Хто ж бреше: люди чи поліція?

13 3485

Ви питаєте, чи справді трапилась у Нововолинську історія зі згвалтуванням біля цвинтаря і страшною помстою гвалтівникові, а чи це тільки чутка.

Наведу дві цитати, а ви міркуйте самі.

Перша – з сайту ГУ НП у Волинській області:

 

Учора, 11 вересня, одне із місцевих інтернет-видань поширило інформацію  про те що, у  вересні в Нововолинську нібито було скоєне зґвалтування та вбивство. Ця інформація неправдива та не відповідає дійсності.  

Просимо  представників мас-медіа звертатися за офіційною інформацією до сектору комунікації Головного управління Нацполіції у Волинській області  та оприлюднювати лише перевірену, достовірну та правдиву інформацію.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Людською мовою це означає, що заяви від потерпілих у поліції не зареєстровані. Знати все поліція не може, а іноді й не хоче. 

Наша стаття оприлюднена 12 вересня, тут сектор комунікації поліції грубо помилився. Полінувався перевірити факти 🙂

Друга цитата – коментарі користувача ВЕТАЛЯ, надіслані на РАДАР уже після цієї публікації.

Коментар перший: 

Я був на той час у лікарні і бачив, як та дівчина трусилась. А авторитета, про якого пишете, навес: *****. Звуть його ******

Із поліції були: патрульна машина докер прибула до санпропускника, із неї вийшли Радчук Роман, Калитка та потерпіла. Автомобіль слідчо-оперативної та ще цивільне авто.

Ніхто не хотів нічого проводити, посадили потерпілу на лавочці та маринували, так тягнули час (хто маринував і хто був – скину фото).

Вона сирота, заступитися нема кому.

З лікарні виходила лікар та до поліції говорила: “Скільки я ще маю чекати? у мене є робота, я маю хворими займатися, а ви стоїте, ви будете заходити?  Я вже півтори години чекаю”.

Вона часто повторювала це в сторону поліції. А від поліції ніякої реакції взагалі не було, як ніби ніхто нічого не говорить.

У той вечір постраждала посварилася з хлопцем, а саме ******.

Якщо порахувати усіх, хто там був із поліції, то близько 9-10 чоловік. І ніякого згвалтування не було?!

Я можу поїхати та зробити фото, де саме було згвалтування, ще патрульні їздили шукали мобільний телефон, який вона там втратила, але не знайшли.

НАВІЩО НАМ ТАКА ПОЛІЦІЯ ??? ЛЮДИ Ж ВЗАГАЛІ НЕ ЗАХИЩЕНІ…

Коментар другий

Гвалтівник достав ножа, та приставив до горла, дівчина злякалась і робила що їй говорилося. Вона побачила, що їде автомобіль, відштовхнула насильника та вискочила на дорогу під колеса перед машиною. І там водій набрав 102.

 

 

Це все говорила потерпіла.

А ще насильник йшов за нею через місто. Камери якоби як завжди…

ЗА ВАС, РАДАР, Я РАДИЙ, у вас тільки викривається багато потаємного”.

Додам: фоток я так і не отримала. Можливо, тому, що вказала не ту пошту. Можливо, ВЕТАЛЬ передумав. Можливо, їх не існує.

Тепер друга частина цього марлезонського балету. Де гвалтівник? І хто він?

Якщо він був і ходить містом далі, то може приставити ніж до горла ще комусь.

Якщо наш народний месник **** його забив, то де він спочиває з миром і чому його не шукають родичі?

Якщо нічого цього взагалі не було, то чому одразу кілька не знайомих поміж собою людей розповідали мені різні моменти, з яких склалася загальна картина, й називали одне і те саме прізвисько (погоняло, навєс)  невловимого месника?

Позицію поліції ви вже знаєте.

Ви не дурніші за мене, шановні читачі. Як той казав – думай…ТЕ!

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ: 

Помстився. Страшна пригода у Нововолинську

  • Розкажу iншим:

Також читають

13
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
РАДАР

То що, громадяни нововолинці? Кому вірити?

Black

Думаю,якщо різні люди про це пишуть ,то мабуть це не вигадки ,просто мовчать .Тим більше,якщо дівчину бачили .

