Ви питаєте, чи справді трапилась у Нововолинську історія зі згвалтуванням біля цвинтаря і страшною помстою гвалтівникові, а чи це тільки чутка.

Наведу дві цитати, а ви міркуйте самі.

Перша – з сайту ГУ НП у Волинській області:

 

Учора, 11 вересня, одне із місцевих інтернет-видань поширило інформацію  про те що, у  вересні в Нововолинську нібито було скоєне зґвалтування та вбивство. Ця інформація неправдива та не відповідає дійсності.  

Просимо  представників мас-медіа звертатися за офіційною інформацією до сектору комунікації Головного управління Нацполіції у Волинській області  та оприлюднювати лише перевірену, достовірну та правдиву інформацію.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Людською мовою це означає, що заяви від потерпілих у поліції не зареєстровані. Знати все поліція не може, а іноді й не хоче. 

Наша стаття оприлюднена 12 вересня, тут сектор комунікації поліції грубо помилився. Полінувався перевірити факти 🙂

Друга цитата – коментарі користувача ВЕТАЛЯ, надіслані на РАДАР уже після цієї публікації.

Коментар перший: 

Я був на той час у лікарні і бачив, як та дівчина трусилась. А авторитета, про якого пишете, навес: *****. Звуть його ******

Із поліції були: патрульна машина докер прибула до санпропускника, із неї вийшли Радчук Роман, Калитка та потерпіла. Автомобіль слідчо-оперативної та ще цивільне авто.

Ніхто не хотів нічого проводити, посадили потерпілу на лавочці та маринували, так тягнули час (хто маринував і хто був – скину фото).

Вона сирота, заступитися нема кому.

З лікарні виходила лікар та до поліції говорила: “Скільки я ще маю чекати? у мене є робота, я маю хворими займатися, а ви стоїте, ви будете заходити?  Я вже півтори години чекаю”.

Вона часто повторювала це в сторону поліції. А від поліції ніякої реакції взагалі не було, як ніби ніхто нічого не говорить.

У той вечір постраждала посварилася з хлопцем, а саме ******.

Якщо порахувати усіх, хто там був із поліції, то близько 9-10 чоловік. І ніякого згвалтування не було?!

Я можу поїхати та зробити фото, де саме було згвалтування, ще патрульні їздили шукали мобільний телефон, який вона там втратила, але не знайшли.

НАВІЩО НАМ ТАКА ПОЛІЦІЯ ??? ЛЮДИ Ж ВЗАГАЛІ НЕ ЗАХИЩЕНІ…

Коментар другий

Гвалтівник достав ножа, та приставив до горла, дівчина злякалась і робила що їй говорилося. Вона побачила, що їде автомобіль, відштовхнула насильника та вискочила на дорогу під колеса перед машиною. І там водій набрав 102.

 

 

Це все говорила потерпіла.

А ще насильник йшов за нею через місто. Камери якоби як завжди…

ЗА ВАС, РАДАР, Я РАДИЙ, у вас тільки викривається багато потаємного”.

Додам: фоток я так і не отримала. Можливо, тому, що вказала не ту пошту. Можливо, ВЕТАЛЬ передумав. Можливо, їх не існує.

Тепер друга частина цього марлезонського балету. Де гвалтівник? І хто він?

Якщо він був і ходить містом далі, то може приставити ніж до горла ще комусь.

Якщо наш народний месник **** його забив, то де він спочиває з миром і чому його не шукають родичі?

Якщо нічого цього взагалі не було, то чому одразу кілька не знайомих поміж собою людей розповідали мені різні моменти, з яких склалася загальна картина, й називали одне і те саме прізвисько (погоняло, навєс)  невловимого месника?

Позицію поліції ви вже знаєте.

Ви не дурніші за мене, шановні читачі. Як той казав – думай…ТЕ!

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ: 

Помстився. Страшна пригода у Нововолинську

Прочитав сам? Поділись з іншими: