20 машин уночі пошкодили дві дівулі?..

16 7229

У ніч проти 23 жовтня якісь недоумки позривали значки, дзеркальця й решітки радіаторів із двох десятків автівок, припаркованих у самому центрі Нововолинська.

На ранок і вдень у дворах за Вопаком”, біля “Альфи” та “Міленіуму” тільки й розмов було, що про нічних лиходіїв.

Хто? Навіщо? На помсту не скидалося. Швидше  – на тупу розвагу підлітків. 

24-25 жовтня  у місцевих фейсбук спільнотах промайнуло оголошення:  

 

 

Дивна нічна пригода, погодьтеся. Не вкрали, а тільки напаскудили і порозкидали.

Добра набралось на цілий пакет. Рятувальники виклали принесені кимось знахідки в оглядовій будці на пожежній площі. Автовласники підтягувалися, роздивлялися, забирали своє.

Один із них іще 23 жовтня вдень, по гарячих слідах, звернувся у поліцію.

Прибула оперативно-слідча група, прийняла заяву, сфотографувала місце події та машини. Тим і обмежилась.

Хтось трощив решітки з усієї дурі…

 

24 жовтня, у суботу, заявник сам прийшов у поліцію:

 – Ну, що показали відеокамери?

Йому відповіли, що вся поліція задіяна на виборах. На все місто один-єдиний патруль (двоє поліцейських). Коротше, розслідувати й дошукуватись нема кому, приходьте з понеділка.

Нагадаю, що тієї суботи з самого ранку і аж до 17-ї години ті самі патрульні (двоє на ціле місто) катались на околицю до мене, як діти до школи. Аби скласти адмінпротокол за нібито порушення мною строків агітації.

Тицяли якісь роздруківки, вимагали підписати протокол, шукали й не знаходили понятих, залучали підставних…. коротше, у поті чола намагались притягнути і покарати мирну пенсіонерку. За страшний злочин – за гостру статтю, яка муляла очі лакузам усе ще чинного міського голови В.Б.Сапожнікова.

А в центрі Нововолинська тим часом спокійно орудували злодії, шахраї, хулігани,  наркоторговці, безкарними почувались домашні насильники. 

Наш допитливий автовласник не здався. Він сам пішов по слідах нічних шкідників. Обійшов усі заклади, де встановлено камери відеонагляду. Попросив і переглянув записи, які зберігаються лічені дні – і поліція про це добре знає.

Спочатку йому здалося, що бешкетували хлопчаки. Але співставив відео з різних камер, години, хвилини… звірив, перевірив…

І картина вийшла отака.  

 

 

Свою решітку з радіатора чи бодай її залишки  наш шерлок так і не знайшов. Натомість попрацював за цілу оперативно-слідчу групу щодо встановлення лиходіїв. Чи лиходійок.

Так виглядає, що це милі чемні дівчатка. 

 

 

Навіщо вони влаштували погром? Ловили хайп, аби викласти свої капосні розваги в інстаграм? Кажуть, зараз це модно у певних колах молоді.

Чи трощили просто знічев’я, від великого розуму, задля гострих відчуттів? 

Напевно ж, їх упізнають нововолинці.

Ну, зустрічайте. 

 

 

Звісно, це тільки версія аматора-розслідувача.

Встановити, знайти і притягнути винних до відповідальності має поліція. 

Якщо вона знову не кине всі свої ударні сили на боротьбу зі мною 🙂

 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
16 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
справедливість
1 рік тому

Наша поліція як завжди,скаже доведіть що це дійсно вони,тоді ми їх притягнемо до відповідальності. Я вже це проходила.А самі свої дупи від крісла відірвати не хочуть,щоб щось зробити.У мене виникає питання а на грім ясний нам потрібна така поліція?

Реаліст
1 рік тому
Відповісти  справедливість

Та ще й за наші гроші, платників податків.
Дармоїди продажні!

Lena
1 рік тому

Два недоумка,зловити і всі патли повискубувати за таке,щей дівчата!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Lena

Не мона. Та ще й неповнолітнім – вискубувати коси. Закон каже, що відповідати мають батьки. За безконтрольність. А батьки схоже, спали, поки їхні милі дівчатка кошмарили чужі авта.

Реаліст
1 рік тому
Відповісти  Lena

А от за це точно вас притягнуть до відповідальності

Микита
1 рік тому

Цих двох дівчат часто видно в центрі міста. Одна в широких штанах, а інша в довгій темній курточці і довгій спідниці не по розміру. І вони не перевдягаються. Такі собі неформали.
Покажіть фото вчителям і розкиньте по групах у фейсбуці – їх точно швидко впізнають.

РАДАР
1 рік тому

Автовласники просять упізнати цих дівчат. Це ж чиїсь сусідки, знайомі, родички, однокласниці чи одногрупниці. Мешкають явно десь у центрі.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Наша Нововолинська поліція це такий облом!!! Телефонуєш серед ночі у поліцію 102 і повідомляєш про злочин. Там слухають, перенаправляють до Нововолинського поліційного відділку. Наша поліція знову слухає І ТО ШВИДКО ці усі слухання відбуваються і… геть нічого. Перевірено мною вже не раз і у будь-яку пору доби і письмово і усно результат один – ніякого результату. Порятунок потопаючих – це діло рук самих потопаючих. А потім ще дивуються що такий розгул бандитизму у місті. Сьогодні машини, а завтра “кар’єра” піде вгору, бо вчасно зупинити дівульок було нікому. От якось так…

РАДАР
1 рік тому

Усю оперативну й аналітичну роботу за поліцію цей автовласник зробив. Поліції лишилося встановити осіб, що на фото. Невже вона навіть на це не спроможеться?
Хто впізнав дівчат – напишіть у коментарях. Такі колоритні панянки, невже ніхто їх у місті не бачить?

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Ви усе правильно пишете, але я вас благаю – навряд чи з цього щось путнє вийде. Пам’ятаю, як мені пояснили у поліції, що погроза повибивали мені усі зуби і що я кривою вмиюся і кров’ю буду харкати кримінальним злочином не є, так як не є злочином погроза вбивством і пограбуванням. Сказати що я засмучена, чи розчарована – це нічого не сказати

Валентин Мінчик
1 рік тому

А як же автосигналізація ?

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Валентин Мінчик

А сигналізація не кусається і не б’є струмом.

Кефіра нема
1 рік тому

Їх досі не знайшли?

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Кефіра нема

Розумієте, наша місцева поліція так як і у моєму випадку, коли я скаржилась на погрози на мою адресу заподіяти шкоду моєму життю і здоров’ю, напевно, і цього разу відзвітувала, що постраждалі і нападниці на авто вже ПРИМИРИЛИСЯ. “Слава нашій поліції” – у нас все спокійно. От тільки чи плакати, чи сміятися не знаю. I’m upset (почуваюся засмученою)

Влад
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Треба заяву тоді буде робота

Влад
1 рік тому
Відповісти  Кефіра нема

А власники 20 заяв написали? А не ми ж не мусарскі)