Iра

та взяти і якомусь депутату зробити депутатський запит у гунп, щоб надали копію запису дзвінків в той час і в те число на 102. і почуєте, що говорили: згвалтування було чи то шо мєнти розслідують – тіпа вкрадений телефон. а ще запит в нашу лікарню, які скарги дівчина говорила і які спеціалісти її оглядали – травматолог чи гінеколог. можна без вказання прізвища.
було те згвалтування, було 100 відсотків а галащук крутиться як вуж на сковородці, признатися пізно бо буде брехуном (хоча він і так, я думаю, брехло і балабол), і заперечувати нема як бо всі все знають

Веталь

Кстаті у потерпілої викрали телефон, він був розрядженний.
І знайшли нижню белизну дівчини на місці де було згвалтовано.
Виходить дівчина була без білизни у лікарні у весь час.

Анатоль_ Бідзюра

Ніхто із депутатів цього не зробить, бо ніхто із “хоробрих” виборців з таким мужнім проханням туди не звернеться. Та й “папа” не велітимуть. Там все робиться за помахом його випещеної руки. Я із вас, люди, сміюсь крізь сльози: обираєте не думаючи у місцеву владу, як вбачається, христопродавців, а потім ридма-ридаєте про свою нещасливу доленьку. І звинувачуєте у всьому когось – тільки не себе!
Хто не давав вам обрати достойних людей у міську раду і на першого очільника міста? Не було, кажете, кого? Брехня! Посеред кандидатів у депутати і на міського голову, на минулих виборах, були дуже достойні особи.

гість Олександр

А чому тоді так складається що люди знову вибирають тих самих депутатів ?

Анатоль_ Бідзюра

До “Іри”. Ваші розмірковування оперативні, гнучкі та логічні. Але, хто ж із громадян у Нововолинську, наважиться на інформаційні запити до “мєнтів” – як ви пишете, і до адміністрації ЦМЛ? А тим більше, як виходить, на власне (приватне) розслідування.
Не бачу таких людей, впритул. Мені та “НС”, оті запити, (і все, що потім із ними пов’язане – наступні певні дії) вже в печінках сидять. Ну, чому все ми? А коли насмілитесь всі ви, врешті-решт? Давати поради і ми вміємо не гірше.

Тамара

90 ті вернулися

Людмила Зіменко

90-ті для декого нікуди і не відходили((

гість

І на санпропускнику мовчать ??? Дівчина в сльозах була, розказувала, як усе було, людям в білих халатах. Щщо хтось когось закопав, я теж не чув такого, сумніваюся, знаючи систему: блатним потрібно бабло стягнути… Блатні закидають поліції , один із тих, через кого передавали або вівся якісь діалог, був – на мою думку – Пік-к Віктор, до речі, хороший хлопець, але система, на жаль, його спортила. Багато чого і я знаю, але смисл говорить якщо поліція співпрацює з блатними? І це неважливо, чи це пік-к був чи галащук , інформація зливається. Хто саме зливає? один із тих – це Ваня, який… Читати далі »

Анатоль_ Бідзюра

Давно все знаємо. І не мовчимо. Проте, (“пі-пі”) не скажу, що у Нововолинску якийсь народ неправильний, але формула така, стосовно нього, існує. І ще є одна: представники нашої громади (“пі-пі”), дуже легко всього лякаються.
Прямо, незаймані дівиці якісь, чи інститутки а не члени общини. Особливо, “сильна”, (“піі-ііі-іі”) її половина. На жаль.

Саня

Це як раз та сама бойова одиниця мера з Галащуком…

гість

Поліція+ блатні пізніше запугали дівчину , або пообіцяли дівчині золоті гори і що накажуть кривдника. А ще: блатні знімали відео з дівчатами де ті займаються любовними утіхами , а поті збивали гроші з дівчат щоб відео не попало в інтернет. А ще : саме той Роман **** брав дівчат приводив на квартиру яка на 5мкр де маршрутки розвертаються, та там коли дівчина засинала, то проснувшись на ній зникало усі золоті прикраси, також є такі дівчата які зможуть підтвердити і не одна. А ще : Н***с і з ним був ще двоє не памятаю, це було давніше , дівчина йшла з… Читати далі »