Допоміг, як завжди, випадок.

Злочинець потрапив у кадр під час прогулянки зі своїм псом…

 

У  липні Нововолинськ приголомшила страшна нічна пригода біля заправки на вулиці Луцькій.

Там виявили непритомного, тяжкого побитого чоловіка.

Спочатку встановлювали, хто він, – через РАДАР. Потім рідні, знайомі і незнайомі люди молилися за його порятунок –  стан був украй важкий. Потерпілий помер у лікарні, так і не прийшовши до тями.

Поліція оперативно розшукала тих, хто його побив. Допомогли відеокамери. Нападниками виявились 19-річний нововолинець і 40-річний мешканець Київщини, що приїздили на заправку.

Їхній юний водій спокійно спостерігав.

 

Це трапилось отут

 

Старший вів тут прикордонний бізнес, молоді працювали на нього. Він уже мав судимість і не став чекати, поки по нього прийдуть і візьмуть під варту. Утік із Нововолинська, де винаймав квартиру якраз навпроти суду – на вулиці Гагаріна.

Де шукати втікача? На Київщині? А вона велика… Та й не факт, що він туди поїхав.

У поліції майже не було зачіпок. Не було навіть його фотографії. Зробили обшук у тій квартирі, виявили чиєсь посвідчення – підробне, як невдовзі з’ясувалося. Прізвище, фото. Хто це?

Підказала дівчинка, яка одного разу сфоткала на телефон симпатичного французького бульдога, а заразом і його господаря під час прогулянки.

На посвідченні й на телефоні був один і той самий чоловік.

Це  він винаймав квартиру, і це він разом із напарником жорстоко побив колишнього “афганця”. Побив до смерті лише за те, що той, переходячи дорогу перед їхнім авто, буцімто показав їм палець.

“Афганця” гамселили двічі – коли заїздили на заправку і коли виїздили. Після першого побиття він почвалав додому. Аж тут знову вони…

Той із Київщини так увійшов у раж, що, поваливши нещасного на землю, стрибав на його голові. У черевиках, щосили…

 

Залишили вмирати на узбіччі

 

Негідники проломили людині череп. Здерли з пальця своєї жертви срібний перстень, забрали гроші і банківську картку, з якої невдовзі намагалися зняти готівку…

Наші правоохоронці зробили запит у поліцію Київської області, надіслали фото розшукуваного. Колеги повідомили: це досвідчений шахрай, мешкає у Фастові. Приїхав, так. У квартирі ще співмешканка.

Троє працівників Нововолинського відділення поліції помчали у Фастів. Господаря квартири розбудили на світанку. Відчиняти не хотів, але… Взяли.

Співмешканки і французького бульдога якраз не було.

 

 

Підозрюваного у кайданках доправили в Нововолинськ – на слідство й на суд. Узяли під варту.

Його подільник – під домашнім арештом.

Яким буде вирок суду? Хтозна.

А людину вже не повернеш.

 

 

“Афганця” звали Віталій Семенюк, йому було лише 52…

І він теж любив тварин.

 

ПОЧАТОК ТУТ:

Знайшли біля заправки по вулиці Луцькій. Хто впізнає травмованого?

Прочитав сам? Поділись з іншими: