У ніч проти 23 жовтня якісь недоумки позривали значки, дзеркальця й решітки радіаторів із двох десятків автівок, припаркованих у самому центрі Нововолинська.

На ранок і вдень у дворах за Вопаком”, біля “Альфи” та “Міленіуму” тільки й розмов було, що про нічних лиходіїв.

Хто? Навіщо? На помсту не скидалося. Швидше  – на тупу розвагу підлітків. 

24-25 жовтня  у місцевих фейсбук спільнотах промайнуло оголошення:  

 

 

Дивна нічна пригода, погодьтеся. Не вкрали, а тільки напаскудили і порозкидали.

Добра набралось на цілий пакет. Рятувальники виклали принесені кимось знахідки в оглядовій будці на пожежній площі. Автовласники підтягувалися, роздивлялися, забирали своє.

Один із них іще 23 жовтня вдень, по гарячих слідах, звернувся у поліцію.

Прибула оперативно-слідча група, прийняла заяву, сфотографувала місце події та машини. Тим і обмежилась.

Хтось трощив решітки з усієї дурі…

 

24 жовтня, у суботу, заявник сам прийшов у поліцію:

 – Ну, що показали відеокамери?

Йому відповіли, що вся поліція задіяна на виборах. На все місто один-єдиний патруль (двоє поліцейських). Коротше, розслідувати й дошукуватись нема кому, приходьте з понеділка.

Нагадаю, що тієї суботи з самого ранку і аж до 17-ї години ті самі патрульні (двоє на ціле місто) катались на околицю до мене, як діти до школи. Аби скласти адмінпротокол за нібито порушення мною строків агітації.

Тицяли якісь роздруківки, вимагали підписати протокол, шукали й не знаходили понятих, залучали підставних…. коротше, у поті чола намагались притягнути і покарати мирну пенсіонерку. За страшний злочин – за гостру статтю, яка муляла очі лакузам усе ще чинного міського голови В.Б.Сапожнікова.

А в центрі Нововолинська тим часом спокійно орудували злодії, шахраї, хулігани,  наркоторговці, безкарними почувались домашні насильники. 

Наш допитливий автовласник не здався. Він сам пішов по слідах нічних шкідників. Обійшов усі заклади, де встановлено камери відеонагляду. Попросив і переглянув записи, які зберігаються лічені дні – і поліція про це добре знає.

Спочатку йому здалося, що бешкетували хлопчаки. Але співставив відео з різних камер, години, хвилини… звірив, перевірив…

І картина вийшла отака.  

 

 

Свою решітку з радіатора чи бодай її залишки  наш шерлок так і не знайшов. Натомість попрацював за цілу оперативно-слідчу групу щодо встановлення лиходіїв. Чи лиходійок.

Так виглядає, що це милі чемні дівчатка. 

 

 

Навіщо вони влаштували погром? Ловили хайп, аби викласти свої капосні розваги в інстаграм? Кажуть, зараз це модно у певних колах молоді.

Чи трощили просто знічев’я, від великого розуму, задля гострих відчуттів? 

Напевно ж, їх упізнають нововолинці.

Ну, зустрічайте. 

 

 

Звісно, це тільки версія аматора-розслідувача.

Встановити, знайти і притягнути винних до відповідальності має поліція. 

Якщо вона знову не кине всі свої ударні сили на боротьбу зі мною 🙂

 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: