Знову щось забігло у хлібину…
— 06/04/2017Заголовок можна співати на мотив “Черемшини”. РАДАРу знову надіслали фото хліба з “сюрпризом”! Це виріб нововолинського хлібозаводу, стверджує наш читач Євген. І розповідає: – Купив нововолинський хліб, смачно пообідати не вийшло… Усередині подарунок: чи то муха, чи щось інше. Робітники хлібозаводу, не хочете скуштувати? Євгене, не викидайте цю хлібину, занесіть у магазин, де…
Read more
Радар