Субсидію забрали за… мопед
— 13/11/2018Накипіло. Іхав автобусом до Нововолинська. Старший чоловік розповів, що його позбавили субсидії за реєстрацію мопеда. Цей мопед йому подарували сини – велосипедом уже важко їздити, бо болять ноги. А якийсь алкаш бере довідку, що не може працювати по причині алкоголізму. Йому, с*ка,* субсидія є. Ще довго будемо терпіти таке знущання?! Ігор Парафін, селище…
Read more
Радар