Минулої суботи в одному закладі на виїзді з  Нововолинська справляли весілля. Скромненько, з огляду на карантинні обмеження.

Заклад розташований край дороги, поряд ніхто не мешкає. Там навіть гучна музика надворі нікому не заважає. А цього вечора музика була взагалі лише у приміщенні, та ще й стишена.

Однак знайшовся чоловічок, якому закортіло зіпсувати людям свято. Він має давні порахунки з родичкою нареченого. Тож він і організував, імовірно, анонімний виклик поліції. Мовляв, гучна музика у кафе заважає сусідам спати.

Де він тих сусідів вишукав – Аваков його  відає  🙂

Після 22-ї години примчав наряд поліції – кажуть, із Нововолинська. Є там у мстивого чоловічка свої люди. Як вони його обслуговують: за дякую, за свіжину чи за гроші, – не знаємо. Але сам вихвалявся, що у відділку все схоплено.

Отже, поліцейські примчали й зажадали пояснень від адміністратора закладу.

 – Яка гучна музика? – здивувалася жінка. – От ви її зараз чуєте?  заважає вона вам?..

Поліцейські змовчали. Анонімний дзвінок не підтвердився. Але можна  ж присікатись і до масок:

 – Чому люди без масок у кафе?

 – Бо їдять! Як їсти в масці?

Подейкують, що поїхали звідти правоохоронці не з порожніми руками – їм нібито надали безповоротну матеріальну допомогу.

 – Поліція часто сюди навідується  – “подоїти”, – сказали працівники закладу.

 

 

Дехто з весільних гостей бачив, як повільно від’їхали поліцейські від кафе. Повільно, бо знімали на телефон (так, саме на телефон, хоча мають нагрудні камери) номери всіх машин, які там стояли.

Спитаєте, навіщо?

За дивовижним збігом, наступного дня –  в неділю – власників двох із тих автівок оштрафували. Одного зупинили в місті – пасок не пристібнутий, другу в селі біля самої хати – немає бризковика.

Водії “влетіли” по протоколах на 1300 і на 1000 грн.

А були ж цілком тверезі. 

У жінки, з якою той мстивий анонім зводить порахунки, машини нема. Але доблесні полісмени увійшли в раж…

РАДАР готовий опублікувати офіційний коментар керівництва місцевої поліції. Заразом дізнаємось прізвища поліцейських, які приїздили у кафе за дзвінком аноніма. Бо адміністратору вони не назвалися.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: