І бабуся, і іі син мають де жити (2-х кімнатна на “Шахтарському), У бабусІ пенсія чоловіка, він був шахтар. Синочку – десь 50років.Ніхто іх не виганяв нікуди. Це бабуся щось собі придумала і бомжує…

Катерина
2 років тому

…..
Цікаві новини про роботу нашої поліції, оказується щось таки роблять.
Не знайшла куди надіслати. Може ви щось знаєте про це, то додасте подробиць

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Катерина

Дякуємо, Катю. Посилання ваше видалили, не будемо на дурняк рекламувати ані луцькі видання, ані нововолинську поліцію. 🙂
Вона, безперечно, щось робить. Але нинішній керівник відділку повівся щодо РАДАРА непорядно. А підлеглі, коли щось питаєш, скеровують до прес-служби облуправління. Хоча безкоштовний піар їхньої роботи потрібен їм, а не РАДАРУ.
Тому розраховуємо на своїх читачів. Вони завжди знають щось цікаве про Новік кримінальний. І про це не напише жодне інше видання. Прес-служба поліції – теж.

марія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

шановний “РАДАР” ви би краще сотографували не калюжі на зупинці а спустилися нижче на 300 метрів і сфографували смітники і кучі сміття коло могил і принесли до міської ради . Бо вони не бачать…СКоро великдень А то старосту з Низкинич відігнали від прибирання в минулому році а тепер прийміть рішення хто має прибирати ті гори сміття коло могил .Ви критикуєте тільки те за що не треба нічого відповідати

РАДАР
2 років тому
Відповісти  марія

Ми критикуємо все погане проти всього хорошого. Заміcть давати вказівки РАДАРУ, який неодноразово писав про страхітливі cміттєзвалища на підходах до цвинтарів, ви б сфотографували бодай раз бодай щось і надіслали на пошту РАДАРА: info@radar.in.ua.
А ми опублікуємо.
Не збираємось покласти своє життя на боротьбу з місцевим бидлом і безвідповідальними керовніками. Але завжди йдемо назустріч своїм небайдужим читачам. Отож чекаємо фото.

марія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Людина ( а конкретніше пан василь) брала за місця на могилках гроші і відповідно прибирала і вивозила ті гори сміття .косила літом траву і було приємно пройти до могил. а ви порушили питання про оплату місць.наробили скандалу і в результаті одне питання де фото критикувати ви гаразд а зрушити з містя питання і зробити щось цілий ноль… похвалитися як в місці прибрали сміття жкх і сфотогравувати ото ви можете .ЯКЩО ВІДІГНАЛИ ЛЮДИНУ ВІД МОГИЛОК то будь добрі доведіть справу до чистоти

РАДАР
2 років тому
Відповісти  марія

Ой, як зараз набіжать коментувати всі, хто платив… і платить, напевно, досі, то мало не видасться ні вам, ні панові Василю. А як порахують, що можна було зробити за ці гроші й за ці роки… краще б, шановна, ви тих дурниць не писали.