Усім ніззя, але Рожелюку – можна! ВІДЕО

9 3425

Поліція зупиняла автівки на дальніх підступах до нововолинського цвинтаря і просила водіїв припаркуватись отут, на узбіччі.

Хоча у провідну неділю періщив дощ, вони здебільшого виконували цю вказівку.

Поліцейські працювали чітко, чемно.

І зараз ви це самі побачите на відео.

 

 

Та декому в нас завжди зелена вулиця.

От розгадайте загадку, як машина заступника нововолинського міського голови В.Д.Рожелюка опинилась аж під цвинтарною брамою.

 

 

Відео – Віталій Грабовський

Текст – Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олег
3 років тому

Бо в Рожелюка ніженьки хворі, може інвалід, може ще й спина болить, може йому на інших начхати, він же великий і могутній цар. Закон для всіх, ні не чули, бо велика посада в чоловіка. От поки ми від совка не віддалимось так і будем жити, бо якийсь заступник мера якогось городочка може керувати поліцією.

Весна
3 років тому
Відповісти  Олег

Якби ще від брами вертали з тими квітами штучними, не давали занести іх на територію. Знайома була в Німеччині і бачила, як охорона на гвалт кричала не пустила жінку з квітами штучними. Щоб того мусору не було.

марія
3 років тому
Відповісти  Весна

Я підтримую вас на всі сто процентів.. Всіх своїх родичів переконала принести живі квіти чи посадити .Але наші люди все одно невиховані , смітники стоять коло гаражів дивно пусті але віднести сміття тут ліньки і знов починають робити смітники коло могил … Не бояться ні осуду з неба ні від живих . Чисто не там де прибирають а там де не смітять А ми хочемо в Європу….

РАДАР
3 років тому

Біля другої шахти за день перед тим порядок хоч і був кілька годин, але специфічний. Поліцейські самі визначали на око, хто з інвалідів інвалідніший, і чиюсь машину завертали, а чиюсь – пропускали. Хоча люди показували посвідчення.
Розповідає Оксана Івановська:
– Я підвозила тата до кладовища в 10.10, то в машині легковій була старша жіночка з двома палицями -видно, інвалід, і наші мєнтята ту машину не пустили з нею. Вона, бідна, ледь пішла з повороту, і її чи внучка підтримувала, чи хто, не знаю, але на свої очі бачила.

РАДАР
3 років тому

А цей коментар Оксани Шкликової в групі “Новік” стосується обох кладовищ міста:
– Якби люди поважали один одного, то можна було б і без поліції обійтись. Невже не можна залишити автомобіль на трасі і пройтися пішачком?
Але ж кожен рахує себе великим паном, щоб один раз у рік прогулятись. Так ще й сигналять людям, які йдуть.
Діло не в поліції, це особисто моя думка…

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Як опинився, як опинився? Бо не бачив. Можливо, недобачає. А окрім того, що під-к С.Ю. Галащук керує НВ ВП, у міськраді є ще три його, щонайменше, керівники. Всі хочуть покерувати озброєними людьми. Це ж так почесно, так “по-совковому”! Собіврядування, твою дивізію…

Анатолій
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я сам добрався до цвинтарю через гаражі

Роман
3 років тому

До речі…. не впевнений чи є ще в Нововолинську такі поліцейські авто…. але конкретно в даному бачив пошкоджене лобове скло… Варто замінити !!!! тріщини сіткою

Мама
3 років тому
Відповісти  Роман

Поліцаї боялись, щоб старе корито не розсипалося… але закон має бути одним для всіх.